Szkoły Podkategoria: Szkoły

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • BĄBELKI PŁYWAJĄ - Szkoła nauki pływania dla dzieci i niemowląt »

  Szkoła Bąbelki Pływają należy do Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt, dbającego o najwyższy standard i profesjonalizm usług oferowanych przez jej członków. Obecnie szkoła Bąbelki Pływają prowadzi zajęcia w miastach Olsztyn i Warszawa. Oferujemy naukę pływania dla dzieci i niemowląt poprzez zabawę i ćwiczenia, zajęcia w wodzie dla niemowląt i dzieci, fizjoterapię i rehabilitacja w wodzie dzieci z upośledzeniem ruchowym, aktywne formy spędzania wolnego czasu. Zapraszamy - www.babelkiplywaja.pl.

  Data dodania: 07 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła trenerów »

  GrupaSET jest firmą szkoleniowo-doradczą, składającą się z najwyższej jakości wyszkolonych trenerów i instruktorów, posiadających wieloletnie doświadczenie. Szkoła coachingu GrupaSET specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji coachingowych, trenerskich i menadżerskich. Kurs coachingu daje możliwość uzyskania umiejętności niezbędnych do współpracy z grupami trenerskimi, czy też kluczowe umiejętności do współpracy w zespole. Więcej informacji dotyczących coachingu oraz firmy znajduje się pod adresem strony internetowej www.grupaset.pl

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Stworzenie prezentacji maturalnej nie jest najprostsze. Trzeba poświęcić mnóstwo swego czasu, do tego jeżeli ktoś nie lubi jezyka ojczystego, wypracowanie które stworzy i tak może nie spełniać wymogów. Dlatego też radzimy dobrze zaznajomić się z tym jak powinny wyglądać dobrze zrobione prezentacje maturalne. Na naszej witrynie są przykładowe wzory, które później użyjecie w własnej twórczości. Pomogliśmy już niejednemu maturzyści, dajemy sobie uciąć rękę, że również i ty skorzystasz z naszej uprzejmości.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawa jazdy: kat. A. »

  Zastanawiasz się nad zrobieniem prawa jazdy?
  Mamy dla Ciebie ofertę: Nauka zawodu kierowcy. Jaworzno ma specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Fachowo jest to określane, jako szkolenia okresowe, które organizowane są, co pewien okres. Ukończenie takiego szkolenia jest nagradzane świadectwem kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część praktyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów ruchu drogowego, optymalizacji czasu jazdy, bezpieczeństwa pasażerów oraz niebezpieczeństw związanych z wykonywanym zawodem.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac maturalnych »

  Jeśli należysz do osób zdających w obecnym roku szkolnym egzamin dojrzałości na pewno chciałbyś uzyskac jak najwyższą liczbę punktów z matury ustnej z języka ojczystego. W sumie jest to stosunkowo proste, choćby z tego względu że komisja nie jest w stanie Was na ów egzaminie niczym zaskoczyć, bo to Wy piszecie a następnie streszczacie osobiście zrobione prace. Jednakże pisanie prac maturalnych nie jest aż tak proste jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Dlatego też warto wejść na nasza witrynę i zaznajomić się z paroma przykładowymi omówieniami tematów maturalnych. Pomoże Wam to samemu stworzyć prezentację, która spodoba się oceniającej Was komisji.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Wrocław »

  Język angielski,hiszpański, polski jako obcy i włoski to języki nauczane w Simply Speaking – jest to szkoła języków obcych, której serwis internetowy Wam demonstrujemy . Sugerowane zajęcia kursowe stanowią spełnienie osobistych wymagań uczących się, prowadzone są w szkole, która została ciekawie zaprojektowana, jak również każdorazowo mają serdeczny nastrój . Kursy językowe przygotowują do egzaminów DELE i gimnazjalnego, oraz do innych testów takich jak matura z niemieckiego, a nauka języka jest efektywna.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła narciarska »

  GO4ADVENTURE organizuje eventy, których przewodnim motywem są górskie sporty. Oferta obejmuje bogatą gamę dyscyplin, od trekkingu, po paralotniarstwo. Szkoła narciarska i inne atrakcje skierowane są również do najmłodszych. Główną specjalnością powyższej firmy stały się szkolenia, np. indywidualne. Kadrę tworzą specjaliści, zarówno zwodnicy, jak również organizatorzy imprez. Klienci firmy mają zagwarantowany profesjonalny, wysokiej klasy sprzęt. Istotne miejsce w opisywanej ofercie zajmują wyjazdy integracyjne.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace maturalne »

  Nadszedł już październik. Wszyscy którzy w tym roku kończą technikum z pewnością już zdali sobie sprawę z tego co czeka ich w maju. Zbliża się czas w którym maturzyści muszą ostatecznie zdecydować jaki wybiorą temat swego wypracowania maturalnego. Opcji jest sporo, musicie wiedzieć jednakże, iz istotne jest aby temat był zgodny z Waszymi zainteresowaniami. Na naszej witrynie znajdziecie duzo opracowań, które moga Wam wydatnie pomóc. Istnieje również możliwość wykupienia autorskiego wzoru pracy. Tak więc jak najszybciej zapoznaj się z naszą witryną. Ze stroną uczniowisko.pl prace maturalne nie będą stanowić dla Was problemu.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tańca Kraków »

  Krambo Dance - profesjonalna szkoła (tańca) Salsy w Krakowie. Uczymy: Salsa New York (Mambo On2), Cha-Cha, Bachata, Reggaeton, Rumba Kubańska, Zouk,. Kurs tańca odbywa się we wszystkie dni tygodnia. Prowadzimy też 'zajęcia w chuście' - dla dzieci. Miejsce - Kraków (d. Kazimierz).
  Mamy do dyspozycji ponad 50m kwadratowych sali tanecznej z parkietem i lustrami. Zaskoczy Was domowy klimat i urok ceglanej ściany wydobytej spod warstwy tynku. Courses in english too. www.krambo.pl

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kraków »

  Oferujemy konkurencyjne ceny szkoleń. W cenie kursu na prawo jazdy mają Państwo badania lekarskie. Nasza szkoła jazdy z Krakowa umożliwia kursy nauki jazdy na cudownym poziomie. Naszym celem jest przede wszystkim nauczenie kursanta stosownego zachowywania się w ruchu drogowym i przepisów ruchu drogowego. Naszych instruktorów charakteryzuje opanowanie i pracowitość.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Poznań »

  Pracownia Tańca Step Up świadczy pokazy tańca towarzyskiego lub salsy na zabawach takich jak: bale, wesela, studniówki, bal sylwestrowy, bankiety, pokazy mody, promocje uzysków, premiery obrazów, pikniki, festyny, targi, galerie, przeglądy, występy i przeróżne pozostałe pozostałe zabawy.Przekazujemy także pokazy na ustronnych, rodzinnych balangach. I wszystko to w niekompetentnie małych cenach. Do naszej instytucji przystępnie dojedziesz, błyskawicznie się nauczysz tańczyć pod okiem wykwalifikowanych trenerów.Nie zdoła Tobie przekroczyć taka okazja obok nosa. Tym samym wykorzystaj usługi naszej instytucji.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technik farmaceutyczny »

  Spółka cywilna "AS" w Sosnowcu istnieje na rynku od 1998 roku, co sprawia, że jest firmą stabilną i solidną. Dyrektorem Szkół jest doktor nauk prawnych oraz absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej w Szczytnie Stanisław Dybich. Szkoły "AS" posiadają uprawnienia szkół publicznych oraz cieszą się pozytywną opinią zarówno uczniów, jak i ich rodziców. Co nas wyróżnia: bardzo dobra wykwalifikowana i przyjazna uczniom, kadra nauczycielska, rozszerzony program nauczania języków obcych w systemie lektorskim, zwiększona liczba godzin matematyki pod kątem przygotowania do obowiązkowego egzaminu maturalnego z tego przedmiotu, indywidualne podejście do ucznia.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Podstawowa Warszawa »

  Przedstawiana Szkoła Podstawowa, funkcjonująca na obszarze miasta Warszawa, oferuje niezwykle atrakcyjny program nauczania. Naszą misją jest zapewnienie warunków wspomagających rozwój najmłodszych. Prowadzimy mnóstwo zajęć dodatkowych. Należą do nich między innymi zajęcia z języka angielskiego, nauka tańca, zajęcia kółka przyrodniczego, zajęcia plastyczne. Jesteśmy placówką silnie zakotwiczoną w tradycji. Tworzymy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów. Kształcenie w naszej szkole to gwarancja edukacji na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak zostać pilotem »

  Na stronie swoją ofertę udostępnił przewoźnik lotniczy Ad Astra Executive Charter S.A. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak zostać pilotem, zapoznaj się z zawartością opisywanego portalu. Firma zapewnia bezpośredni dostęp do wielu, także niewielkich lotnisk. W zakres usług firmy wchodzą loty krajowe, jak i międzynarodowe. Główną specjalnością firmy stało się zarządzanie flotami swoich klientów. Szczególne miejsce wśród usług zajmuje przewóz cargo różnych towarów. Przewozy lotnicze dedykowane są klientom indywidualnym oraz firmom.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Naszą domeną jest przyjazność kursantom oraz bardzo dobra statystyczna zdawalność. W trakcie nauki z nami poznasz miejsca sprawiające zdającym najwięcej trudności na których przeważnie młodzi kierowcy popełniają błędy a także pokażemy Ci ulice, którymi możesz jechać podczas egzaminu. Profesjonalne podejście do osoby zaczynającej swoją przygodę z autem to często najważniejsze chwile, stworzenie bezstresowej atmosfery w samochodzie, oraz sposób nauki w którym uczeń czuje samochód i uczy się na własnych błędach przynosi bardzo dobre efekty w późniejszej jeździe. Podczas jazdy w firmie Tak wsiadając do samochodu, czujesz się jakbyś wsiadał do swojego auta.

  Krzysztof Radwański
  Ośrodek Szkolenia Kierowców
  TAK spółka z o.o.
  53-656 Wrocław
  ul. Rysia 1/5
  Tel. 501777677
  e-mail: naukajazdy@tak.wroclaw.pl
  NIP 8910007226
  Regon 930015728

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Łódź »

  Szkoła jazdy Grzywacz to działalność, świadczy usługi z zakresu szkolenia przyszłych kierowców na egzamin prawa jazdy na samochód osobowy lub motor. Szkoła jazdy Grzywacz gwarantuje kursantom to co najważniejsze, czyli nowe pojazdy, plac manewrowy, sale wykładową jak i profesjonalną załogę nauczycieli, którzy przeprowadzą lekcje w taki sposób, która da Ci bardzo duże szanse zdać egzamin za pierwszym podejściem. Nasza firma zajmuje trzecie miejsce w Łodzi wśród zdawalności. Atrakcyjne ceny oraz częste rabaty to dodatkowe nasze atuty. W razie zainteresowania naszą ofertą lub masz pytania odnośnie terminów prosimy o kontakt a z pewnością dopasujemy wszystko tak byś był zadowolony. Zapraszamy


  Centrum Marcin Grzywacz
  90-418 Łódź
  Kościuszki 12
  tel. 666300201
  mail: biuro@mgc.com.pl
  NIP: 7712274252
  Regon: 100348527

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • SMART - Mobilna Szkoła Językowa - Tłumaczenia - Korepetycje - Legnica »

  Mobilna Szkoła Językowa to szkoła, która umożliwia naukę języków obcych w sposób profesjonalny i efektywny, bez tracenia czasu na dojazdy. Nasi lektorzy bezpłatnie dojeżdżają do Słuchaczy na zajęcia w domu lub w miejscu pracy. Dostosowujemy się więc do Klienta, uwzględniając Jego indywidualne potrzeby oraz dyspozycyjność.

  W ramach Mobilnej Szkoły Językowej proponujemy naukę języka:
  * angielskiego
  * niemieckiego
  * francuskiego
  * rosyjskiego
  * portugalskiego
  W ramach SMART proponujemy równiez: tłumaczenia, korepetycje online, pogotowie edukacyjne.

  Nasza oferta obejmuje indywidualne oraz grupowe kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania i skierowana jest do:
  * Klientów Indywidualnych
  * Klientów Biznesowych
  * Dzieci

  Klientom zainteresowanym naszą ofertą proponujemy bezpłatną lekcję próbną (30 min), w ramach której słuchacz ma możliwość zapoznania się z lektorem oraz określony zostaje poziom językowy ucznia.

  Mobilna Szkoła Językowa to wygodny i skuteczny sposób nauki języków obcych.

  Wyróżnia nas:
  - dostosowanie zajęć do potrzeb słuchaczy
  - bezpłatny dojazd do Klienta
  - profesjonalni lektorzy.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła stylizacji Kraków »

  Artystyczna Alternatywa to szkoła stylizacji i wizażu. Szkoła kreowania wizerunku realizuje roczne innowacyjne warsztaty z autorskim programem nauczania, który jest zaprojektowany tak żeby w dobry sposób przygotować naszych uczestników do wykonywania zawodu. Kursanci otrzymują od nas rzetelną edukację teoretyczną jak również także zajęcia praktyczne. Bo u nas najważniejsza jest praktyka. Zajęcia odbywają się w większych grupach. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia - korepetycje »

  Serwis zamieszczający ogłoszenia osób oferujących korepetycje. Osoby prowadzące lekcje mają możliwość publikowania w nim nieodpłatne informacje o prowadzonych korepetycjach. Każdy z udzielających korepetycji może opublikować również informacje o sobie, w których przedstawia przyszłym korepetytantom zdobyte wykształcenie, doświadczenie w pracy, certyfikaty czy zdobyte tytuły naukowe. Uczący się mogą komentować i oceniać prywatne lekcje, w których brali udział. W serwisie Korkowcy.pl nie są zamieszczane ogłoszenia związane z usługowym pisaniem jakichkolwiek prac i prezentacji maturalnych.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kielce »

  Z naszym wyśmienitym instruktorem odbędą Państwo cudowne przygotowanie pod egzamin w WORD, o czym świadczy skrupulatne omówienie obsługi pojazdu, które wymagane jest podczas egzaminu państwowego. Na witrynie internetowej mogą Państwo nabyć konieczne informacje, takie jak na przykład kontakt. O ile doceniasz jakość, chcesz opanować poprawną technikę jazdy i przy okazji zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem - nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: