Antykwariat Podkategoria: Antykwariat

 • Widokówki »

  Pocztówki.net to serwis dedykowany starym kartkom. Jeśli zbierasz stare pocztówki, zbierasz rozmaitego wariantu kartki bądź też wyszukujesz rzadkich egzemplarzy to nasz serwis jest dla Ciebie. Zapisz ogłoszenia na pocztówki.net i pozyskaj kontakty z zbieraczami z całej Polski. W portalu także posty o tematyce pocztówek, zjazdy zbieraczy, wystawy, newsy o pojawiających się na rynku materiałach oraz książkach. Zapraszamy do współredagowania naszego serwisu!

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sędruga Zadruga Rodzimej Wiedzy »

  Pogaństwo XXI wieku - "Wychowani w ponurym bałwochwalstwie, nauczeni klękać i odkrywać głowy przed symbolami, które są obce naszej ziemi - kiedyż wreszcie ustanowimy religię według naszego serca i uderzymy czołem przed Świętością której już ani rozum nam nie odbierze, ani uczucie nasze jej się nie powstydzi?". Wprawdzie znakomity autor tej myśli sam jej nie podzielał, ale chwała mu za to, że ją wypowiedział. Idzie pogaństwo XXI wieku. Przyjdzie czas, gdy dziecko polskie będzie recytować: Kto ty jesteś? - Polak mały, Polak - znaczy człowiek śmiały. Śmiały myślą, słowem, czynem, Polak - prawym Słowianinem, A Słowianin - to poganin! Tako uczą mnie rodzice. Tako wierzę, tym się szczycę!Pogaństwo XXI wieku - co to jest? To nie niemrawe słowianofilstwo spod znaku Lelum Polelum, rozczulające się nad skorupką odkopaną w Biskupinie. Dzisiaj już pogaństwo – to koncepcja światopoglądowa, to ideologia mocy ducha i siły ramienia ludzkiego... To ludzka świadomość nabrzmiałej patosem heroizmu absolutnej samotności we wszechświecie. Odrzucając chrześcijaństwo, jako obrazę człowieczeństwa, pogaństwo czyni to w imię własnej filozofii człowieka i jego zadań. Mówi Jan Stachniuk: "Ogarnąć myślowo wewnętrzny rytm dziejów, znaczy to określić budowę kosmosu, rolę człowieka we wszechświecie, hierarchię najwyższych wartości, sens historii, jej właściwy kierunek rozwojowy." Ten właściwy kierunek rozwojowy – to kultura. Znaczy to potęgowanie władztwa człowieka nad cała przyrodą, w tym nad jej żywiołami, które mieszczą się w jego własnej duszy. Takie jest wyznanie wiary Zadrugi. Głosimy je pod hasłem:Odkatoliczyć, unarodowić, dowartościować Polaka!

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porcelana rosenthal »

  Należy podkreślić, iż największym bogactwem kolekcjonera antyków nie są bynajmniej pieniądze. Jego ogromnym kapitałem jest specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie. Doświadczenie, które pozyskuje się długimi latami. Tutaj nie ma krótkiej drogi, ponieważ antyki – to niebywale jedyna w swoim rodzaju dziedzina. Należy szczerze przyznać, ktoś kto nie ma praktyki jak również solidnego przygotowania, powinien zacząć zbierać m.in. stare meble lub inne pociągające nas przedmioty od wizyty w profesjonalnych sklepach z antykami. Jednym z takich jest z pewnością sklep Antyk X. Zapraszamy do AntykX. Odwiedź nas.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antyki w Warszawie »

  Pod hasłem antyki w Warszawie działa szereg wyspecjalizowanych jednostek, których głównym profilem działalności jest skup, dystrybucja czy też wszelkiego typu konsulting z tej dziedziny. Należy podkreślić, że dokonując zakupu bądź sprzedaży w wymienionych firmach, możemy być stuprocentowo pewni rzetelnej a także uczciwej wyceny. W nadal zdecydowana większość zakupów kolekcjonerskich przebiega w tradycyjny sposób, jednakże np. pragnąc nabyć drogą porcelanę Rosenthal możemy bez wahania skorzystać z oferty sklepu na stronie www.antyki.net.pl.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Antykwariat

Antykwariat - nowa strona:

Adres: