Szkoły Podkategoria: Szkoły

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Prezentacje maturalne »

  Stworzenie prezentacji maturalnej nie jest najprostsze. Trzeba poświęcić mnóstwo swego czasu, do tego jeżeli ktoś nie lubi jezyka ojczystego, wypracowanie które stworzy i tak może nie spełniać wymogów. Dlatego też radzimy dobrze zaznajomić się z tym jak powinny wyglądać dobrze zrobione prezentacje maturalne. Na naszej witrynie są przykładowe wzory, które później użyjecie w własnej twórczości. Pomogliśmy już niejednemu maturzyści, dajemy sobie uciąć rękę, że również i ty skorzystasz z naszej uprzejmości.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac maturalnych »

  Jeśli należysz do osób zdających w obecnym roku szkolnym egzamin dojrzałości na pewno chciałbyś uzyskac jak najwyższą liczbę punktów z matury ustnej z języka ojczystego. W sumie jest to stosunkowo proste, choćby z tego względu że komisja nie jest w stanie Was na ów egzaminie niczym zaskoczyć, bo to Wy piszecie a następnie streszczacie osobiście zrobione prace. Jednakże pisanie prac maturalnych nie jest aż tak proste jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Dlatego też warto wejść na nasza witrynę i zaznajomić się z paroma przykładowymi omówieniami tematów maturalnych. Pomoże Wam to samemu stworzyć prezentację, która spodoba się oceniającej Was komisji.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Wrocław »

  Język angielski,hiszpański, polski jako obcy i włoski to języki nauczane w Simply Speaking – jest to szkoła języków obcych, której serwis internetowy Wam demonstrujemy . Sugerowane zajęcia kursowe stanowią spełnienie osobistych wymagań uczących się, prowadzone są w szkole, która została ciekawie zaprojektowana, jak również każdorazowo mają serdeczny nastrój . Kursy językowe przygotowują do egzaminów DELE i gimnazjalnego, oraz do innych testów takich jak matura z niemieckiego, a nauka języka jest efektywna.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła trenerów »

  GrupaSET jest firmą szkoleniowo-doradczą, składającą się z najwyższej jakości wyszkolonych trenerów i instruktorów, posiadających wieloletnie doświadczenie. Szkoła coachingu GrupaSET specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji coachingowych, trenerskich i menadżerskich. Kurs coachingu daje możliwość uzyskania umiejętności niezbędnych do współpracy z grupami trenerskimi, czy też kluczowe umiejętności do współpracy w zespole. Więcej informacji dotyczących coachingu oraz firmy znajduje się pod adresem strony internetowej www.grupaset.pl

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kielce »

  Z naszym wyśmienitym instruktorem odbędą Państwo cudowne przygotowanie pod egzamin w WORD, o czym świadczy skrupulatne omówienie obsługi pojazdu, które wymagane jest podczas egzaminu państwowego. Na witrynie internetowej mogą Państwo nabyć konieczne informacje, takie jak na przykład kontakt. O ile doceniasz jakość, chcesz opanować poprawną technikę jazdy i przy okazji zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem - nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kraków »

  Oferujemy konkurencyjne ceny szkoleń. W cenie kursu na prawo jazdy mają Państwo badania lekarskie. Nasza szkoła jazdy z Krakowa umożliwia kursy nauki jazdy na cudownym poziomie. Naszym celem jest przede wszystkim nauczenie kursanta stosownego zachowywania się w ruchu drogowym i przepisów ruchu drogowego. Naszych instruktorów charakteryzuje opanowanie i pracowitość.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła stylizacji Kraków »

  Artystyczna Alternatywa to szkoła stylizacji i wizażu. Szkoła kreowania wizerunku realizuje roczne innowacyjne warsztaty z autorskim programem nauczania, który jest zaprojektowany tak żeby w dobry sposób przygotować naszych uczestników do wykonywania zawodu. Kursanci otrzymują od nas rzetelną edukację teoretyczną jak również także zajęcia praktyczne. Bo u nas najważniejsza jest praktyka. Zajęcia odbywają się w większych grupach. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • SMART - Mobilna Szkoła Językowa - Tłumaczenia - Korepetycje - Legnica »

  Mobilna Szkoła Językowa to szkoła, która umożliwia naukę języków obcych w sposób profesjonalny i efektywny, bez tracenia czasu na dojazdy. Nasi lektorzy bezpłatnie dojeżdżają do Słuchaczy na zajęcia w domu lub w miejscu pracy. Dostosowujemy się więc do Klienta, uwzględniając Jego indywidualne potrzeby oraz dyspozycyjność.

  W ramach Mobilnej Szkoły Językowej proponujemy naukę języka:
  * angielskiego
  * niemieckiego
  * francuskiego
  * rosyjskiego
  * portugalskiego
  W ramach SMART proponujemy równiez: tłumaczenia, korepetycje online, pogotowie edukacyjne.

  Nasza oferta obejmuje indywidualne oraz grupowe kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania i skierowana jest do:
  * Klientów Indywidualnych
  * Klientów Biznesowych
  * Dzieci

  Klientom zainteresowanym naszą ofertą proponujemy bezpłatną lekcję próbną (30 min), w ramach której słuchacz ma możliwość zapoznania się z lektorem oraz określony zostaje poziom językowy ucznia.

  Mobilna Szkoła Językowa to wygodny i skuteczny sposób nauki języków obcych.

  Wyróżnia nas:
  - dostosowanie zajęć do potrzeb słuchaczy
  - bezpłatny dojazd do Klienta
  - profesjonalni lektorzy.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Wrocław »

  Wyższa Szkoła Handlowa serdecznie zaprasza na studia we Wrocławiu wszystkich absolwentów liceów i techników do podjęcia nauki na studiach licencjackich we wrocławskiej uczelni. W WSH mogą także kontynuować studia wszyscy, którzy pragną uzyskać wyższy stopień naukowy. Wyższa Szkoła Handlowa wychodzi z ofertą studiów licencjackich bądź magisterskich we Wrocławiu na takich kierunkach jak Turystyka i Rekreacja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Finanse i Rachunkowość oraz wielu innych ekonomicznych ścieżkach. Wszystkie szczegóły dotyczące rekrutacji oraz detale dotyczące kierunków znaleźć można w obrębie internetowego serwisu uczelni dostępnego jako Handlowa.eu.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Społeczna szkoła podstawowa w Lublinie »

  Na prezentowanej stronie można zapoznać się z ofertą szkoły podstawowej. Społeczna szkoła podstawowa w Lublinie gwarantuje wysoki poziom nauczania i fachową opiekę. Realizujemy rozszerzony program nauki języków: angielskiego oraz drugiego wybranego. Zapewniamy wychowankom całkowite bezpieczeństwo oraz wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych. Naszą kadrę tworzą wykształceni nauczyciele z profesjonalnym przygotowaniem pedagogicznym. Zwracamy uwagę na indywidualny rozwój dziecka, odkrywając i rozwijając jego umiejętności.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace maturalne »

  Nadszedł już październik. Wszyscy którzy w tym roku kończą technikum z pewnością już zdali sobie sprawę z tego co czeka ich w maju. Zbliża się czas w którym maturzyści muszą ostatecznie zdecydować jaki wybiorą temat swego wypracowania maturalnego. Opcji jest sporo, musicie wiedzieć jednakże, iz istotne jest aby temat był zgodny z Waszymi zainteresowaniami. Na naszej witrynie znajdziecie duzo opracowań, które moga Wam wydatnie pomóc. Istnieje również możliwość wykupienia autorskiego wzoru pracy. Tak więc jak najszybciej zapoznaj się z naszą witryną. Ze stroną uczniowisko.pl prace maturalne nie będą stanowić dla Was problemu.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Szkoła językowa poleca wakacyjne oraz semestralne kursy angielskiego. Nauka angielskiego jest tutaj gwarancją najwyższego poziomu umiejętności. Oferuje także obozy językowe w 16 krajach na całym świecie. Zaprasza na kursy językowe oraz szkolenia językowe: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego itd. Szkoła językowa ofertę swoją kieruje do osób każdego wieku, do dzieci i młodzieży, czy też do starszych osób już aktywnych zawodowo. Znajomość języków obcych jest potrzebna każdemu.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs wychowawców kolonijnych »

  Ukończenie internetowego kursu na wychowawcę kolonijnego daje Ci możliwość zarabiania na koloniach, obozach, zimowiskach, zielonych szkołach i tym podobnych wycieczkach. Zapisz się na internetowy kurs na wychowawcę kolonijnego, zapoznaj się z lekcjami, zdaj testy i odbierz swoje świadectwo! W serwisach KEPO.PL™ oprócz internetowego kursu na wychowawcę kolonijnego znajdziesz także strategie Forex oraz gry przeglądarkowe za darmo, jak zwiększyć swoją skuteczność w pozyskiwaniu nowych osób do MLM i wiele więcej!

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Łódź »

  Szkoła jazdy Grzywacz to działalność, świadczy usługi z zakresu szkolenia przyszłych kierowców na egzamin prawa jazdy na samochód osobowy lub motor. Szkoła jazdy Grzywacz gwarantuje kursantom to co najważniejsze, czyli nowe pojazdy, plac manewrowy, sale wykładową jak i profesjonalną załogę nauczycieli, którzy przeprowadzą lekcje w taki sposób, która da Ci bardzo duże szanse zdać egzamin za pierwszym podejściem. Nasza firma zajmuje trzecie miejsce w Łodzi wśród zdawalności. Atrakcyjne ceny oraz częste rabaty to dodatkowe nasze atuty. W razie zainteresowania naszą ofertą lub masz pytania odnośnie terminów prosimy o kontakt a z pewnością dopasujemy wszystko tak byś był zadowolony. Zapraszamy


  Centrum Marcin Grzywacz
  90-418 Łódź
  Kościuszki 12
  tel. 666300201
  mail: biuro@mgc.com.pl
  NIP: 7712274252
  Regon: 100348527

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka - przygotowanie do matury »

  Math Is Easy jest to serwis w całości poświęcony matematyce. Głównym celem serwisu jest przygotowanie uczniów szkół średnich do egzaminu maturalnego z matematyki, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. W serwisie starannie została opracowana teoria, a także zostały zamieszczone przykłady, pokazujące praktyczne zastosowanie wzorów i twierdzeń matematycznych. Największy nacisk w naszym serwisie został nałożony na zagadnienia, których zrozumienie jest niezbędne do zrozumienia działów matematyki bazujących na informacjach nabytych podczas wcześniejszych części kursu. Mamy nadzieję, że nasz serwis poprawi statystyki odnośnie zdanych egzaminów z matematyki. Serwis obejmuje materiał w całości realizowany w szkołach średnich i został poszerzony o zagadnienia z zakresu matematyki rozszerzonej, które zazwyczaj są realizowane jedynie w klasach o profilu matematyczno-informatycznym.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tańca Kraków »

  Krambo Dance - profesjonalna szkoła (tańca) Salsy w Krakowie. Uczymy: Salsa New York (Mambo On2), Cha-Cha, Bachata, Reggaeton, Rumba Kubańska, Zouk,. Kurs tańca odbywa się we wszystkie dni tygodnia. Prowadzimy też 'zajęcia w chuście' - dla dzieci. Miejsce - Kraków (d. Kazimierz).
  Mamy do dyspozycji ponad 50m kwadratowych sali tanecznej z parkietem i lustrami. Zaskoczy Was domowy klimat i urok ceglanej ściany wydobytej spod warstwy tynku. Courses in english too. www.krambo.pl

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rosyjski Warszawa »

  Jednym z najbardziej przydatnych języków obcych jest rosyjski. Warszawa stała się miejscem marki Privet, która przede wszystkim w nauce tego języka jest ekspertem. Prócz tego istnieje szansa korzystania z wyjazdowych kursów, czy zlecenia marce danego tłumaczenia. W końcu nasze tłumaczenia przysięgłe, czy to ustne, czy też pisemne, stoją zawsze na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Żłobki w gdańsku »

  Pierwsze miesiące po urodzinach pociechy bardzo często spędzają z swoją mamą. Już wtedy można poszukać godny uwagi żłobek w okolicy.Rozwiązań jest w takich przypadkach kilka. Najlepiej, jeśli z niemowlakiem zostanie w domu jedna z babć, bo wtedy jesteśmy pewni, że będzie o nie troszczyć i pilnować. Jeśli jesteś z Gdańska lub okolic możesz spróbowac zapisac dziecko do żłobka. Rozwiązanie inne, to zatrudnienie pani do opieki w czasie, w którym kobieta jest w pracy. Wybór taki niesie niestety ze sobą niebezpieczeństwo tego, iż wynajęta osoba może źle pilnować dziecka, a poza tym wynajęcie opiekunki z reguły sporo kosztuje. Następnym rozwiązaniem jest oddanie maluszka do zlobka, do którego zapisywane są niemowlaki, które mają raptem kilka miesięcy. W żłobku liczymy na rzetelną i fachową opiekę, a comiesięczne koszty obecności naszych dzieci nie są wygórowane. Lecz niestety od jakiegoś czasu pojawiły się kłopoty z przyjęciem się do żłobków, gdyż żłobki przechodzą prawdziwe oblężenie dzieci.Dekadę wcześniej systematycznie likwidowano następne żłobki, ponieważ było w nich mało maluchów i utrzymanie ich było nieopłacalne. Lecz na szczęście oprócz żłobków pojawiła się jeszcze jedna możliwość, a mianowicie klub opieki nad dzieckiem. Nie jest to typowy żłobek i nie może tak się nazywać. Ale otwarcie takiego klubu jest obwarowane znacznie mniejszymi obwarowaniami, a przy tym bez problemów może wypełniać wszystko, co oferują żłobki, czyli przede wszystkim opiekować się małymi dziećmi od rana do popołudnia.Podchodzimy do dzieci indywidualnie, według jego potrzeb czyli np. dzieci śpią wtedy kiedy maja taka potrzebę a nie w ściśle określonym czasie. Plan dnia każdego dziecka zbliżony jest do tego jaki ma we własnym domu. Ten mieszczący się w Gdańsku żłobek to idealne miejsce dla Twojego Dziecka.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Lublin »

  Szkoła Tańca StepbyStep to jedyna w Lublinie szkoła, która prowadzi indywidualne zajęcia dla pań, panów i par. Nauka kroków dobrana jest do osobistych predyspozycji uczestników, ich wolnego czasu oraz kondycji fizycznej. Zajęcia organizują doświadczeni nauczyciele, którzy zarażają swoich uczniów pasją i miłością do tańca. Atmosfera w salach jest przyjemna i pozytywna. Nikt nie czuje się tutaj nieswój. Lekcje pobierają zarówno osoby dojrzałe, pary młode przygotowujące się do przyjęcia weselnego, czy nastolatki, które szukają nowego hobby.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gimnazjum Lublin »

  Promowana witryna zawiera ofertę prywatnych szkół im. I. J. Paderewskiego. Gimnazjum pozwala zdobyć przydatne kwalifikacje, np. certyfikaty językowe. Jest to zdaniem wielu rodziców najlepsze gimnazjum w mieście Lublin. Ważne miejsce w ofercie zajmuje specjalny model nauczania języków obcych. Kadrę w opisywanym gimnazjum tworzą wykształceni nauczyciele. W szkole dostępny jest nie jedynie krajowy, ale i międzynarodowy program nauczania. Opisywana oferta edukacyjna obejmuje w dodatku wymiany międzynarodowe. W tej placówce panuje przyjazna atmosfera, sprzyjająca edukacji.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: