Medycyna Podkategoria: Medycyna

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Stres »

  Strona trzymsie.pl porusza temat psychologii i ma głównie na celu wspomagać osoby borykające się z ciężkimi do wyleczenia schorzeniami o naturze psychologicznej, takimi jak bezsenność, różne lęki, stres, zaburzenia odżywiania czy też różnego rodzaju uzależnienia. Ta społecznościowa witryna o tematyce psychologicznej ma już ponad tysiąc zarejestrowanych użytkowników z którymi możesz rozmawiać i powymieniać się opiniami, radami i doświadczeniami o trudnej walce z popularnymi dolegliwościami o podłożu psychicznym. W witrynie Trzymsie zarejestrowało się także liczne grono specjalistów i psychoterapeutów, którzy pragną służyć darmową pomocą naszym gościom.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Polecany zbiór artykułów z zakresu występowania na terenie Polski sprzętu przydatnego w rehabilitacji, sporcie, medycynie i fitnessie. Zapraszamy do przeczytania kompletnych informacji o przydatnych produktach, obejrzenia zdjęć oraz uzyskania namiarów na producentów i dystrybutorów. Sprawdź kilka notek: Pas lędźwiowo-krzyżowy z poduszką OPPO 2263, a także OPPO 4139 Stabilizator kolana z zegarem. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowe odżywianie »

  Diety, jakie promuję nie są ścisłe i skomplikowane. Wszyscy, co chcą schudnąć jak też utyć, a co za tym da się ulepszyć własne zdrowie i samopoczucie.Celem naszej poradni dietetycznej jest niesienie pomocy wszystkim postaciom z dylematami żywieniowymi. Bywają bazujące na najnowszych zaleceniach w dziedzinie odżywiania, proste i sprężyste, poszczególnie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego człowieka, różnorodnych etapów jego życia, stanu zdrowia (niedoborów, chorób), aktywności zawodowej, trendu życia. Gwarantują sukces w drodze po wigor i posturę.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wrzody dwunastnicy »

  Nasza strona powstała z myślą o osobach, które borykają się ze zdiagnozowaną chorobą wrzodową lub dopiero podejrzewają, że mogą ją mieć. Wrzody żołądka to bardzo często spotykany problem, z którym boryka się duża ilość naszych rodaków, a także osób na całym świecie. Powody występowania tej choroby nie zostały jeszcze do końca odkryte, jednak znamy parę dróg, którymi ta przykra dolegliwość dostaje się do naszego organizmu. Wrzody to choroba, która zwykle w początkowej fazie nie powoduje objawów, a potem, kiedy występują bóle, najczęściej bywa brana za objaw złego trawienia, ale takich objawów nie można bagatelizować. Wrzody żołądka to nie jest groźna choroba, ale tylko wówczas, gdy jest leczona. Problem pozostawiony samemu sobie może w niedługim okresie przerodzić się w poważne kłopoty zdrowotne – nieleczone wrzody powiększają się a następnie pękają, doprowadzając do przerwania ściany organu, na jakim występują. To prowadzi do wydostania się kwaśnej i drażniącej treści pokarmowej do jamy brzusznej, co jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia. Z tego powodu choroba wrzodowa musi być bezustannie monitorowana i leczona – jak, tego można się dowiedzieć, odwiedzając naszą stronę. Prezentujemy tutaj niezawodne sposoby na samodzielne rozpoznanie objawów wrzodów, jakie odróżniają je od oznak innych schorzeń, a także radzimy, jak postępować, by przyspieszyć leczenie. Podpowiadamy też, co jeść a czego unikać oraz jak można uchronić się przed tą chorobą. Należy jednak pamiętać, że wszystkie podejrzenia chorób czy wątpliwości należy konsultować ze specjalistą, gdyż strona internetowa nie może zastąpić wizyty u lekarza.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna pracy Rzeszów »

  Centrum Medyczne MEDICOR zaprasza do skorzystania z różnorodnych świadczeń medycznych, zarówno specjalistycznych konsultacji lekarskich, stomatologii, rehabilitacji, jak i nowoczesnych rozwiązań diagnostycznych – między innymi rezonans magnetyczny. Przeprowadzamy również kompleksowe badania w ramach medycyny pracy dla każdego typu stanowiska, zarówno badania wstępne, okresowe, jak i kontrolne. Najlepiej wykonujemy kolonoskopię w Rzeszowie, a jest to możliwe dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rynek Estetytyczny - Lekarze, Firmy, Biznes | Medycyna estetyczna, Chirurgia plastyczna »

  Rynek Estetyczny to portal skierowany do osób, które szukają informacji dotyczących medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej - nowości z branży, wiadomości o zabiegach, materiałach, technologiach wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Jeśli chcesz dowiedzieć się co musisz zrobić, żeby założyć swój własny gabinet medycyny estetycznej, podpowiemy Ci gdzie można się starać o pieniądze na rozpoczęcie działalności i finansowanie wydatków bieżących związanych z zakupem sprzętu. Na portalu znajdziesz wiele przydatnych wiadomości, dzięki którym prowadzenie gabinetu nie będzie już dla Ciebie tak uciążliwe.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog przed chorobą »

  Mój nowy internetowy „Blog przed chorobą” znajdujący się pod adresem http://przedchoroba.waw.pl gorąco zaprasza. Ten blog poświęcony jest informacjom o chorobach. Znajdziesz tu wiele cennych porad na temat chorób i objawów dotyczących chorób. Tematy na blogu to na przykład: Kretynizm tarczycowy, Martwica przysadki, Nadczynność gruczołów przytarczycznych, Niedobór hormonu tarczycy, Niedoczynność gruczołów przytarczycznych, Niedoczynność przysadki, Niedoczynność tarczycy, Objawy nadczynności przytarczyc, Objawy niedoboru cukru, Objawy zespołu stopy cukrzycowej. Przypominam o używaniu wyszukiwarki w celu odnalezienia potrzebnych informacji. Blog jest i będzie aktualizowany codziennie. Nowe artykuły z tematyki chorób są dodawane co jakiś czas. Poleć nas swoim znajomym i odwiedzaj go codziennie. Wszelkie pytania proszę kierować formularzem mailowym z bloga. Serdecznie zapraszam http://przedchoroba.waw.pl choroby blog choroby niedoczynność tarczycy

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nerwica objawy »

  Serwis przeznaczony dla osób chorujących na nerwicę, fobie bądź stany depresyjne. Portal ma niezwykle wnikliwe wiadomości, porady na temat tych chorób oraz efektywne strategie leczenia. Uciążliwości nerwicowe jak i depresje są to schorzenia nowoczesnego świata. Przyczynami nerwicy mogą być wymagania społeczne, czynniki biologiczne dodatkowo przeżycia traumatyczne. Człowiek znerwicowany posiada zazwyczaj zaniżenie poczucie własnej wartości, jeśli zauważyłeś, któreś z wymienionych czynników u siebie, powinieneś zainteresować się problemem.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świat Słuchu - Cyfrowe Aparaty słuchowe »

  Słuch to jeden z najważniejszych zmysłów, za pomocą których kontaktujemy się ze światem. Przedsiębiorstwo Świat Słuchu jako misję obrała sobie poprawę jakości słyszenia u osób tracących słuch czy z powodu wieku czy też spowodowanego przeróżnego typu niedomaganiami lub czynnikami zewnętrznymi. Przedsiębiorstwo Świat Słuchu ma certyfikowane oddziały w wielu miejscowościach Polski między innymi w Radomie i w każdym z tych wydziałów chory mający problemy ze słuchem zostanie otoczony opieką ekspertów, którzy wykonają specjalistyczne badania umożliwiające pełną diagnostykę ubytków słuchu. Nowoczesny sprzęt audiometryczny, będący na wyposażeniu wszystkich przychodni, umożliwia wprawne stwierdzenie stopnia ubytku słuchu oraz ułatwia proces doboru odpowiedniego aparatu słuchowego. Świat Słuchu ma w swoim asortymencie najnowocześniejsze aparaty słuchowe umożliwiające korektę wad słuchu każdego rodzaju i każdej głębokości. Klient traktowany jest indywidualnie i na jego żądanie mogą to być aparaty bardzo dyskretne oraz takie, które za pomocą akcesoriów wspierających umożliwiają połączenie aparatu z korzystaniem z wielu dodatkowych udogodnień. Do aparatów słuchowych najbardziej zaawansowanych można dołożyć wspomagające systemy FM, cewkę telefoniczną czy bluetooth. Ma w swej ofercie też aparaty wodoszczelne. Klient Świata Słuchu na zapewnioną nie tylko opiekę i doradztwo, ale też może dowiedzieć się wszystkiego o skomplikowanym aparacie zmysłu słuchu, jego chorobach i elementach go osłabiających.

  Data dodania: 29 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Na potencję »

  To że sprawność fizyczna i ta na co dzień i ta w nocy jest dla facetów niezmiernie poważna wiadomo od zawsze, lecz nie będziemy mogli wcześniej przewidzieć czy zachować się przed ubytkiem kondycji. Można za to niezwykle skutecznie kurować wszelkie problemy z płodnością stosując do tego celu współczesne leki na potencję, które zakupić można w internetowym sklepie www.potencja-kamagra.pl. Popularne i najefektywniejsze specyfiki na tego rodzaju niedogodności to w szczególności Cialis oraz Levitra, jakie swoimi właściwościami niosą ulgę facetom na całym świecie. Zachęcamy.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Merida »

  Pragniesz by Twoja waga zaczęła spadać, jednak znane Ci sposoby i tabletki nie spełniają Twoich oczekiwań? Masz dość codziennych ćwiczeń i wysiłku a także posiłków małokalorycznych, które i tak przeważnie okazują się nieefektywne? Jeżeli tak to powinieneś odwiedzić witrynę superfigura.info. Umieszczono na niej informacje jak błyskawicznie i pewnie doprowadzić swoją wagę do takiej o jakiej zawsze marzyłeś. Jednym z najbardziej znanych środków o jakich znajdziesz informację to Merida, z które skorzystało już tysiące klientów. Szybkie i skuteczne odchudzanie tylko z witryną superfigura.pl

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Poznań »

  Wśród paru priorytetowych badań, jakie powinno odbyć nowo narodzone dziecko, wymienia się usg bioderek. Jest to badanie profilaktyczne, któremu powinny podlegać wszystkie małe dzieci. Głowa kości udowej jest zazwyczaj, u zdrowych dzieci, dopasowana do panewki (zagłębienia miednicy). Czasami zdarza się tak, że panewka nie jest wystarczająco głęboka lub kość udowa zbytnio słabo zaokrągla się. Sytuacja taka zachodzi średnio u czworga, aż do sześciorga niemowląt, na sto. W medycynie, mówi się w takim razie o dysplazji bioderek. Jest to rozwojowa dysfunkcja, którą zazwyczaj, niweluje prawidłowo szerokie pieluchowanie dziecka, a także częste układanie go na brzuszku. Polecamy badanie usg bioderek w Specjalistyczne Centrum Zdrowia Kobiety, które jest jednym z najdłużej funkcjonujących oraz najbardziej znanych gabinetów ginekologiczno-położniczych w Poznaniu. Swoją działalność rozpoczęło w roku 1985 z inicjatywy lekarzy ówczesnej Akademii Medycznej, dziś Uniwersytetu Medycznego im.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Na chorobę blog »

  Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga „Na chorobę blog” pod adresem http://nachorobe.waw.pl . Na blogu znajdziesz informacje dotyczące wielu chorób. Mój blog to skarbnica wiedzy jeśli chodzi o choroby i objawy dotyczące chorób. Znajdziesz tu tematy jak: Akromegalia, AZS, Brak estrogenów, Dychawica oskrzelowa, Objawy andropauzy, Objawy kataru siennego, Objawy woli prostych, Objawy Świerzbiączka, Pokrzywka, Pyłkowica. Pamiętaj o używaniu wyszukiwarki aby szybko zdobyć potrzebne informacje. Blog będzie regularnie aktualizowany. Dodam też nowe artykuły z tematyki bloga. Poleć bloga swoim znajomym i odwiedzaj go codziennie! Wszelkie pytania należy kierować formularzem mailowym. Bloga „Na chorobę blog” pod adresem http://nachorobe.waw.pl zaprasza serdecznie! choroby pokrzywka akromegalia

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masaż warszawa »

  Jaki masaż w dla miasta Warszawa z dojazdem ? Doskonale czuje się tylko ten, kto po ciężkim dniu zasłużył sobie na odrobinę relaksu.
  Relaksem takim może być masowanie. Jeśli w domu nie mamy profesjonalnego masażera, fizjoterapeuty ani instruktora fitness, zostaje nam udać się do profesjonalnego salonu masażu.
  Jestem dyplomowanym masażystą, zapraszam Państwa serdecznie na usługi masażu w warszawie z dojazdem do klienta.
  Nie musisz jechać do masażysty, masażysta przyjedzie do Ciebie .
  Ciesz się komfortem własnego domu i zaoszczędź swój czas , doznaj przyjemności jaką daje Ci masaż .
  Dojeżdżam do pacjentów z przenośnym łóżkiem oraz niezbędnymi kosmetykami do masażu .
  Warszawa i okolice to miejsca gdzie oferuję swoje usługi.
  Masaż jest to zespół różnych technik i chwytów manualnych, które w sposób mechaniczny, działają na skórę, tkankę podskórną, więzadła i torebki stawowe, mięśnie, a także na drodze odruchowej na układ krążenia, nerwowy, wewnątrzwydzielniczy, oraz narządy wewnętrzne”
  Oferuję masaż leczniczy, kontralateralny, izometryczny, wyszczuplający, sportowy, relaksacyjny.
  Posiadam bogate doświadczenie, swoją wiedzę zdobyłem w chinach.
  Zapraszam vitamasaz.pl masaż warszawa

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cukrzyca i Otyłość - Magazyn PEN »

  Pismo skierowane do osób chorych na cukrzycę oraz zmagających się z problemem otyłości.Istnieje od roku 2005 i stara się na swoich łamach pokazywać, że z cukrzycą można żyć aktywnie, a zdrowy styl życia może być atrakcyjny.Na stronie www jest archiwum magazynu PEN.Magazyn PEN. Cukrzyca i Otyłość za pośrednictwem przedstawicieli medycznych, aptek i prenumeraty dociera w całym kraju do osób chorych na cukrzycę typu 2., zagrożonych tą chorobą i powikłaniami. Czytelnikami pisma są osoby głównie starsze, wymagające opieki, chorzy na cukrzycę, zagrożeni chorobą lub z innymi powikłaniami chorobowymi.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna Katowice »

  Nos to wybitnie istotna cząstka twarzy. Nie wszyscy mogą jednak pochwalić się niskim i urodziwym noskiem. Niekiedy niekształtny i np. zbyt masywny nos wywołuje, że cała twarz ma wygląd wybitnie nieatrakcyjnie. Co wolno z tym poczynić? W dzisiejszych czasach zwojowanie tego rodzaju kłopotom jest w gruncie rzeczy bardzo łatwe. Wszystko dlatego, że w wszelkiej chwili można uradzić się na taki zabieg jak poprawianie nosa. Redakcja nosa to zabieg bardzo skuteczny i w pełni bezpieczny w naszej placówce.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pedagog Lublin »

  Jeśli potrzebujesz pomocy psychologicznej tak jak dla siebie jak i swoich bliskich upraszamy o zapoznanie się z naszą kompleksową propozycją. Jako Gabinet Terapeutyczno-Psychologiczny prowadzimy całkowitą pomoc indywidualną oraz dodatkowo kursy dla rodzin. Psychoterapia Lublin jaką się zajmujemy to zawodowe techniki lecznicze względnie ułatwiające terapię wielorakich schorzeń które mają psychologiczne początki. Zapraszamy na początkowe konsultacje z zawodowym terapeutą i poznanie szczegółowego harmonogramu terapii. Zajmujemy się dodatkowo takimi zagadnieniami jak: dysleksja, terapia psychologiczna, dyskalkulia, logopedia i wiele innych.
  Wszystkie dane kontaktowe i szczegółowa oferta terapeutyczna dostępne są na naszej witrynie www na którą nader miło zapraszamy.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • VenaVita Apteka Internetowa »

  Chciałbyś może być stale bez żadnych problemów zdrowotnych ? Zobacz - Apteka Internetowa i Portal zdrowotny Vena Vita. Witryna zawierająca znaczną ofertę suplementów i leków. Apteka Internetowa i Portal zdrowotny Vena Vita serdecznie zaprasza do odwiedzania tego serwisu, rejestracji i składania zamówień. W stronie nie tylko zakupisz leki i suplementy apteczne ale dodatkowo dowiesz się na temat różnych porad zdrowotnych. Na tej stronie można zamówić różne produkty należące do kategorii uroda i zdrowie. Produkty dostępne w aptece można zamówić do miast takich jak : Koszalin, Będzin, Oświęcim, Gniezno, Olsztyn. Gorąco zapraszamy do składania zamówień.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, psychiatra Wrocław - psychoterapia, pomoc psychologiczna »

  Chociaż w Polsce korzystanie z porad psychologa czy psychiatry jeszcze kilka lat temu nie było popularne, obecnie podejście do tego tematu zmienia się i Polacy coraz częściej, na podobieństwo krajów zachodnich wykorzystują pomoc specjalistów. Psychoterapia Wrocław jest inicjatywą nie tylko dla mieszkańców Wrocławia i okolic. Na stronie internetowej Ośrodka Terapii Psychiatryczno-Psychologicznej SELF znaleźć można nie tylko informacje dotyczące funkcjonowania ośrodka, zatrudnionych w nim lekarzy, ale także niemało szczegółów dotyczących rozmaitych zaburzeń psychicznych i psychologicznych. Zapraszamy do naszego ośrodka wszystkich pacjentów, którzy nie radzą sobie w pracy, mają kłopoty w rodzinie, przeżywają utratę bliskiej osoby, są w depresji i potrzebują pomocy eksperta.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Co mówią nam wyniki badań »

  Na tej witrynie znajdują się informacje powiązane z medycyną. Zainteresowani zdołają się
  dowiedzieć, jak należy tłumaczyć efekty badania krwi. Każda osoba od czasu do czasu
  dostarcza krew do analizy. witryna może pomóc pacjentom dobrze poznać, co implikują ich
  wyniki. Na witrynie można odszukać odpowiedzi na pytania: co o stanie zdrowia mówi w
  samej rzeczy zwykłe testowanie jak morfologia krwi? Czym jest niedokrwistość i jakie są jej
  rodzaje? Jakie używanie w analityce mają fermenty (AlAT i AspAT)? Czy przez analizę krwi,
  można postawić rozpoznanie np. trzustce, wątrobie czy także nerkom? Podano przeciętne
  zasięgi prawidłowych wartości studiowanych parametrów, objaśniono ich wydźwięk. Opisano
  najistotniejsze przyczyny nieprawidłowych parametrów badania krwi.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: