Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Kursy nurkowania, kursy DAN »

  Prowadzimy kursy nurkowania dla początkujących i już nurkujących. Naukę nurkowania można zacząć już w wieku 10 lat. Szkolenia prowadzone są zgodnie ze standardami najstarszej organizacji nurkowej CMAS. Szkolimy kursantów na następujące stopnie nurkowe :PM - płetwonurek młodzieżowy (stopień brązowy, srebrny i złoty)P1 – uprawnienia do nurkowania do 20 metrówP2 – uprawnienia do nurkowania do 40 metrówP3 – uprawnienia do nurkowania do 50 metrówProwadzimy szkolenia specjalistyczne: PNO – płetwonurek nocny, PNA – płetwonurek nawigator, PE – płetwonurek eksplorator (uprawnienia do nurkowania do 30 metrów), PN1 – płetwonurek nitroksowy, PSS – płetwonurek w suchym skafandrze, PZB – płetwonurek z zestawem butlowym, PSM – płetwonurek sidemountowy. Prowadzimy także szkolenia DAN w zakresie ratownictwa tlenowego, zaawansowanego ratownictwa tlenowego, BLS, AED i pierwszej pomocy.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • BalticDive »

  Firma BalticDive zajmuje sie nauką płetwonurkowania według standardów IANTD - najbardziej szanowanej organizacji technicznej szkolących zarówno płetwonurków rekreacyjnych i technicznych. Programy IANTD są tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących sie pod wodą komfortowo. lt;br /gt;Szkolenia polegają na uczeniu technik oraz sprawności w różnych warunkach, dzięki czemu uzmysławiają nurkom ich możliwości co poprawia ich bezpieczeństwo pod wodą.lt;br /gt;Już przy kursie podstawowym mamy najwięcej zajęć praktycznych (8) dzięki czemu student jest bardziej wyszkolonySzkolimy również młodzież już od dwunastego roku zycia. Proponujemy kursy rekreacyjne, specjalistyczne i techniczne. Organizujemy wyprawy na wraki Bałtyku i Zatoki Gdańskiej.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcja ppoż »

  Dzień Dobry
  Chciałbym przedstawić państwu ofertę firmy Codexbhp. Firma ta zajmuje się szeroko pojętym zakresem bezpieczeństwa i higieny pracy, w swojej ofercie posiada takie usługi jak szkolenia bhp, instrukcje ppoż, rzeczoznawstwo ppoż oraz ekspertyzy ppoż. Są to oczywiście tylko niektóre z usług bhp, jakie wykonuje. Wszelkie szersze informacje na temat usług i cen znajdą państwo na stronie lub po kontakcie z naszą firmą. Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z przywództwa »

  Wyszukujesz wiadomości z takiego zakresu materiału jak szkolenia biznesowe? Organizacja IROR w tej dziedzinie właśnie się specjalizuje. Na naszej witrynie www wyszperasz nie tylko informacje na ten konkretny przedmiot, ale i na różne z nim precyzyjnie skojarzone. Z naszej stronicy dowiesz się także, że aranżujemy szkolenia z tej tematyki, a nawet kiedy je aranżujemy. Wejdź na naszą www i dowiedz się dlaczego należałoby zainwestować w niniejszego typu szkolenia.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • System bezprzewodowy Micra »

  Informacje zgromadzone na stronie dotyczą systemom alarmowych które cieszą się szerokim zainteresowaniem w śród klientów w Polsce oraz za granica. Wszystkie produkty przez nas sprzedawane wykonane są z najlepszego tworzywa. W ofercie znajda państwo: moduły alarmowe MICRA, czujki otwarcia drzwi i okien, czujki ruchu, bezprzewodowe klawiatury oraz wiele inny urządzeń. SATEL MICRA znajduję zastosowanie na małych obiektach takich jak np.: garaże, małe warsztaty, butiki, kioski, domki letniskowe oraz wiele innych obiektów. Zapraszam do odwidzenia naszej strony gdzie znajdą państwo szczegółowe informacje dotyczące naszych produktów. Życzymy udanych zakupów.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie gastronomiczne »

  Firma Horeca Express z Poznania rozwija się w branży gastronomicznej już od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w dostarczaniu zmywarek, wyposażenia kuchni i regałów magazynowych oraz w montażu urządzeń grzewczych i chłodniczych. Prowadzimy również szkolenia z zakresu poprawnego wykorzystania urządzeń gastronomicznych. Nasza oferta zawiera urządzenia wielu renomowanych marek, z którymi współpracujemy od lat, dzięki czemu nasze ceny są wyjątkowo atrakcyjne.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alarm »

  Na stronie znajdą państwo wszystko na temat systemów alarmowych. W naszej ofercie znajdą państwo: manipulatory LCD, czujniki, sygnalizatory oraz szereg innych urządzeń. Jeśli zależy państwu na wyborze najlepszego urządzenia to sprzedawane przez nas produkty powinny w stu procentach usatysfakcjonować państwa oczekiwania. Prowadzone są przez nas również szkolenia z systemów alarmowych Satel. Nasze produkty wykonane są z najlepszych materiałów dzięki temu działają długi czas bezawaryjnie. W razie jakich kol wiek wątpliwości skonsultuj się z naszym serwisem który odpowie na wszystkie pytania. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z nasza ofertą która jest nie wątpliwie najlepsza na rynku.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt »

  Potrzebujesz wsparcia w wyniku trudnej sytuacji w jakiej się znajdujesz? Nie masz pomysłu jak odmienić swój los? Zajrzyj do naszego serwisu i zapoznaj się z oferowanymi usługami psychoterapeutycznymi. Naszą specjalnością jest psychoterapia Gestalt. Pracujemy w Gdyni. Nasze gabinety są obecne także w Poznaniu i Lęborku. Proponujemy psychoterapię indywidualną, treningi grupowe oraz szkolenia dla firm. Cały zakres pomocy z jaką można się spotkać w naszych placówkach dostępny jest w jednej z zakładek na naszej stronie.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.kopertowanie.waw.pl »

  Strona przedstawiająca takie wątki informatyczne jak na przykład: szkolenia Microsoft, dokument cyfrowy czy też repozytorium została utworzona z myślą o tych, którzy poszukują idealnych założeń informatycznych na poczet swojej firmy. Wchodząc na www.kopertowanie.waw.pl odnajdziesz usługi typu: kopertowanie, masowe wydruki czy też hoteling oraz hosting. Przedstawiana w tym miejscu strona www to najlepszy blog informatyczny dostarczający wiadomości w zakresie informatyzacji. Dzięki naszym wpisom poznasz zalety oraz wady jakie ze sobą niosą przeróżne rozwiązania z branży informatycznej. Wspominamy także trochę o kursach i szkoleniach informatycznych. Z lokalnych rad korzysta już nie byle jakie grono zadowolonych czytelników. Mnóstwo założeń, opisanych w artykułach zlokalizowanych w naszym serwisie, jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla spółek ale również dla pojedynczych odbiorców. Dlaczego mamy tracić czas na kopertowanie listów czy paczek, jeśli można to przekazać specjalistycznej firmie, która zrobi to korzystając z zautomatyzowanych urządzeń o wiele szybciej niż my z użyciem naszych rąk. Chcesz skorzystać z owego rodzaju usług, to sprawdź kompletną ofertę naszego bloga informatycznego. Czekamy na was pod wymienionym wcześniej adresem www.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła trenerów »

  GrupaSET jest firmą szkoleniowo-doradczą, składającą się z najwyższej jakości wyszkolonych trenerów i instruktorów, posiadających wieloletnie doświadczenie. Szkoła coachingu GrupaSET specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji coachingowych, trenerskich i menadżerskich. Kurs coachingu daje możliwość uzyskania umiejętności niezbędnych do współpracy z grupami trenerskimi, czy też kluczowe umiejętności do współpracy w zespole. Więcej informacji dotyczących coachingu oraz firmy znajduje się pod adresem strony internetowej www.grupaset.pl

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro księgowe Luka s.c. świadczy kompleksowe usługi rachunkowe i doradztwo podatkowe dla firm, instytucji oraz dla osób fizycznych począwszy od 1993 roku. Naszą znajomość ustaw podatkowych systematycznie poszerzamy, poprzez czynny udział w profesjonalnych szkoleniach i wykładach branżowych. Biuro podatkowe Luka s.c. znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1 na terenie Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. W ofercie usług mamy również pełny outsourcing kadr i płac. Usługi księgowe i doradztwo podatkowe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Jakość wykonywanych przez nas usług jest stale na najwyższym możliwym poziomie. Nasza wiedza oraz licencje pozwalają nam na obsługę wszystkich rodzajów działalności gospodarczych w Polsce, zapraszamy. Wpisz w wyszukiwarkę internetową biura rachunkowe to z pewnością znajdziesz stronę naszego biura podatkowego.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Istnieje różnica pomiędzy księgowością a rachunkowością. Księgowość jest składnikiem rachunkowości. Z kolei rachunkowość to rodzaj ewidencji podatkowej. Tematem rachunkowości są mechanizmy gospodarcze mające miejsce w spółce. Sposób kierowania tymi przebiegami jest zależne od formy firmy. Nasza kancelaria to biuro rachunkowe, które zapewnia usługi rachunkowości i księgowości dla przedsiębiorstw. Nasze biuro zapewnia również usługi doradcze, oraz rozlicza KPiR. Księgi Przychodów i Rozchodów są stosowane przemiennie z ryczałtem. Najlepiej wdrożyć KPiR gdy dochód jest mały, wydatki są wysokie, a obroty duże. W pozostałych kwestiach doradzamy wdrożenie ryczałtu. Biura rachunkowe Rzeszów to gwarancja świadczeń na najwyższym poziomie. Organizujemy również szkolenia dla klientów. Dla naszego biura rozliczenia UE nie są problemem. Nasza praca z petentem opiera się na podstawie umowy. Jesteśmy zapewnieniem bezpieczeństwa i poufności wszystkich informacji naszych kontrahentów. Dodatkowym zapewnieniem bezpieczeństwa w naszej firmie jest zastosowanie specjalnego oprogramowania do bezpiecznego magazynowania informacji naszych klientów. Mamy niezbędne kompetencje do prowadzenia ksiąg rachunkowych udokumentowane Certyfikatem księgowym.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnopolskie szkolenia BHP »

  Ośrodek który w temacie szkoleń BHP robotników, pracowników biurowych i kierowców może pochwalić się ogólnopolskim zasięgiem i dużą renomą. Na stronie możesz przeczytać nasze referencje i zdecydować czy przeprowadzimy szkolenie BHP również wśród pracowników twojej firmy.

  Koniecznie przejdź na stronę i zapoznaj się ze szczegółowym opisem szkoleń Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Dodatkowo prowadzimy szkolenia z udzielania pierwszej pomocy i szkolenia przeciwpożarowe. Z nami pracownicy twojej firmy są bezpieczniejsi.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawa jazdy: kat. A. »

  Zastanawiasz się nad zrobieniem prawa jazdy?
  Mamy dla Ciebie ofertę: Nauka zawodu kierowcy. Jaworzno ma specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Fachowo jest to określane, jako szkolenia okresowe, które organizowane są, co pewien okres. Ukończenie takiego szkolenia jest nagradzane świadectwem kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część praktyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów ruchu drogowego, optymalizacji czasu jazdy, bezpieczeństwa pasażerów oraz niebezpieczeństw związanych z wykonywanym zawodem.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie najdokładniej wykonać badanie wstępne? »

  Szukasz przychodni, która da Ci zaświadczenie lekarskie dla pracodawcy? Pomoże w tym nasz lekarz medycyny pracy. Jaworzno posiada jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu w aglomeracji śląskiej, dzięki czemu badania kierowców wykonywane są w komfortowych warunkach. Mamy nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt umożliwiający profesjonalną i kompleksową obsługę. Gwarantujemy także niskie ceny, co czyni naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Oferujemy rabaty dla tych, którzy wykupili nasze szkolenia zawodowe. Poznaj naszą pełną ofertę!

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Assessment Center »

  Prezentowana firma zajmuje się fachowym doradztwem personalnym oraz kursami dla ludzi biznesu. Jej działalność polega na znajdywaniu osób, którzy odpowiadają oczekiwaniom konkretnego pracodawcy. Dzięki stosowanej w procesie rekrutacji bezstronnej oraz sprawdzonej techniki Assesment Center HR Management zapewnia wysoką jakość świadczeń, a także pełną satysfakcję klienta. Proponowane projekty human resources obejmują na przykład: motywacyjne systemy wynagrodzeń, ocenę 360 stopni. Na stronie www zamieszczone są sylwetki doradców. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Montaż elektroniki »

  Spółka Sonel zajmująca się branżą elektrotechniczną: od fabrykacji narzędzi do pomiarów takich jak kamery termowizyjne po montaż elektroniki modułowej SMT i THT zaprasza do zaznajomienia się ze swoją ofertą. Wszystkie usługi oraz narzędzia znakowane logiem Sonel odznaczają się najwyższą jakością i zagwarantowaniem ochrony potwierdzoną licznymi autorskimi testami, jakich celem jest wykreślenie wszystkich wad czy niedogodności, które mogą pojawić się w ciągu ich rutynowego użytkowania. Aktualna propozycja spółki zaprezentowana jest na portalu internetowym, więc zachęcamy do jej odwiedzania.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła narciarska »

  GO4ADVENTURE organizuje eventy, których przewodnim motywem są górskie sporty. Oferta obejmuje bogatą gamę dyscyplin, od trekkingu, po paralotniarstwo. Szkoła narciarska i inne atrakcje skierowane są również do najmłodszych. Główną specjalnością powyższej firmy stały się szkolenia, np. indywidualne. Kadrę tworzą specjaliści, zarówno zwodnicy, jak również organizatorzy imprez. Klienci firmy mają zagwarantowany profesjonalny, wysokiej klasy sprzęt. Istotne miejsce w opisywanej ofercie zajmują wyjazdy integracyjne.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Start na giełdzie gpw i forex »

  Start na giełdzie gpw lub forex nie jest prosty. Właśnie dla tych nowych inwestorów giełdowych, którzy chcą zainwestować swoje pieniądze na gpw lub forex jest poświęcony ten blog. Przed startem na giełdzie ten niedoświadczony inwestor giełdowy powinien przede wszystkim zapoznać się z książkami o gpw, książkami o rynku forex a także skorzystać z praktycznych szkoleń giełdowych. Aby inwestycje giełdowe były udane, oprócz wiedzy potrzebne jest też doświadczenie, które przyjdzie z czasem inwestowania na giełdzie. Inwestowanie w akcje lub waluty dla osób, które mają spory zasób wiedzy i nabyte doświadczenie może przynosić duże zyski, o wiele większe niż oszczędzanie na lokatach bankowych czy w funduszach inwestycyjnych.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hotele - hotelbeskidy.com.pl »

  http://hotelbeskidy.com.pl - to jedyne miejsce w masywie żywieckim, zlokalizowane w romantycznym i przepięknym miejscu. Hotel beskidy to coś więcej aniżeli typowy hotel, u nas urządzane są wszelkiego rodzaju konferencję biznesowe, gdzie w sympatyczny i komfortowy sposób da się popracować nad istotnym firmowym programem bądź przeszkolić swoich pracowników. Nasz hotel, dysponuje wieloma pięknymi pokojami, które czekają specjalnie na szczególnych gości. Zajazd aranżuje zarówno wesela, bankiety, eventy oraz inne zabawy okolicznościowe. Posiadamy rewelacyjną kuchnie, gdzie nadzwyczajna kadra podaję najznakomitsze dania dla naszych podróżników. Jeśli chodzi o standard i jakość świadczonych usług, jesteśmy jednym z najlepszych miejsc w kraju, dlatego gdy tylko będziesz na ziemi żywieckiej, pamiętaj iż tylko u nas, zdołasz komfortowo spędzić udana noc. Jeśli chcesz sumiennie sprawdzić naszą propozycję, to przyjacielsko zapraszamy pod adres http://hotelbeskidy.com.pl

  Data dodania: 09 10 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »