Jak wydać książkę lub ebook? Wydawnictwo WITANET.

Teraz każdy może wydać swoją książkę lub ebook. Wydawnictwo WITANET (http://www.ebooki.c0.pl/) używa sprawdzonych metod, by książki czy ebooki wydać, i wie jak ją dobrze sprzedać. Obecnie wydanie książki na własny koszt jest najprostszym i najszybszym sposobem na realizację tego marzenia. Czy istnieje ryzyko niepowodzenia? Gdybyśmy powiedzieli, że nie – skłamalibyśmy. Oczywiście, jak wszędzie, ryzyko zawsze jest. Ryzyko, że książka się nie sprzeda a inwestycja się nie zwróci. To fakt. Ale im lepsza jest Twoja książka, im lepiej wydana i dystrybuowana – tym większa szansa na sukces. Ryzyko jest więc do ujarzmienia, a wizja sukcesu całkiem realna.
Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły. Oferujemy Ci swój profesjonalizm, wiedzę i kompetencje, ponieważ nam również zależy na tym, byśmy razem zyskali na wydaniu nowej książki - Twojej książki!
ZAPRASZAMY - więcej szczegółów na http://www.ebooki.c0.pl/

Szczegóły strony www.ebooki.c0.pl:

Podlinkuj stronę www.ebooki.c0.pl:

Jak wydać książkę lub ebook? Wydawnictwo WITANET.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 162 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz na rosyjski »

  Wysokiej jakości tłumaczenia języka rosyjskiego od profesjonalnej tłumaczki z Wrocławia. Odwiedzając stronę znajdziemy szczegóły oferty, której atutami są niskie ceny za stronę tłumaczenia oraz możliwość przekładu skomplikowanych tekstów specjalistycznych. Dictum Tłumaczenia to również tłumaczenia ustne, podlegające indywidualnej wycenie i dostosowane do wymagań zamawiającego. Każdy przekład może być zrealizowany w trybie ekspresowym, w czasie krótszym niż 24 godziny.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menadżerskie »

  Zapraszamy na profesjonalne szkolenia dla menedżerów, handlowców, działu HR i pracowników sektora publicznego, wszystkich tych którzy chcą zwiększyć skuteczność przekazu w komunikacji z Klientami i współpracownikami. Naszą ofertę kierujemy również do tych, którzy potrzebują profesjonalnego doradztwa w zakresie strategii rozwoju, strategii personalnej, executive search, ocen pracowniczych, diagnozy kompetencji, systemów wynagrodzeń, systemów motywacyjnych i programów rozwojowych dla pracowników. Skontaktuj się z nami a my Ci pomożemy. Zapraszamy

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski WarszawaNA »

  W tym serwisie zapoznamy się z ofertą tłumaczeń przeznaczonych dla biznesu. Specjalnością usługodawcy są w szczególności tłumaczenia pisemne. Tłumaczenia na angielski dostępne są w mieście Warszawa, jak również w Internecie. Wysoką jakość usług gwarantuje wykwalifikowany tłumacz z dużym doświadczeniem. Dzięki tym usługom można otrzymać spójną anglojęzyczną wersję strony www. Przekłady mogą dotyczyć różnych zakresów, takich jak np. finanse. Powyższa oferta obejmuje nawet sprawdzanie przesłanych tłumaczeń.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja »

  Serwis edu.gao.pl powstał specjalnie dla wszystkich zainteresowanych tematyką edukacji w Polsce, począwszy od etapu przedszkolnego poprzez gimnazja, technikum aż do szkół wyższych. W serwisie postaramy się poruszać tematy związane z każdym z etapów nauczania w Polsce.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe WrocławV »

  Oferta przedstawianej firmy kierowana jest do osób pragnących nauczyć się angielskiego. Kursy językowe prowadzone są przede wszystkim w mieście Wrocław. Prowadzimy kursy z angielskiego dla różnych stopni zaawansowania. Wszystkie lekcje w naszej szkole odbywają się w małych grupach. Zatrudniamy doświadczonych i rzetelnych lektorów oraz native speakerów. Stosujemy nowoczesne sposoby nauczania i kładziemy duży nacisk na mowę. Nasza oferta zawiera kursy ogólne, egzaminacyjne, wakacyjne itp. Centrum gwarantuje satysfakcję i skuteczną naukę w szybki sposób.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki dla dzieci do drukowania »

  Kolorowanki do drukowania. Zbiór XXL. Trzy zeszyty. 30 kolorowanek łącznie. W serwisie wyszperasz kolorowanki do druku, które wesprą rozwój psychomotoryczny Twojego dziecka. Opublikowane na stronie kolorowanki dla dzieci do drukowania pomogą Twojemu dziecku wyćwiczyć wyobraźnię i umiejętność rozpoznawania kolorów. Kolorowanki dla dzieci do drukowania, które odnajdziesz tutaj, wykształcą w Twoim dziecku precyzyjność i konsekwentność. Kolorowanka do wydrukowania z tej strony pomoże Twojemu dziecku poznać otaczający nas świat. Zapewniam, iż pociecha będzie się znakomicie bawić przez długi czas, a Ty będziesz mieć czas dla siebie. Zestaw zawiera m.in. takie kolorowanki, jak niedźwiedź, wiewiórka, śliwki, truskawka, tulipan. Rodzicu! To są kolorowanki, które uczynią, że Twoje dziecko będzie skakać z radości, a Ty uzyskasz czas wolny!

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Copywriter »

  Jeżeli potrzebują Państwo artykułu specjalistycznego, tekstu użytkowego lub innego typu tekstu na zamówienie, zapraszamy do kontaktu z Weną. Nie każda redakcja lub firma ma czas i stosowną ilość pracowników, aby wszystkie potrzebne artykuły tworzyć wewnątrz swego teamu. Z tej przyczyny działają tacy usługodawcy jak Wena. Właśnie tutaj mogą Państwo zamówić artykuły i mniejsze teksty do gazet i czasopism, magazynów specjalistycznych, biuletynów custom publishing, a także do zastosowania w przedsiębiorstwach. Copywriting Weny zawiera również pisanie tekstów użytkowych i reklamowych dla przedsiębiorstw. Zlecenie Wenie pisania tekstów to rozwiązanie dla tych, którzy pragną zaoszczędzić wartościowy czas redakcji lub firmy, powierzając te działania fachowcy. Wena zapewnia swoim klientom pisanie tekstów na zamówienie, zgodnie z wskazanymi przez zleceniodawcę wytycznymi. Działa na materiałach przesłanych przez zleceniodawcę, dokładnie w oparciu o jego sugestie, co do stylu i tematyki artykułu lub zajmuje się na jego dyspozycję całą pracę; od wybrania stosownego tematu, poprzez zebranie stosownych materiałów i danych, potrzebnych do przygotowania artykułów, aż po fazę samego pisania i potencjalnego korygowania tekstu. Usługi dziennikarskie Weny mieszczą zatem również fazę przygotowania do napisania artykułu, jeśli takie jest zamówienie klienta. Teksty przygotowane przez Wenę dla klientów mogą stanowić różnorodne gatunki dziennikarskie; od artykułu informacyjnego czy reklamowego, poprzez wywiady, reportaże, aż po teksty publicystyczne i felietony.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Samoloty transportowe »

  Samoloty transportowe - samoloty cargo będące na wyposażeniu przewoźników lotniczych oraz wojska służące do przewozu towarów, przesyłek i sprzętu. Nowości i wiadomości dotyczące samolotów tarsnportowych.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak wydać książkę lub ebook? Wydawnictwo Witanet »

  Jeśli nie wiedzą Państwo, jak wydać książkę, lub jak wydać ebook, szukacie wydawcy książki, chętnie służymy swoją pomocą. Obecnie wydanie książki na własny koszt jest najprostszym i najszybszym sposobem na realizację tego marzenia. Wydawnictwo WITANET zaprasza wszystkich autorów do współpracy.
  Oferujemy Ci swój profesjonalizm, wiedzę i kompetencje, ponieważ nam również zależy na tym, byśmy razem zyskali na wydaniu nowej książki - Twojej książki!

  Data dodania: 14 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Książki techniczne »

  Sklep Internetowy, jest księgarnią oferującą przepisy uniwersyteckie, publikacje niefachowe, wszelaką literaturę wytrawną. Księgarnia zaprasza na nabycie książek uczniów oraz majstrów. W ofercie księgarni coś dla siebie znajdą także amatorzy aut, proponujemy również książki dotyczące mechatroniki, budownictwa, inżynierii materiałowej dodatkowo środowiskowej i dużo innych tytułów spośród obrębu mnóstwa domen. Proponujemy nadanie przesyłki Pocztą Polską i kurierem firmy UPS, w zależności od potrzeb płatną wpłatą z góry bądź płatną przy odbiorze. Firmą oferujemy płatność z odroczonym terminem płatności.

  Data dodania: 10 06 2016 · szczegóły wpisu »