Prawo Społeczeństwo Kategoria: Prawo Społeczeństwo

Prawo Społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Adwokat Wojciech Kała - Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria adwokacka adwokata Wojciech Kała oferuje obsługę prawną klientówindywidualnych oraz przedsiębiorców.Adwokat Wojciech Kała reprezentuje klientów przed urzędami, organami ścigania,sądami oraz trybunałami.Kancelaria świadczy usługi prawne między innymi w postaci:- udzielanie porad prawnych, opinii i analiz,- sporządzania pism przed wszczęciem postępowania sądowego,- przygotowywania pozwów, wniosków, środków zaskarżenia i innych pism procesowych w postępowaniu cywilnym, karnym, administracyjnym,- sporządzania projektów umów,- udziału w negocjacjach oraz postępowaniu mediacyjnym,- obsługi prawnej przedsiębiorstw.Specjalizuję się w :Prawie odszkodowawczym,Prawie rodzinnym i opiekuńczym,Prawie i postępowaniu karnym,Prawie medycznym i farmaceutycznym,Prawie i postępowaniu cywilnym.Kontakt 511040478

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • KancelarieRP dokumenty prawne »

  Serwis „Kancelarie RP” jest idealnym narzędziem do redagowania najważniejszych dokumentów występujących w relacjach gospodarczych. Opisy dokumentów oraz podpowiedzi w przystępny i staranny sposób wyjaśniają cel i możliwości stosowania wielu zapisów umownych. Dzięki temu mamy pewność, że dokument zabezpiecza nasz interes właśnie tak, jak chcemy. Obsługa jest jasna i intuicyjna. Na KancelarieRP znajdziesz bazę teorii prawniczej na najczęściej zadawane pytania . Rozbudowany katalog i generator umów, aneksów i innych dokumentów prawnych. KancelarieRP to nowa jakość w świadczeniach prawniczych. Strona KancelarieRP wyróżnia generator dokumentów dzięki czemu można w krótkim czasie sporządzić potrzebną umowę. KancelarieRP to serwis stworzony dla innowacyjnych przedsiębiorców, chcących szybkiego rozwiązania problemów prawnych.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • BEM & Wspólnicy »

  BEM & Wspólnicy to Kancelaria Radców Prawnych ukierunkowana w jasno określonych zagadnieniach prawa, aby zagwarantować najwyższą jakość pomocy. Spółka wybrała za swój cel prawo pracy, medyczne oraz obrotu nieruchomości.
  Długoletnie doświadczenie na rynku pomogło odszukać wiele sposobów prowadzących do zgody, oprócz sprawy na drodze sądowej.
  Jeśli masz problemy z pracodawcą, lekarzem lub potrzebujesz wsparcia prawnego przy sprzedaży lub zarządzaniu nieruchomościami, nawiąż współpracę z BEM & Wspólnicy.

  Data dodania: 11 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Obrączki dwukolorowe oraz pierścionki zaręczynowe współtworzą najpiękniejszą biżuterię »

  Złote obrączki ślubne są jednym z najważniejszych elementów organizowania ślubnej uroczystości. Wybór jest bardzo duży. Obrączki z białego złota są kupowane najczęściej. Białe złoto to stop złota z niklem, cynkiem i czasem srebrem i palladem imitujący kolorem platynę. Większość obrączek z białego złota ma srebrny kolor. Spowodowane jest to tym, iż są poddawane rodowaniu czyli pokrywa się je warstwą rodu. Po jakimś okresie rod znika i obrączka ma wtedy też kolor srebrny, ale nie ma już takiego blasku jak z warstwą rodu. Spotkać można także białe złoto nierodowane i jednocześnie mające właściwy kolor i połysk – jest to stop złota z samym niklem. Obrączki z brylantami są bardziej atrakcyjne, ale i droższe. Można wybrać także bardzo popularne i oryginalne obrączki dwukolorowe. Obrączki dwukolorowe to propozycja skierowana dla nowoczesnych par, które chcą posiadać oryginalną biżuterię. Można też, zamiast obrączek obdarować siebie pierścionkami. Pierścionki z brylantami mogą być bardzo efektowne i duże. Brylanty w nazewnictwie jubilerskim to diamenty formy okrągłej z pełnym tzw. oszlifowaniem brylantowym. Wszystkie pozostałe rodzaje szlifu należy określać, używając ich specjalistycznych i dokładnych nazw. W handlu i w języku codziennym nazwą „brylanty” określa się zwykle wszystkie oszlifowane diamenty, a nie tylko te, na które nałożono odpowiedni, specjalistyczny szlif brylantowy. Szlif brylantowy to szczyt osiągnięć mistrzów tego zawodu. Nie każdy jednak preferuje takie precjoza. Pierścionki z brylantami z białego złota są najbardziej wyszukaną i ekskluzywną biżuterią. Jeżeli jednak chcecie aby wasze ozdoby wyglądały doskonale i przyciągały uwagę, to tego typu biżuteria będzie dla was doskonałym wyborem. Zanim dojdzie do ceremonii ślubnej, potrzebne będą pierścionki zaręczynowe. Różne rodzaje wzorów sprawią, że można kupić modele, które będą najodpowiedniejsze dla każdej pary przyszłych państwa młodych.

  Data dodania: 31 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zaproszenia ślubne Dalia »

  Dalia - jesteśmy firmą, która zajmuje się własnoręczną produkcją zaproszeń ślubnych i okolicznościowych. W ofercie mamy ponad 300 różnych modeli zaproszeń, a każde z nich mogą Państwo modyfikować według swoich upodobań. Duży wybór papierów, wstążek, koronek, dżetów oraz innych dodatków pozwala stworzyć bardzo oryginalne i niepowtarzalne zestawienia! Do zaproszeń na życzenie klienta dodajemy koperty gratis. Sprzedajemy również ręcznie wykonane winietki, zawieszki na butelki, numery stołów, menu, tablice z ustawieniem stołów, karty, podziękowania dla gości i dla rodziców. Wykonujemy też całe komplety, aby wszytko na sali weselnej idealnie się komponowało. Zapraszamy serdecznie. zaproszenia ślubne

  Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Jubiler Kraków »

  Początek działalności firmy Jubiler Kraków w naszym kraju sięga początku lat 50 - tych. Przedmiotem działalności naszej firmy jest kultywowanie tradycji jubilerskich z wielką starannością i zaangażowaniem. Staramy się podążać za trendami i oczekiwaniami jakie stawiają przed nami nasi Klienci. Ich zadowolenie jest naszym priorytetem - celem nadrzędnym. W swojej ofercie posiadamy kilkaset modeli obrączek, które przed zakupem mogą Państwo obejrzeć osobiście w naszym biurze w Krakowie. Gwarantujemy szybki czas realizacji oraz dostawy.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rozwody Kielce »

  W życiu każdej osoby nadchodzi taka chwila, że potrzebuje pomocy prawnika i nie muszą być to sprawy karne, czy konflikty z prawem. Jak wszyscy wiedzą prawo jest dość obszerną dziedziną, która jeszcze jest mocno skomplikowana, dlatego też nie musi ona być zrozumiała dla wszystkich. Na odsiecz w takich sytuacjach przychodzą nam profesjonalni adwokaci, którzy mogą nam pomóc praktycznie w każdej kłopotliwej sprawie, więc starajmy się znaleźć profesjonalistów, wyszukując na przykład "prawnik Kielce".

  Data dodania: 29 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Druki ZUS »

  Nie chcesz już stać w kolejkach? Szukasz aktualnych pism urzędowych? Znajdziesz je na tej stronie. Wszystkie druki ZUS, KRUS i związane ubezpieczeniami możesz znaleźć na naszej platformie. Dzięki sporemu doświadczeniu i tysiącom ukontentowanych internautów nasza platforma przez cały czas się rozwija. Spółka e-file stawia sobie za cel budowanie prostych i funkcjonalnych solucji, które sprawdzają się na codzień. Druki i formularze jest projektem gromadzącym wzory dokumentów urzędowych online, to największa baza formularzy podatkowych w sieci, z której każdy może skorzystać.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wodzisław Śląski »

  Adwokat Patryk Riedel specjalizuje się sprawami o rozwód, sprawami o odszkodowanie za szkody górnicze, prawem karnym oraz prawem rodzinnym.Siedziba kancelarii mieści się w mieście Jastrzębie-Zdroj, Wodzisław Śląski i Katowice. Mecenas działa na terenie całego śląska. Informacje na temat szkód górniczych - http://www.adwokat-riedel.pl/odszkodowanie-za-szkody-gorniczeProszę o umawianie się na spotkania telefonicznie pod nr.: 500 045 724 lub mailowo - adwokat.riedel@gmail.com. Adres Kancelarii w Wodzisławiu Ślaskim - http://www.adwokat-riedel.pl/kancelaria-adwokacka-wodzislaw-slaski Zapraszamy do odwiedzin naszej strony!

  Data dodania: 01 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny, adwokat - Kancelaria prawna CSP Poznań »

  Rozpatrujemy jak również sporządzamy umowy handlowe oraz opinie jurydyczne. Doradzamy w toku organizowania biznesów, czy modyfikowania formuły ich działania. Świadczymy usługi prawne dla przedsiębiorstw i osób fizycznych w kraju jak również za granicą.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo Społeczeństwo