Zwierzęta Rośliny Kategoria: Zwierzęta Rośliny

Zwierzęta Rośliny - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Przychodnia weterynaryjna Radom - Przychodnia Sygocki »

  Przychodnia weterynaryjna Sygocki w Radomiu to wykwalifikowany personel, najnowocześniejsze wyposażenie gabinetu oraz pasja do zawodu powoduje, że to co robimy sprawia nam wielką przyjemność. W naszym gabinecie wykonujemy okresowe profilaktyczne badanie stanu zdrowia, profilaktykę przeciwpasożytniczą, szczepienia ochronne przeciw chorobom zakaźnym, czipowanie zwierząt, wystawianie paszportów, wizyty internistyczne, Badanie przeglądowe przed planowanymi zabiegami chirurgicznymi, Konsultacje wyników badań, Prowadzenie zwierząt chorych przewlekle, sterylizacja i kastracja, chirurgiczne zespalanie złamań kości, intensywna terapia w stanach zagrożenia życia, leczenie drgawkowych stanów napadowych, śpiączki farmakologiczne, leczenie zatruć a to tylko niektóre.w naszej przychodni oprócz usług z zakresu leczenia i pielęgnacji zwierząt można zakupić karmy bytowe, karmy weterynaryjne, wszelkie potrzebne akcesoria oraz suplementy dla Waszych pupili.

  Data dodania: 06 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kolczyki dla trzody »

  - kolczyki dla trzody
  - kolczyki dla świń

  Od 2004 roku zajmujemy się doradztwem rolniczym i dystrybucją kolczyków oraz identyfikatorów dla zwierząt hodowlanych w wielu powiatach centralnej i północnej Polski.

  Obecnie spełniając oczekiwania hodowców rozszerzyliśmy swoja działalność w kilku powiatach o asortyment zootechniczno-weterynaryjny, jak i do produkcji rolnej.
  Staramy się, by nasze towary były atrakcyjne cenowo zarówno w naszych punktach sprzedaży jak i sprzedaży wysyłkowej. Wyposażamy również kompleksowo budynki inwentarskie.

  Zapraszamy Panstwa do współpracy.

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • EcoZwierz - Żwirek drewniany dla zwierząt. »

  EcoZwierz to firma, która pozyskuje i sprzedaje żwirek drewniany dla zwierząt.

  Żwirek ten wykonany jest ze sprasowanych trocin drzew liściastych i iglastych.
  Jest całkowicie biodegradowalny, czyli przyjazny środowisku. Przeznaczony jest dla gryzoni, kotów i ptaków.
  Żwirek drewniany dla zwierząt nie powoduje alergii, absorbuje nieprzyjemne zapachy i można go łatwo usunąć w toalecie.

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Amazonia »

  Dzięki naszemu sporemu doświadczeniu w akwarystyce w naszym internetowym sklepie Amazonia24.pl oferujemy profesjonalny sprzęt umożliwiający efektywne prowadzenie akwarium na wymiar potrzeb naszych klientów.

  W sklepie dostępne są między innymi: podłoża do akwariów, rośliny in vitro, zestawy CO2 i inne akcesoria.

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tresura psów warszawa »

  Jeśli decydujemy się przygarnąć szczeniaczka, tresurę powinno się rozpocząć jak najwcześniej, najlepiej między drugim a szóstym miesiącem życia, jak pies nie jest jeszcze obarczony nienależytymi nawykami, przyzwyczajeniami, działaniami instynktownymi, te bowiem zdecydowanie trudniej jest korygować, choć nie jest to bezsprzecznie niemożliwe. Szkolenie szczeniąt – tak bardzo chętnych do nauki i chłonących wszystkie bodźce – odbywa się na ogół w formie zajęć grupowych, swoistego psiego przedszkola, a dalej szkoły, dzięki czemu psiaki poznają się z pozostałymi osobnikami w podobnym wieku – choć niekiedy bardzo różnymi, o różnym temperamencie – i nauczą się, jak z nimi współistnieć, jak unikać sporów. Po prostu rozumieją psi świat, w którym przyjdzie im się odtąd obracać. Bez wątpliwości tresurze oddawane mogą być też psy starsze, przy czym w tym przypadku częściej sugeruje się szkolenie indywidualne (choć grupowe absolutnie nie jest wykluczone), dojrzały pies ma bowiem już swoje zachowania i niekiedy początkowo trudniej mu odnaleźć się w grupie treningowej.
  Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie pod okiem doświadczonego i wykwalifikowanego tresera to prosta droga do poczucia bezpieczeństwa zarówno dla nas jako właścicieli, jak i dla samego psiaka. Bardzo młody czy nieco senior, w nowym miejscu pies nagle styka się z obcym otoczeniem, odmiennymi ludźmi i musi sobie z tym jakoś radzić.

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Briard »

  hodowla psów rasy owczarek francuski briard Jaworzno.
  Rodzice to para briardów jednych z najbardziej utytułowanych przedstawiciele swojej rasy w Europie czego dowodzą wyniki na ringach i selekcjach. Zrównoważony charakter oraz fantastyczny instynkt pasterski które jest potwierdzony wieloma testami psychicznymi na selekcjach Europy.Ezra matka szczeniąt to pierwsza i jedyna suka briarda w Polsce która posiada championa Francji jak i również mogąca poszczycić się tytułem Interchampiona C.I.E oraz multi. championatem
  If you are interested puppies with our kennel send e-mail: mar009@op.pl
  Jeśli jesteś zainteresowany szczeniakiem z naszej hodowli wyślij e-mail: mar009@op.pl

  Data dodania: 13 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nasta - Dezynsekcja, Dezynfekcja, Deratyzacja »

  Oferujemy usługi z zakresu dezynsekcji - zwalczanie insektów i owadów: prusaki, karaluchy, pluskwy, rybiki, mrówki, mole, muchy, osy, szerszenie, obrzeżki, meszki i inne, a także szkodniki magazynowe występujące w produkcji i przetwórstwie rolno-spożywczym, deratyzacji - zwalczanie szczurów, myszy i innych gryzoni w obiektach zamkniętych i na terenach otwartych, dezynfekcji - zwalczanie drobnoustrojów i mikroorganizmów oraz dezodoryzacji - eliminowanie przykrych, niepożądanych zapachów (najczęściej wykonywana w połączeniu z dezynfekcją) w przypadkach awarii kanalizacyjnych, zalegania zwłok, czy innych.

  Data dodania: 04 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Siberian Husky Hodowla »

  Strona oferuje informacje na temat hodowli Husky Sleed Dogs.
  Jako, że moja domowa hodowla jest składa się zaledwie z czwórki husky rodowodowych, dlatego stawiam na wysoką jakość zamiast na ilość. Trzeba starać się aby szczeniaki husky, bez defektów genetycznych, a ponadto doskonale zbudowane, po to aby dobrze prezentowały się na ekspozycjach.

  Data dodania: 22 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Namiot »

  Rynek ogrodniczy, który coraz prężniej rozwija się w naszym kraju, co pewien czas oferuje nam nowe propozycje z zakresu sprzętu ogrodniczego, wyposażenia bądź nowych sposobów uprawiania roślin za pomocą naszych nawozów Canna. Ze względu na propagowanie w mediach zdrowej żywności i zdrowego odżywiania, rynek ogrodniczy wyszedł z propozycją uprawy własnych roślin wewnątrz domu. Wielu zainteresowanych chętnie korzysta z oferty sklepów growshop w których możemy znaleźć wiele ciekawych nowości jak również uzupełnić swoją wiedzę na temat ogrodnictwa. Jedną z takich nowości są namioty do uprawy roślin w domu, występujące w różnych rozmiarach i cenach. Dobrym przykładem będzie Darkstreet nadający się do domowej uprawy roślin. Z uwagi na coraz gorszą i zbyt zmasowaną jakość żywności wielu ludzi stawia na żywność ekologiczną i chcą ją sami produkować. Dlatego posiadanie własnej uprawy domowej daje nam nie tylko pewność pochodzenia produktów ale satysfakcję i przyjemność. Namioty do uprawy domowej są idealne aby hodować w nich ulubione warzywa, owoce bądź zioła. Posiadają własne oświetlenie z powodzeniem zastępujące promienie słoneczne. Zazwyczaj są to energooszczędne lampy lub stymulatory wzrostu bardziej wydajne. Oprócz wymiennego oświetlenia posiadają wentylację w postaci wentylatorów promieniowych lub kanałowych. Materiał z którego jest zbudowany namiot jest mocny, wodoodporny, światłoszczelny i posiada wewnątrz powłokę o dużej iluminacji. A montaż jest dziecinnie prosty. Świeże zioła i owoce w środku zimy z własnej mini uprawy są najlepszym powodem do tego aby zastanowić się nad posiadaniem takiej uprawy we własnym domu.

  Data dodania: 24 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria jeździecki - mksklep.pl »

  Serdecznie zapraszamy do zrobienia zakupów w naszym internetowym sklepie jeździeckim, jaki proponuje swoim klientom praktycznie wszystko co tylko jest związane z końmi. Zaczynając od sprzętu jeździeckiego używanego w trakcie jazdy konnej zarówno dla jeźdzca jak i dla koni, po pasze i środki do pielęgnaji koni, akcesoria stajenne i wiele innych produktów. Sklep jeździecki MK Sklep gorąco zaprasza na zakupy.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zwierzęta Rośliny