Lekarze weterynarii Podkategoria: Lekarze weterynarii

 • Weterynarz Wrocław »

  Przedstawiane gabinety weterynaryjne, zlokalizowane w mieście Wrocław, zapewniają najwyższy poziom usług. Każdy zatrudniony u nas weterynarz jest godnym zaufania specjalistą i wielkim pasjonatem zwierząt. Zwracamy dużą uwagę na bezustanny rozwój i doskonalenie umiejętności. Dysponujemy nowoczesną salą operacyjną. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z zakresu ortopedii, onkologii, dermatologii. Nasza oferta obejmuje też wizyty domowe. Promujemy działania na rzecz sterylizacji zwierząt.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia weterynaryjna Radom - Przychodnia Sygocki »

  Przychodnia weterynaryjna Sygocki w Radomiu to wykwalifikowany personel, najnowocześniejsze wyposażenie gabinetu oraz pasja do zawodu powoduje, że to co robimy sprawia nam wielką przyjemność. W naszym gabinecie wykonujemy okresowe profilaktyczne badanie stanu zdrowia, profilaktykę przeciwpasożytniczą, szczepienia ochronne przeciw chorobom zakaźnym, czipowanie zwierząt, wystawianie paszportów, wizyty internistyczne, Badanie przeglądowe przed planowanymi zabiegami chirurgicznymi, Konsultacje wyników badań, Prowadzenie zwierząt chorych przewlekle, sterylizacja i kastracja, chirurgiczne zespalanie złamań kości, intensywna terapia w stanach zagrożenia życia, leczenie drgawkowych stanów napadowych, śpiączki farmakologiczne, leczenie zatruć a to tylko niektóre.w naszej przychodni oprócz usług z zakresu leczenia i pielęgnacji zwierząt można zakupić karmy bytowe, karmy weterynaryjne, wszelkie potrzebne akcesoria oraz suplementy dla Waszych pupili.

  Data dodania: 06 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Sosnowiec »

  Lecznicza weterynaryjna Milowice dla zwierząt małych, wszelkiej maści i gabarytów to miejsce gdzie w Waszej okolicy w Sosnowcu przyjmują lekarz weterynarii, których zadaniem jest zapewnienie najlepszej opieki i pomocy Państwa pupilowi. Zapewniamy pełną diagnostykę laboratoryjną i obrazową. W lecznicy - przychodni urodą wszystkich pupili zajmuje się dyplomowany psi fryzjer. W znajdującym się w przychodni sklepie zoologicznym można zaopatrzyć się w niezbędne artykuły zoologiczne i akcesoria. Na naszej stronie WWW można się dowiedzieć, jaka jest lokalizacja przychodni i jak dostać się do niej na przykład na piechotę, samochodem, tramwajem czy autobusem.

  Data dodania: 01 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Poznań »

  Na stronie znajdują się informacje na temat profesjonalnego leczenia zwierząt. Weterynarz z miasta Poznań gwarantuje fachową pomoc dla wszystkich chorych zwierząt. Oferujemy badanie wzroku oraz usługi stomatologiczne, m.in. usuwanie kamienia. Wystawiamy fachowe zaświadczenia dla zwierząt, a także wszczepiamy czipy. Zapewniamy opiekę szpitalną, a w razie potrzeby - wizyty w domu, po godzinach pracy. Świadczymy usługi dermatologiczne oraz chirurgiczne: kastrację i inne zabiegi. Wykonujemy zdjęcia RTG i badanie krwi i moczu.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Argowet ::: Weterynarz Częstochowa Mstów Herby »

  Profesjonalny gabinet weterynaryjny w Częstochowie. Świadczymy pełen zakres usług. Posiadamy profesjonalny sprzęt,
  a miłość do zwierząt tylko pomaga w postawieniu trafnej diagnozy.
  Świadczymy usługi w zakresie:
  - szczepienia
  - leczenie
  - USG oraz prześwietlenia
  - badanie krwi
  - chirurgia
  - czipowanie
  - paszporty
  - sterylizacja i kastracja
  - dietetyka
  - odrobaczanie
  Zapraszam. Argowet ::: Gabinet Weterynaryjny Daniel Płaczkowski

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Warszawa »

  Przychodnia weterynaryjna Tomvet dla wszystkich miłośników zwierząt domowych z Warszawy i okolicznych gmin i miast to gwarancja najwyższej jakości usług i profesjonalizmu popartego wieloletnim doświadczeniem, a także fachową wiedzą. Polecamy usługi weterynaryjne dla każdego szczęśliwego posiadacza pieska, kota, chomika i innych zwierząt domowych. Jeśli tylko coś niepokoi Cię w Twoim zwierzaku - zapraszamy na wizytę - na pewno wyleczymy i pomożemy wrócić do zdrowia Twojemu pupilowi.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarze weterynarii

Lekarze weterynarii - nowa strona:

Adres: