Jak wydać książkę lub ebook? Wydawnictwo WITANET.

Teraz każdy może wydać swoją książkę lub ebook. Wydawnictwo WITANET (http://www.ebooki.c0.pl/) używa sprawdzonych metod, by książki czy ebooki wydać, i wie jak ją dobrze sprzedać. Obecnie wydanie książki na własny koszt jest najprostszym i najszybszym sposobem na realizację tego marzenia. Czy istnieje ryzyko niepowodzenia? Gdybyśmy powiedzieli, że nie – skłamalibyśmy. Oczywiście, jak wszędzie, ryzyko zawsze jest. Ryzyko, że książka się nie sprzeda a inwestycja się nie zwróci. To fakt. Ale im lepsza jest Twoja książka, im lepiej wydana i dystrybuowana – tym większa szansa na sukces. Ryzyko jest więc do ujarzmienia, a wizja sukcesu całkiem realna.
Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły. Oferujemy Ci swój profesjonalizm, wiedzę i kompetencje, ponieważ nam również zależy na tym, byśmy razem zyskali na wydaniu nowej książki - Twojej książki!
ZAPRASZAMY - więcej szczegółów na http://www.ebooki.c0.pl/

Szczegóły strony www.ebooki.c0.pl:

Podlinkuj stronę www.ebooki.c0.pl:

Jak wydać książkę lub ebook? Wydawnictwo WITANET.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 168 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Edukacja »

  Serwis edu.gao.pl powstał specjalnie dla wszystkich zainteresowanych tematyką edukacji w Polsce, począwszy od etapu przedszkolnego poprzez gimnazja, technikum aż do szkół wyższych. W serwisie postaramy się poruszać tematy związane z każdym z etapów nauczania w Polsce.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski wrocław »

  CleverMind to centrum korepetycji z odpowiednimi tradycjami i doświadczeniem, która przygotowała już setki osób do najróżniejszych egzaminów, sprawdzianów a także do celów służbowych z najróżniejszych dziedzin nauki. W ofercie CleverMind znajdziesz nie tylko korepetycje z języków obcych ale także przedmioty takie jak chemia, polski, matematyka. Nasze lekcje odbywają się w małych grupach lub indywidualnie, wedle życzeń klient. Lekcje przeprowadzany w naszej szkole w Wrocławiu lub miejsca wskazane przez klienta. Zapraszamy wyjątkowo uczniów przedmaturalnych i oczekujących na egzamin gimnazjalnych, specjalnie przygotowany program przygotowany pod kątem tych egzaminów sprawi, iż egzamin ten stanie się dla Ciebie bardzo prosty.

  CleverMind Centrum Korepetycji
  ul. Legnicka 62
  54-204 Wrocław
  Kom: 519 103 644
  biuro@clevermind.pl
  Nip 883-139-64-47
  Regon 021051923

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie Prac Magisterskich »

  Pisanie prac na zamówienie to dziedzina, którą zajmujemy się od dawna, dlatego doskonale wiemy jak realizować takie zadania. Naszą ofertę pisanie prac zaliczeniowych adresujemy do uczniów oraz innych osób, nie posiadających czasu, aby samodzielnie wykonać pisanie prac magisterskich. Nasza pomoc w pisaniu prac magisterskich sprowadza się do gromadzenia materiałów, literatury oraz przeprowadzania badań ankietowych. Wykonujemy tak samo prace licencjackie jak i opracowania, a także krótsze prace zaliczeniowe. Bezwzględnie troszczymy się o doskonałą jakość i robimy wszystko by szybko realizować przyjęte zlecenia. Zamówienia o niewielkiej objętości mniejszej jak 10 stron jesteśmy w stanie wykonać w czasie dwudziestu czterech godzin. Za pomocą naszej strony można składać zamówienia na pisanie prac korzystając ze specjalnego formularza internetowego. Zachęcamy też by zapoznać się z cennikiem, gdzie zobaczyć można jakie są orientacyjne koszty pisania poszczególnych prac. Jeśli potrzebujecie pracy, która zostanie napisana w trybie pilnym również możemy ją stworzyć za specjalną dopłatą.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki dla dzieci do drukowania »

  Kolorowanki do drukowania. Zbiór XXL. Trzy zeszyty. 30 kolorowanek łącznie. W serwisie wyszperasz kolorowanki do druku, które wesprą rozwój psychomotoryczny Twojego dziecka. Opublikowane na stronie kolorowanki dla dzieci do drukowania pomogą Twojemu dziecku wyćwiczyć wyobraźnię i umiejętność rozpoznawania kolorów. Kolorowanki dla dzieci do drukowania, które odnajdziesz tutaj, wykształcą w Twoim dziecku precyzyjność i konsekwentność. Kolorowanka do wydrukowania z tej strony pomoże Twojemu dziecku poznać otaczający nas świat. Zapewniam, iż pociecha będzie się znakomicie bawić przez długi czas, a Ty będziesz mieć czas dla siebie. Zestaw zawiera m.in. takie kolorowanki, jak niedźwiedź, wiewiórka, śliwki, truskawka, tulipan. Rodzicu! To są kolorowanki, które uczynią, że Twoje dziecko będzie skakać z radości, a Ty uzyskasz czas wolny!

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Copywriter »

  Jeżeli potrzebują Państwo artykułu specjalistycznego, tekstu użytkowego lub innego typu tekstu na zamówienie, zapraszamy do kontaktu z Weną. Nie każda redakcja lub firma ma czas i stosowną ilość pracowników, aby wszystkie potrzebne artykuły tworzyć wewnątrz swego teamu. Z tej przyczyny działają tacy usługodawcy jak Wena. Właśnie tutaj mogą Państwo zamówić artykuły i mniejsze teksty do gazet i czasopism, magazynów specjalistycznych, biuletynów custom publishing, a także do zastosowania w przedsiębiorstwach. Copywriting Weny zawiera również pisanie tekstów użytkowych i reklamowych dla przedsiębiorstw. Zlecenie Wenie pisania tekstów to rozwiązanie dla tych, którzy pragną zaoszczędzić wartościowy czas redakcji lub firmy, powierzając te działania fachowcy. Wena zapewnia swoim klientom pisanie tekstów na zamówienie, zgodnie z wskazanymi przez zleceniodawcę wytycznymi. Działa na materiałach przesłanych przez zleceniodawcę, dokładnie w oparciu o jego sugestie, co do stylu i tematyki artykułu lub zajmuje się na jego dyspozycję całą pracę; od wybrania stosownego tematu, poprzez zebranie stosownych materiałów i danych, potrzebnych do przygotowania artykułów, aż po fazę samego pisania i potencjalnego korygowania tekstu. Usługi dziennikarskie Weny mieszczą zatem również fazę przygotowania do napisania artykułu, jeśli takie jest zamówienie klienta. Teksty przygotowane przez Wenę dla klientów mogą stanowić różnorodne gatunki dziennikarskie; od artykułu informacyjnego czy reklamowego, poprzez wywiady, reportaże, aż po teksty publicystyczne i felietony.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń w warszawie »

  El Mundo tłumaczenie biuro współcześnie świadczy usługi dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych w zakresie specjalistycznych tłumaczeń pisemnych i interpretacji.Jesteśmy jedną z niewielu polskich biur tłumaczeń z doświadczeniem w dostarczaniu tłumaczeń z jednego języka obcego na inny.Nasza oferta obejmuje także tłumaczenia dokumentów opatrzonych klauzule poufności tłumaczenia techniczne. Takie dokumenty mogą być tłumaczone w poufnym biurze albo w siedzibie Kontrahenta. kluczowym aspektem działalności biurze tłumaczeń jest precyzyjnie dobrany tłumacza do tematu i typu tekstu. Dlatego ściśle współpracować z tłumaczami, którzy są także eksperci w konkretnych obszarów zainteresowania: prawników, inżynierów i lekarzy.Innym istotnym aspektem jest fakt, że staramy się zapewnić najwyższą jakość tłumaczenia. Od otwarcia naszego serwisu, mamy wykonane ścisłe procedury sprawdzeniu, które pozwalają nam na pewność naszym Nabywcom tekstów docelowych, które z uwagą przekazać znaczenie zasad języka docelowego.

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Samoloty transportowe »

  Samoloty transportowe - samoloty cargo będące na wyposażeniu przewoźników lotniczych oraz wojska służące do przewozu towarów, przesyłek i sprzętu. Nowości i wiadomości dotyczące samolotów tarsnportowych.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak wydać książkę lub ebook? Wydawnictwo Witanet »

  Jeśli nie wiedzą Państwo, jak wydać książkę, lub jak wydać ebook, szukacie wydawcy książki, chętnie służymy swoją pomocą. Obecnie wydanie książki na własny koszt jest najprostszym i najszybszym sposobem na realizację tego marzenia. Wydawnictwo WITANET zaprasza wszystkich autorów do współpracy.
  Oferujemy Ci swój profesjonalizm, wiedzę i kompetencje, ponieważ nam również zależy na tym, byśmy razem zyskali na wydaniu nowej książki - Twojej książki!

  Data dodania: 14 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Książki techniczne »

  Sklep Internetowy, jest księgarnią oferującą przepisy uniwersyteckie, publikacje niefachowe, wszelaką literaturę wytrawną. Księgarnia zaprasza na nabycie książek uczniów oraz majstrów. W ofercie księgarni coś dla siebie znajdą także amatorzy aut, proponujemy również książki dotyczące mechatroniki, budownictwa, inżynierii materiałowej dodatkowo środowiskowej i dużo innych tytułów spośród obrębu mnóstwa domen. Proponujemy nadanie przesyłki Pocztą Polską i kurierem firmy UPS, w zależności od potrzeb płatną wpłatą z góry bądź płatną przy odbiorze. Firmą oferujemy płatność z odroczonym terminem płatności.

  Data dodania: 10 06 2016 · szczegóły wpisu »