Strony związane z hasłem 'księgowość':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Outsourcing księgowości »

  Firma MDDP Outsourcing już od 2006 roku oferuje usługi z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych dla innych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych prowadzących firmę. Biuro rachunkowe Katowice prowadzi także outsourcing kadr i płac oraz outsourcing usług księgowych, które obejmują kalkulacje podatków, sprawozdania finansowe, nadzór finansowy oraz controlling. MDDP Outsourcing zatrudnia najlepszych specjalistów w zakresie księgowości, co daje gwarancję skuteczności i zadowolenia Klientów, którzy oszczędzają czas i pieniądze. Na stronie firmy znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje o współpracy, a także rekomendacje innych firm, które pomogą w podjęciu decyzji o wyborze zakresu usług księgowych.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Kielce »

  Przedsiębiorstwo Bilans-servis z siedzibą w Kielcach posiada w ofercie kompleksowe usługi z zakresu: księgowości, rachunkowości, audytu, podatków, kadr i płac.Wieloletnie doświadczenie, ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji to gwarancja, że wykonywane przez Bilans-servis usługi będą na wysokim poziomie.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rachunkowa Jolanty Kobierowskiej - nowoczesna księgowość Bydgoszcz »

  Ciągłe zmiany na rynkach światowych i szybki postęp techniczny odciskają swe piętno na księgowości, zmieniając jej współczesny charakter. Aktualnie księgowość Bydgoszcz sprostać musi między innymi takim obowiązkom jak np. ewidencja aktywów firmy, terminowe regulowanie wielu zobowiązań, ewidencja towarów, naliczanie pensji i innych świadczeń dla kadr, czy odprowadzanie różnych składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Urzędu Skarbowego. Księgowość Osielsko posługuje się głównie elektroniczną wersją ksiąg, co umożliwia szybsze i łatwiejsze ukazanie zmiennej sytuacji finansowej firmy na tle runku konkurencyjnych podmiotów w danej branży. Dzięki standardowi komputeryzacji i różnego typu oprogramowaniu dużo mniej czasu trwa zbieranie danych, dekretowanie i rozliczanie faktur, sporządzanie bilansów, rachunków zysków i strat, rozliczeń VAT itp. Dzięki nowym trendom informatyzacji i obiegu dokumentów nowoczesna księgowość Osielsko gwarantuje klientom możliwość korzystania z podpisu elektronicznego, co umożliwia mobilne i błyskawiczne korzystanie z usług kancelarii. Badanie legalności, rzetelności i prawidłowości dokumentów finansowo – księgowych nie jest już żmudnym zajęciem pochłaniającym wiele miesięcy czasu i ton papieru, co każdy podatnik zawdzięcza stosowaniu takich technologii pracy jak cyfrowe bazy danych. Każdy klient ma teraz łatwy i szybki dostęp do swych ksiąg handlowych, jeżeli zdecyduje się na korzystanie ze spełniającej wszystkie standardy usług nowoczesnej kancelarii rachunkowej.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Wrocław »

  Nieustannie szukasz dobrej pracy w Rzeszowie, która będzie spokrewnioną z Twoimi zamiłowaniami i będzie należycie opłacana? Jeżeli tak to wyśmienicie trafiłeś ponieważ ukazujemy w naszym portalu kilkanaście ofert pracy posegregowanych w stosownych działach tak aby maksymalnie uprościć nawigację wszystkim użytkownikom. Pragniemy aby każdy mieszkaniec miał szanse w odszukaniu pracy w Rzeszowie, dlatego prosimy przedsiębiorców do zamieszczania ofert dotyczących ich przedsiębiorstw oraz spółek. Praktycznie trzydzieści działów w których można szukać oferty dla siebie między innymi: księgowość, prawo czy staże. Jeżeli dalej szukasz pracy a nie zalazłeś jej dla siebie w opisywanym portalu, dodaj ogłoszenie z własną kandydaturą.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro księgowe Luka s.c. świadczy kompleksowe usługi rachunkowe i doradztwo podatkowe dla firm, instytucji oraz dla osób fizycznych począwszy od 1993 roku. Naszą znajomość ustaw podatkowych systematycznie poszerzamy, poprzez czynny udział w profesjonalnych szkoleniach i wykładach branżowych. Biuro podatkowe Luka s.c. znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1 na terenie Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. W ofercie usług mamy również pełny outsourcing kadr i płac. Usługi księgowe i doradztwo podatkowe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Jakość wykonywanych przez nas usług jest stale na najwyższym możliwym poziomie. Nasza wiedza oraz licencje pozwalają nam na obsługę wszystkich rodzajów działalności gospodarczych w Polsce, zapraszamy. Wpisz w wyszukiwarkę internetową biura rachunkowe to z pewnością znajdziesz stronę naszego biura podatkowego.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Piaseczno »

  Promowana witryna przynależy do Przyjaznego Biura Rachunkowego AiKS w Zalesiu Górnym, niedaleko Piaseczna. Firma prosperuje na rynku od 2004 roku. Oferuje fachowe usługi płacowe, kadrowe i księgowe dla różnego typu przedsiębiorstw. AiKS jest wyrozumiały wobec swoich klientów i gwarantuje im bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Zezwala na pozostawienie dokumentów przez całą dobę, a także ich odbiór z firmy klienta. Zaprasza do siebie także osoby pragnące rozpocząć działalność gospodarczą i wymagające konsultingu biznesowego.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Świadczymy usługi:
  - doradztwo fiskalne;
  - doradztwo finansowo - księgowe;
  - całościowa obsługa rachunkowa;
  - auditing.

  Kładziemy na kompetencję wiedzę oraz pilność.
  Nasze biuro rachunkowe w Katowicach upora się wszystkimi wątpliwościami z zasięgu księgowości a także rachunkowości Państwa firmy.

  Ekonomist to firma oferujące najważniejsze usługi księgowe Katowice na Śląsku oraz przeprowadzi dla Państwa dokładnie i dokumentalnie badanie bilansu. Sam się przekonaj o naszym profesjonaliźmie i
  zarówno Ty przystąp do grona jednostek, które chwalą oferowane przez nas usługi oraz które żywiołowo rozkręcają własną firmę. W momencie trwania naszej współpracy krocie początkujących działalności przeistoczyło się w duże działalności gospodarcze.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk »

  Grupa Spektrum - Kancelaria podatkowa, pośrednictwo inwestycyjne, fundusze unijne, tanie biuro, praca w Unii. Zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Gdańsku, które ma własną siedzibę na Przymorzu (ulica Tysiąclecia – blisko skrzyżowania ulic Piastowskiej i Chłopskiej). Do sekretariatu zapraszamy naszych kontrahentów od godziny 8:00 do 16:00. O ile chodzi o pracę naszych klientów w państwach będących w Unii Europejskiej, to: zajmiemy się wszelkimi aspektami finansowo-ubezpieczeniowymi, meldunkowymi, rejestrowaniem działalności gospodarczej oraz dodatkowo uzyskaniem stałego pobytu. Gwarantujemy pełny zakres usług. Potrzebujesz funduszy unijnych na rozwój firmy i nie umiesz sobie poradzić z pełnym procesem ich pozyskiwania. GrupaSpektrum została wykonana właśnie dla ciebie. Służy szeroko rozumianym wsparciem w tym zakresie. Nasze biuro rachunkowe to zespół doskonałych profesjonalistów, osób z doświadczeniem, które zajmą się pozyskaniem funduszy dla Twojej firmy krok po kroku. Solidność, a oprócz tego niezawodność to nasza domena. Mówiąc o szerokim doradztwie mam na myśli funkcjonowania naszego biura rachunkowego skupiające się na analizie (na przykład. możliwości dofinansowania inwestycji; optymalnych źródeł finansowania inwestycji; dogodnego funduszu oraz kodu pomocowego), stworzeniu wniosku (całej wymaganej dokumentacji; biznesplanu, harmonogramu; złożenie go w adekwatnej instytucji; sporządzanie wyjaśnień; pełna opieka nad projektem), po zdobycie funduszy (księgowość projektu; sporządzanie wniosków o płatność; sporządzenie sprawozdania końcowego).

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kielce »

  Jeżeli poszukujesz specjalistów z zakresu księgowości lub rachunkowości, to koniecznie zgłoś się do biura Delta.
  Biuro rachunkowe Delta zajmuje się prowadzeniem księgowości i rachunkowości, przeprowadzaniem szkoleń BHP. Biuro rachunkowe dba o interesy swojego klienta wykonując jak najlepiej można powierzoną pracę. Dlatego nie zastanawiaj się i koniecznie sprawdź usługi które mają Ci do zaprezentowania.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  We współczesnych gruntowną podstawą dobrze prosperującej firmy są odpowiednie systemy ERP, a także inne przeróżne programy księgowe. Nic więc dziwnego, że rynek pełen jest w przedsiębiorstwa specjalizujące się w tej branży, a jedną z nich jest podkarpacka TOP S.A. mająca swoją siedzibę w Rzeszowie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu producent ten specjalizuje się w oferowaniu oprogramowania, które znajduje swoje wykorzystanie w takich procesach jak chociażby ewidencja czasu pracy czy harmonogramowanie produkcji. Obszerna oferta usług perfekcyjnie spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Warto również zaznaczyć, że każdy program kadrowy jest jak najbardziej dopracowany tak, aby w pełni spełniał swoje przeznaczenie. Zatroszcz się o swoją firmę i skorzystaj z pomocy wzorowego dostawcy oprogramowania komputerowego.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenia z zus - Bielsko - Kadry i płace »

  Nasze biuro podatkowe świadczące usługi księgowe istnieje od 2006 roku. Jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym. Biuro Rachunkowe Obrachunki.pl, 43-318 Bielsko-Biała, ul. Złoty Potok 32, tel. 33 444 6571. Mamy szczególne doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek prawa handlowego, organizacji pozarządowych, w spółce doradztwa podatkowego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 25 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Gdynia »

  Polecana witryna internetowa prezentuje działalność firmy księgowej. Gdynia to miasto, w którym mieści się nasza siedziba. Oferujemy księgowość na bardzo wysokim poziomie. Odróżniamy się głównie nowoczesnością i atrakcyjnymi cenami. Sporządzamy deklaracje ZUS. W zakresie księgowości oferujemy między innymi prowadzenie ewidencji VAT. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie oraz rozległą wiedzę branżową. Proponujemy współpracę w formie doraźnych zleceń lub długoterminowych umów.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Istnieje różnica pomiędzy księgowością a rachunkowością. Księgowość jest składnikiem rachunkowości. Z kolei rachunkowość to rodzaj ewidencji podatkowej. Tematem rachunkowości są mechanizmy gospodarcze mające miejsce w spółce. Sposób kierowania tymi przebiegami jest zależne od formy firmy. Nasza kancelaria to biuro rachunkowe, które zapewnia usługi rachunkowości i księgowości dla przedsiębiorstw. Nasze biuro zapewnia również usługi doradcze, oraz rozlicza KPiR. Księgi Przychodów i Rozchodów są stosowane przemiennie z ryczałtem. Najlepiej wdrożyć KPiR gdy dochód jest mały, wydatki są wysokie, a obroty duże. W pozostałych kwestiach doradzamy wdrożenie ryczałtu. Biura rachunkowe Rzeszów to gwarancja świadczeń na najwyższym poziomie. Organizujemy również szkolenia dla klientów. Dla naszego biura rozliczenia UE nie są problemem. Nasza praca z petentem opiera się na podstawie umowy. Jesteśmy zapewnieniem bezpieczeństwa i poufności wszystkich informacji naszych kontrahentów. Dodatkowym zapewnieniem bezpieczeństwa w naszej firmie jest zastosowanie specjalnego oprogramowania do bezpiecznego magazynowania informacji naszych klientów. Mamy niezbędne kompetencje do prowadzenia ksiąg rachunkowych udokumentowane Certyfikatem księgowym.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Kompleksowa obsługa firm oraz spółek w zakresie prowadzenia księgowości to nasza specjalność którą zajmujemy się już od przeszło wielu lat. Szukasz profesjonalistów?, to koniecznie zgłoś się do nas po kompleksową obsługę rachunkową, a z pewnością nie pożałujesz. Tylko u nas znajdziesz wirtualne biuro rachunkowe które jest bardzo tanie i skuteczne w działaniu. Nasza spółka zatrudnia wielu specjalistów rachunkowych którzy chętnie zajmą się twoją księgowością. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Wrocław »

  Biuro Rachunkowe KOMEX to firma działająca we Wrocławiu od 1997 roku na rynku profesjonalnych usług księgowych. Jesteśmy wyspecjalizowani w dziedzinie outsourcingu usług księgowych, kadr i płac oraz administracji. Księgowość, biuro rachunkowe, biura rachunkowe, rachunkowość, Wrocław biura rachunkowe, wrocławskie biura rachunkowe, kadry i płace, usługi księgowe, outsourcing, wrocławskie biura rachunkowe, usługi księgowe.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Biuro księgowe Dominus od 13 lat praktykuje solidne usługi fiskalne oraz rachunkowe. Kancelaria mieści się w mieście Poznań. Biuro Dominus uzyskało certyfikat kwalifikacyjny Resortu Finansów. Kompetencja oraz obycie wabi multum zaufanych kontrahentów.

  Kancelaria rachunkowa z Poznania trudni się kompleksową księgowością, m.in. książkami przychodów i rozchodów i prowadzeniem ewidencji VAT. Co więcej para się zagadnieniami kadrowo-płacowymi, a co więcej consultingiem podatkowym, m.in. prowadzeniem audytów podatkowych. Doradza oraz pomaga dodatkowo w obszarze ustanawiania spółek.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kontrola skarbowa »

  Kancelaria Podatkowa RB działa od 1991 roku i od tej pory nieprzerwanie świadczy usługi z zakresu doradztwa podatkowego, księgowości i obsługi kadrowo-płacowej (m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczenia ZUS, Intrastat, outsourcing księgowy,KPIR sprawozdania ZUS,doradztwo podatkowe, handlowe i gospodarcze). Prowadzi ją Ryszard Błaszyk (doradca podatkowy, nr wpisu 00004), którego priorytetem jest podnoszenie kwalifikacji i dobieranie najlepszych specjalistów w charakterze kadry i kontrahentów. Wieloletni staż, współpraca z fachowcami, zaawansowane technologie (w tym teleinformatyczne, dzięki którym możliwa jest bezpieczna obsługa klienta online). Poznań, ul. Grimma 6, Nr tel/fax: +48 61 661-06-28.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pełna księgowość Warszawa »

  Miejmy nadzieję, że nie masz kłopotów związanych z rachunkowością. Są one w większości wypadków nadzwyczaj gorzkie dla posiadaczy przedsiębiorstw. Z drugiej strony jeżeli zakładasz osobistą organizację to powinieneś zlecić dbanie o sprawy księgowe specjalistom. Toteż wskazane jest postawić na przetestowane firmy takie jak BTK Finanse ze Stolicy. Firma ta to nieskrywany lider w branży. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy na odpowiednim poziomie nie musisz się kłopotać niemal niczym - każdymi kwestiami zajmą się pracownicy BTK.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy Dąbrowa Górnicza »

  Witamy w witrynie internetowej biura rachunkowego Tax-Net. Nasza firma znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Istniejemy na rynku rachunkowości dobrych wiele lat, w związku z tym posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu Waszych finansów. Posiadamy okazały wybór funkcji oraz również gwarantujemy wspaniałą jakość wykonywanych prac. Biuro funkcjonuje na terenie miejscowości Dąbrowa Górnicza oraz gmin przyległych.Dąbrowskie biuro rachunkowe świadczy takie prace jak ewidencja ryczałtowa oraz rozliczenia PIT. Jakiekolwiek prace pełnimy z najwyższą dokładnością, stąd Państwa finanse znajdą się w dobrych rękach.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Wrocław »

  R Partner czyli wrocławskie biuro księgowe oferuje klientom kompetentne usługi księgowe oraz płacowe. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo poszukuje fachowej pomocy w zarządzaniu i sporządzaniu dokumentacji finansowej to zgłoś się do jednego z naszych pracowników już dziś. Długoletnie doświadczenie i zaangażowanie z jakim podchodzimy do dylematów księgowych sprawia, że partnerstwo z biurem księgowym R Partner to najlepsze rozwiązanie dla Twojej działalności. Zweryfikuj nasze usługi i kompetencje i daj się przekonać.

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »