Ekologia Podkategoria: Ekologia

 • Odkryj piekno ogrodu »

  Ogródek to miejsce bardzo kojarzące się z błogością oraz soczyste wesołych skojarzeń. Który z ludzi gdy był młody nie wariował w urokliwym ogrodzie? Jaki człowiek z was nie posiada wspaniałych skojarzeń związanych z kwiatami. Jak kojarzą się ogrody? Ze spokojem, uczuciem, przejemnością, czymś dostojnym. Nie bez przyczyny bardzo dużo artystów odwołuje się do problematyki ogrodu. Ogródek istnieje niczym organizm, może rozwijać się bez niczyjej pomocy, lecz przy ocipince roboty może nas bardzo zachwycić swoim pięknem.

  Data dodania: 08 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Farmy wiatrowe »

  Wind-Power.pl to serwis dla wszystkich, których fascynują turbiny wiatrowe i energetyka wiatrowa w Polsce. Aktualności z branży energetycznej oraz baza wiedzy w zakresie pozyskiwania energii z siły wiatru (ang. wind power) to tylko niektóre wiadomości, które znajdziesz w naszym serwisie. Ponadto prezentujemy elektrownie wiatrowe w Polsce na mapach oraz zdjęcia wiatraków. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alternatywne źródła energii »

  Nieszkodliwy stan istnienia jest nadzwyczaj ważki nie tylko dla nas samych, ale również dla następnych pokoleń. Teraźniejszy świat uformowany jest na paliwach między innymi na węglu, ropie, gazie. Najbardziej ważkim rozwikłaniem problemu z energią byłoby oczywiście użycie siła odnawialna kiedy chodzi o pojazdy, aczkolwiek niestety doputy istnieje ropa to gigantyczne firmy skrupulatnie blokują rozwój odnawialnych źródeł paliwa. Ropa jest najpowszechniejszym paliwem dla samochodów, inną opcją jest gaz, który staje się coraz niesłychanie lubiany. Jak oszczędzić na jeżdżeniu pojazdem? Przede wszystkim unormowana jazda, z niedużą prędkością i na kompatybilnym biegu, i wskazane jest nie przekraczać 3 tysięcy obrotów.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ENVO - raporty o oddziaływaniu na środowisko »

  Przedsiębiorstwo ENVO oferuje profesjonalne usługi doradcze w obszarach powiązanych z zagadnieniami bezpieczeństwa środowiska. Zatrudnieni w firmie profesjonaliści realizują różne raporty, projekty jak i analizy, które pomagają Klientom stosownie ochraniać środowisko. Pośród odbiorców realizowanych przez ENVO raportów oddziaływania na środowisko lub analiza migotania cienia są Kontrahenci z różnego rodzaju dziedzin.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ekologia

Ekologia - nowa strona:

Adres: