Najnowsze strony w katalogu Top 20 najnowszych stron w katalogu:

 • Żegluj - nawigacja z mapą jezior »

  Aplikacja Żegluj to nawigacja dla żeglarzy i innych użytkowników wód (np. kajakarzy), która pozwoli na bezpieczną nawigację po jeziorach i akwenach wodnych. Aplikacja posiada mapy wyposażone w informacje o miejscach niebezpiecznych i punkty użyteczności publicznej (np. stanice wodne, porty, punkty gastronomiczne, itp.). Korzystanie z aplikacji nie wymaga połączenia internetowego. Żegluj umożliwia również kontakt z innymi użytkownikami, rejestrację tracków rejsów itp, posiada również bazę wydarzeń w okolicy.

  W aplikacji zaznaczono znaki wodne i szlaki żeglugowe. Ważną funkcją jest łatwy dostęp do współrzędnych i szybki kontakt z WOPR, dzięki czemu w sytuacji awaryjnej można szybko zareagować.

  Aplikacja jest dostępna na system IOS, wkrótce będzie dostępna również na system Android.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Migrena »

  Strona stanowi kompendium informacji o migrenie - przyczynach migreny, objawach i leczeniu. Zawiera wiele przydatnych informacji o tym, jak zdiagnozować migrenę, jakie badania zrobić i z czyjej pomocy skorzystać, by wyleczyć migrenę. Szczegółowo opisuje rodzaje migren, jej przyczyny, objawy i metody leczenia, w tym również w przypadkach osób chorych na celiakię i inne nietolerancje pokarmowe. Na stronie można również znaleźć szereg porad, w jaki sposób radzić sobie z migreną w życiu codziennym.

  Data dodania: 11 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Norma pro »

  Popularny program kosztorysowy Norma PRO do sporządzania kosztorysów w budownictwie. Poznaj ten program na stronie www.kosztorysy-program.pl. Kup go do swojej firmy i wykonuj kosztorysy inwestorskie i ofertowe wykorzystując bogatą bazę katalogową i cenniki sekocenbud lub intercenbud.

  Data dodania: 03 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Enova »

  System ERP enova to oprogramowanie dla przedsiębiorstw, które ma na celu zoptymalizować i poprawić wydajność pracy. System ERP obejmuje różne sektory działalności firmy takie jak księgowość, kadry, zarządzanie projektami, marketing, sprzedaż. enova może pomagać w wystawianiu faktur, kontaktach z klientami czy budżetowaniu inwestycji. Warto zatem wdrożyć system enova najlepiej we współpracy z KOMAKO, który jest doświadczonym integratorem tego rozwiązania.

  Data dodania: 03 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Producent mebli »

  meble dla domu w krakowie, kupić meble w Krakowie, meble dla biura, kupić meble dla biura, Kuchnia, Kuchnia kupić, kupić Kuchnie w krakowie, Łazienka, Łazienka kupić, kupić Łazienkę w krakowe, sypialnia, meble do sypialni kraków, kupić sypialnie w krakowie, Przedpokój meble kraków, Przedpokój, meble na wymiar przedpokój, kupić meble dla Przedpokój, kupić meble Przedpokój w krakowie, meble, kupić meble, meble łazienkowe kraków, lustra, produkcja mebli, producent mebli, szafy łazienkowe, szafka łazienkowa, zestawy łazienkowe, szafka pod umywalkowa, umywalka, umywalka nablatowa, lustro łazienkowe, meble biurowe, meble do domu, meble do biura, lustra do łazienki, meble do łazienki, blaty łazienkowe, konglomerat, wanna, prysznic, pomysły na łazienke zakopane, aranżacje łazienki, aranżacje łazienkowe tarnów, szafka pod zlewozmywak, meble hotelowe, producent mebli kraków, producent mebli tarnów, mebl

  Data dodania: 26 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja Przekładni Kierowniczych::: »

  Zajmujemy się profesjonalną regeneracją przekładni kierowniczych. Naprawiamy przekładnie do wszystkich typów samochodów, wymieniając w nich wszystkie podzespoły ma nowe i oryginalne. Dbając o jakość świadczonych usług pracujemy na częściach od sprawdzonych dostawców. Posiadamy szerokie zaplecze przekładni na wymianę, co znacznie skraca czas oczekiwania na zregenerowaną część. Udzielamy gwarancji, wystawiamy faktury VAT.

  Data dodania: 25 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Jazda defensywna »

  Szkolenie jazdy defensywnej organizowane w dowolnym mieście na obszarze całej Polski. Kurs defensive driving zalecany jest dla wszystkich kierowców niezależnie od umiejętności, doświadczenia i płci. Obsługujemy największe floty samochodowe, które zapraszają kierowców na cykliczne szkolenie defensive driving. Defensywna jazda jest popularnym stylem jazdy wyróżniającym najlepszych kierowców. Istotą defensive driving jest wysoka kultura drogowa, wrażliwość społeczna a także świadomość skutków wypadków. Kurs jazdy defensywnej umożliwia wdrożenie najistotniejszych zasad techniki jazdy mających istotny wpływ na bezpieczeństwo. Szkolenie defensywnej jazdy koncentruje się na obserwacji drogi, taktyce jazdy, unikania zagrożeń, przewidywaniu ruchu, wzorowym wykonywaniu manewrów. Jazda defensywna jest ciekawym kursem teoretycznym i praktycznym wykorzystującym najnowocześniejsze technologie telemetryczne. Kurs defensive driving ogranicza wypadkowość kierowców redukując koszty utrzymania floty pojazdów.

  Data dodania: 25 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Blog o finansach »

  Serdecznie zapraszamy na nasz blog o finansach, który skierowany jest przede wszystkim do osób zainteresowanym wszelkimi wiadomościami ze sfery biznesu oraz ekonomii. Dzięki podawanym przez nas informacjom, zawsze będziecie na bieżąco z najświeższymi i najbardziej dokładnymi nowinkami. U nas znajdziecie między innymi niezbędne informacje na temat inwestycji w nieruchomości, kryptowaluty, w tym popularny bitcoin, a także aktualnych branży, które ostatnimi czasy cieszą się największym powodzeniem. Z nami Państwa wiedza zawsze będzie na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 22 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stare lampy przemysłowe »

  Potrzebujesz stylowej oprawy oświetleniowej w stylu industrialnym? Cenisz sobie dobry design i chcesz, ażeby lampa prezentowała się nietypowo? Zdecyduj się na prawdziwą lampę kopalnianą zdemontowaną z wyrobiska węgla kamiennego. Na stronie Stip.pl udostępniamy autentyczne stare lampy przemysłowe w stylu industrialnym. Niepowtarzalne, piękne, posiadające swą historię. Każda oprawa oświetleniowa występuje w jednym egzemplarzu. Jednakowej nie zobaczysz na wystawie sklepowej. Autentyki! Szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Schody, balustrady, elementy mosiężne Diamstal - wysoka jakość, kryształ »

  Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem elementów kutych firmy Grande Forge www.grande-forge.pl - Żywa legenda kowalstwa artystycznego!Z elementów tych można wykonywać:balustrady, bramy, ogrodzenia, kraty, i wiele innych wyrobów kowalstwa artystycznego.Na rynku polskim Diamstal Sp. z o.o. dostarcza elementy kute zarówno rzemieślnikom, którzy wykonują balustrady, bramy, ogrodzenia, jak i klientom indywidualnym.Elementy firmy "GRANDE FORGE" są to elementy wysokiej jakości wykonane z dużą precyzją, aby Państwa balustrady, bramy, ogrodzenia, kraty były długotrwałe i pięknie prezentujące się.Elementy firmy "GRANDE FORGE" są dostępne u dystrybutorów na całym świecie. 

  Data dodania: 18 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa Ursynów, Mokotów »

  Firma DBR Sp. z o.o. Sp.k. specjalizuje się w obsłudze firm z zakresu księgowości, podatków oraz kadr i płac. Naszą priorytetową dewizą w kontaktach z Klientem jest zasada partnerstwa, a podstawowym celem jest zadowolenie i sukces naszych partnerów, które mogą łatwiej osiągnąć dzięki współpracy z nami. Naszą działalność prowadzimy na terenie Warszawy oraz okolic. Posiadamy Licencję Ministra Finansów oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej do wysokości 20 000 Euro.
  Świadczymy usługi dla małych jednoosobowych firm, jak i dla dużych przedsiębiorstw. Nasza oferta, którą Państwu proponujemy dotyczy całkowitej obsługi księgowej.

  Data dodania: 18 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa, usługi księgowe DBR Sp.... »

  Biuro rachunkowe DBR Sp. z o.o. Sp. k.  świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Prowadzimy wszelkie ewidencje, od najprostszych takich jak ryczałt, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ewidencje VAT do pełnych ksiąg handlowych.
  Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy jak też spółki prawa handlowego. Proponowana przez nas oferta obejmuje pełną obsługę księgową firm i przedsiębiorstw, adresowana jest zarówno do spółek prawa handlowego jak i osób fizycznych.

  Data dodania: 18 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • ENVILAB-EKO | Akredytowane Laboratorium Środowiska Pracy we Wrocławiu »

  Panujące warunki w miejscu naszej pracy mają ogromny wpływ na jakość naszej pracy oraz naszych współpracowników, a także na nasze ogólne samopoczucie. W tym celu powinniśmy zrobić wszystko, aby stały się one jak najkorzystniejsze dla ludzkiego organizmu. Serdecznie zachęcamy więc do skorzystania z usług naszej profesjonalnej organizacji, która zajmuje się wszelkiego rodzaju pomiarami tj. Badania poziomu dźwięku, badania natężenia oświetlenia czy też badania stężeń czynników chemicznych oraz mnóstwo innych, które wpływają na nasz stan ogólny. Każdy wykonywany przez nasze akredytowane laboratorium środowiska pracy pomiar, dokonujemy przy pomocy specjalistycznego, nowoczesnego sprzętu.

  Data dodania: 15 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Amicus coś więcej niż tylko wydruki i kopie »

  Firma AMICUS została założona w 1997 roku, a długi staż na rynku pozwolił nam na rozwijanie naszej pracy i podwyższania jakości. Specjalizujemy się w druku cyfrowym i offsetowym. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju materiały dla firm czy instytucji tj. wizytówki, plakaty, ulotki, foldery itp.

  Nasza firma wykonuje również nadruki np. na kubkach, kubkach, długopisach i innych materiałach reklamowych. Jesteśmy profesjonalną i nowoczesną drukarnią dla której to jakość świadczonych usług jest najważniejsza. Szybki czas realizacji, a do tego konkurencyjne ceny - to nasze atuty.

  Data dodania: 14 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa okien, rolet i drzwi-Poznań, woj.wielkopolskie. »

  Nasza firma od lat istnieje na rynku i z powodzeniem zajmuje się pogwarancyjną naprawą i serwisem okien,drzwi i rolet.Wymieniamy napęd rolet na automatyczny z montażem silników,naprawiamy uszkodzenia powłamaniowe,regulujemy i konserwujemy elementy ruchome rolet,awaryjnie podnosimy opuszczone-uszkodzone,lub w przypadku braku zasilania- rolety.Wymieniamy uszczelki i okucia zarówno drzwiowe jak i okienne-wyciszamy i doszczelniamy drzwi i okna,klamki,zamki oraz zawiasy,montujemy dodatkowe funkcje okien i drzwi balkonowych-takich jak np.:zatrzaski balkonowe,hamulce i ograniczniki otwierania czy zaczepy antywłamaniowe.

  Data dodania: 12 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa okien, rolet i drzwi-Poznań, woj.wielkopolskie. »

  Nasza firma zajmuje się pogwarancyjną naprawą i serwisem okien,drzwi i rolet.Wymieniamy napęd rolet na automatyczny z montażem silników,naprawiamy uszkodzenia powłamaniowe,regulujemy i konserwujemy elementy ruchome rolet,awaryjnie podnosimy opuszczone-uszkodzone,lub w przypadku braku zasilania- rolety.Wymieniamy uszczelki i okucia zarówno drzwiowe jak i okienne-wyciszamy i doszczelniamy drzwi i okna,klamki,zamki oraz zawiasy,montujemy dodatkowe funkcje okien i drzwi balkonowych-takich jak np.:zatrzaski balkonowe,hamulce i ograniczniki otwierania,uchyły stopniowe czy zaczepy antywłamaniowe.

  Data dodania: 12 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Regały Magazynowe ROTAX »

  ROTAX to nowoczesna firma z wieloletnim doświadczeniem, która od 1997 roku oferuje swoim klientom wysokiej jakości regały magazynowe w bardzo atrakcyjnej cenie. Na szczególną uwagę zasługują nasze wytrzymałe regały metalowe, które poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Jako czołowy na rynku producent regałów metalowych i magazynowych oferujemy najlepsze ceny i profesjonalne doradztwo. Najbardziej wymagającym klientom polecamy regały magazynowe z serii L3000, L2500 oraz L2000, które w swojej klasie oraz w swojej cenie nie mają sobie równych.

  Data dodania: 11 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • E-pozyczkomat.pl - szybka pożyczka przez internet. »

  e-pozyczkomat.pl Szybka pożyczka przez internet Posiadamy najlepsze oferty pożyczek poza bankowych takich jak Polożyczka, Miloan, viasma, halopożyczka, chwilówkomat, vivus
  Nasza porównywarka chwilówek i pożyczek ratalnych zawiera zestawienie blisko 50 różnych ofert pożyczek pozabankowych.
  Dzięki porównywarce szybko zapoznasz się z najlepszymi ofertami chwilówek i pożyczek ratalnych. Wystarczy, że podasz okres i kwotę pożyczki, a otrzymasz obszerne zestawienie najlepszych ofert wraz ze szczegółowymi informacjami o kosztach i warunkach udzielenia pożyczek.
  Porównywarka zawiera aktualnie blisko 50 ofert pożyczek ratalnych i chwilówek.
  Nie trać czasu na szukanie najlepszej oferty, skorzystaj z naszej porównywarki i znajdź najlepszą ofertę w kilka chwil.

  Data dodania: 06 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • CDA Najnowsze filmy w kinach, premiery, zwiastuny online »

  Najnowsze filmy i seriale. Największa baza filmów i seriali. W serwisie znajdziesz tysiące zwiastunów filmów online dostępnych bez limitów i bez rejestracji! Oglądaj bez ściągania. Zwiastuny online za darmo.Oglądaj zwiastuny filmów i seriali w najwyższej jakości całkowicie za darmo - to jest i zawsze będzie darmowe !

  Data dodania: 03 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia somochodów »

  Wypożyczalnia samochodów- pomoc drogowa wynajem - auto zastępcze - rent a car Balice KrakówPosiadająca wieloletnie doświadczenie, oferująca więcej niż ustalone standardy, dzięki czemu zyskaliśmy pozycje lidera, stabilne grono partnerów jak i zadowolonych klientów. Zakres świadczonych usług jest bardzo szeroki co wyróżnia firmę na rynku, nowoczesne i zintegrowane systemy pozwalają na sprawne i szybkie oferowanie usług dopasowanych do potrzeb jakie stawia przed nami jutro. Naszym dodatkowym atutem jest dostępność 24h godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, oraz szybki i łatwy kontakt.Dla stałych klientów zapewniamy atrakcyjne rabaty i konkursy.Jesteśmy jedyni w swoim rodzaju.Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą cenową oraz do współpracy.

  Data dodania: 01 09 2017 · szczegóły wpisu »