Ptaki egoztyczne Podkategoria: Ptaki egoztyczne

 • Gołębie pocztowe »

  Fajne-golebie.pl to portal o gołębiach pocztowych, jaki powstał dla takiego hodowcy jak Ty. Znajdziesz tutaj masowe treści o moich gołębiach, które przyniosły mi kilka satysfakcji, a oprócz tego wysokie wyniki w lotach. To tutaj przeczytasz o moich osiągnięciach w poszczególnych oddziałach, okręgach, a ponadto ciekawych ofertach. Zapraszam też do odwiedzenia zakładki Inne gdzie znajdziesz tam ciekawe informacje na zagadnienie 3 okręgów (Gorzów Wlkp., Sulęcin i Kostrzyn nad Odrą) Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych. Życzę miłego korzystania z naszej strony, a ponadto sukcesów we swojej hodowli. Jeżeli masz jakieś pytania to skontaktuj się ze mną.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwierzęta »

  W naszym kraju jest bardzo dużo różnorakiej fauny, zarówno żyjącej dziko, jak i hodowanej przez ludzi. Jednak mimo to, ilość gatunków zwierząt występujących w Polsce to tylko kropla w morzu w porównaniu do liczby gatunków zwierząt na całym świecie. Najwięcej jest ich w obszarach gorących i wilgotnych, ten też żyje wiele niebezpiecznych zwierząt. Nasza strona poświęcona jest faunie żyjącej zarówno w naszym kraju, jak i w innych państwach i na innych kontynentach. Każdy znajdzie coś, co go zainteresuje, jedni bardzo lubią ptaki (chociażby ornitolodzy) inni z kolei ryby bądź ssaki.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurczaki brojlery »

  Kurczaki – brojlery oraz pisklęta oferowane w Wylęgarni Drobiu w Białobrzegach to w każdym przypadku wysoka jakość żywca kurzego. Na miesiąc ta fachowa wylęgarnia wytwarza prawie dwa miliony piskląt. Pisklęta brojlery dzięki powyższemu, może prezentować atrakcyjne ceny drobiu. Liczba idzie w parze tutaj z jakością. Oferowane w białobrzeskiej Wylęgarni Drobiu pisklęta oraz kurczaki brojlery rasy ROSS 308 czy COBB 500 wywodzą się jedynie z nieskazitelnych stad.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ptaki egoztyczne

Ptaki egoztyczne - nowa strona:

Adres: