Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

1 · 2 · następna strona »
 • Www.totutajprzedszkole.pl »

  Przedszkole ToTutaj jest przestronnie dopasowane do potrzeb maluchów. Mamy łazienki stworzone z myślą o maluchach i do nich dostosowane - pojemny i obszerny ogród i ogródek z warzywami, w którym Twoje dziecko może uczyć się i poznawać świat roślin. Naszym podopiecznym proponujemy smaczne, zdrowe „domowe” obiady z możliwością dopasowania go do indywidualnych wymogów dziecka (np. dieta bezglutenowa) - wykwalifikowaną kadrę, dla której zajęcia z dziećmi daje radość. Wspieramy proces rozwoju i edukacji przedszkolaków w oparciu o podstawę programu wychowania przedszkolnego zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, a oprócz tego prowadzimy dla dzieci lekcje angielskiego.

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola niepubliczne Kraków »

  Potrzebne Twojemu maluchowi dobre przedszkole niepubliczne w Krakowie? Takie, które pomoże w przygotowaniu twojego brzdąca na nadchodzące lata? Nie szukaj dalej. Przyjazne odznaczające się wykształconą i odpowiedzialną kadrą opiekunów i nauczycieli oraz przemyślanym i nowoczesnym programem wychowawczym, zlokalizowane na Bieżanowie Ekologiczne Przedszkole EKOSKRZAT pozwoli twojemu maluchowi pewnie i pozytywnie wkroczyć w krąg rówieśników. Nie zwlekaj przecież to wczesne okresy są najważniejsze w rozwoju dziecka!

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne żłobki wrocław »

  W momencie, gdy matce dziecka mieszkającej we Wrocławiu skończy się urlop i musi ona wrócić do pracy musi ona znaleźć opiekę dla swojej pociechy. Najłatwiej będzie poprzez wyszukanie w internecie takich terminów jak żłobki Wrocław, kluby malucha Wrocław, czy też opiekunki we Wrocławiu.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie przedszkoli »

  Nasz internetowy sklep prowadzi sprzedaż różnych zabawek dla najmłodszych. Jeśli jednak sądzisz, że są to typowe przedmioty służące do zabawy, to bardzo się mylisz. Nasze zabawki mają na celu nakłonienie dziecka do pomysłowego myślenia.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja do przedszkoli Gliwice »

  Rekrutacja do przedszkoli Gliwice jest rozpoczęta. Nie zwlekaj, zgłoś własne dziecko już teraz. W przedszkolu Stokrotka proponujemy najwyższy poziom dydaktyczny i wychowawczy. Kompetentni wychowawcy zatroszczą się o przyszykowanie dzieci do pójścia do szkoły, a także sprawią, że żaden maluch nie będzie się nudził. Twoje dziecko może także rozpocząć u nas naukę dwóch języków obcych, organizujemy także rytmikę, gimnastykę, oraz organizujemy systematyczne wypady do teatru. W naszym przedszkolu jest możliwość także żeby skorzystać z dodatkowych spotkań popołudniowych, i szkoleń dla rodziców. Zachęcamy do zapisów.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Kraków »

  Jeżeli potrzebujesz wyjątkowego przedszkola dla swoich dzieci oraz pragniesz mieć pewność, że będzie ono zupełnie bezpieczne i będzie miało najlepszą opiekę to świetnie trafiłeś. Prywatne przedszkole Rainbow funkcjonuje w Krakowie bez przerwy już od 20 lat. Jesteśmy placówką nastawioną jednocześnie na bezpieczeństwo Państwa dzieci, jak i na świetną zabawę i naukę języka obcego. W naszej placówce dzieci mają kontakt z językiem angielskim, dzięki brytyjskim native speakerom. Nasz sympatyczny personel gwarantuje przyjemny czas połączony ze zdobywaniem wiedzy dla dzieci oraz spokój dla mam. Uprzejmie zapraszamy do przyjścia do nas, adres przedszkola to Kraków, ul. G. Zapolskiej 10c.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kropeczka, Żłobek Zgierz, zlobek zgierz, żłobek zgierz »

  Żłobek Kropczeka stworzony z myślą o rodzicach, którzy chcą wrócić do pracy, a jednocześnie zapewnić najlepszą i najcieplejszą opiekę swojemu dziecku. To całkiem nowe miejsce, stworzone od podstaw; kolorowe, nowoczesne i przyjazne. Takie, do którego dziecko chce wracać, aby spędzić kolejny wesoły dzień wśród innych dzieci. Takie, w którym Ciocia opiekun to zaufana osoba, której można powierzyć malucha i który ma czas, aby o dziecku porozmawiać. Żłobek Kropeczka w Zgierzu to miejsce, w którym dzieci uczą się nowych rzeczy, rozwijają się i poznają świat. To miejsce, w którym dużo się dzieje – z Dziećmi i o Dzieciach… I Kropka!

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Gocław »

  Kolorowa Kredka to nazwa profesjonalnego żłobka niepaństwowego w Warszawie. Maluchy należące do tego klubu mają do dyspozycji innowacyjne, kolorowe wyposażenie. Żłobek w dzielnicy Gocław jest utworzony jako miejsce przyjazne dzieciom. Wspierany jest tam przykładowo rozwój intelektualny i emocjonalny dzieci. Istotne miejsce w ofercie żłobka zajmuje specjalny program adaptacyjny dla dzieci. W placówce organizowane są różne zabawy, jak również zajęcia, zwłaszcza twórcze. Szczegółowe informacje o zapisach udostępnione zostały w serwisie.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek we wrocławiu »

  Wiadomą sprawą jest fakt, że nie każde dziecko jest zdyscyplinowane, a o to trzeba zadbać, tak aby nie przynosiło nam ono wstydu w gościnie. Nasz klub maluszka Wrocław jest perfekcyjnym miejscem, gdzie na spokojnie dzieci uczą się jak powinny zachowywać się w towarzystwie. A dodatkowo mogą też pobyć ze swoimi rówieśnikami, także taki żłobek Wrocław jest dla nich zwyczajnie doskonałym miejscem.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie szkół »

  Przedsiębiorstwo AKMA trudni się produkcją doskonałej jakości mebli szkolnych. Oferuje całkowite wyposażenie szkół oraz przedszkoli. Spółka istnieje w branży meblarskiej od 21 lat. Dysponuje ogromną wiedzą, która jest tym samym gwarancją fachowości. Oferta przedsiębiorstwa uwzględnia między innymi ławki, biurka, szafy, szafy oraz gabloty. Najnowszym przebojem AKMA są aplikacje przyrodnicze, czyli meble stylizowane na drzewa lub owoce. Siedziba firmy mieści się w Niedomicach, przy ulicy Fabrycznej 15.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gry i zabawy dla dzieci »

  Kolorowanki dla dzieci, a więc mnóstwo interesujących kategorii np. Wielkanoc, dinozaury oraz sport. Za darmo, bez większego kłopotu. Atrakcyjne kolorowanki dla dzieci!

  Szukasz ciekawych oraz edukacyjnych rozrywek dla swego dziecka! Znakomicie trafiłeś! Fantazyjne oraz niebywale rozwijające kolorowanki dla dzieci. Sport, popularne zawody, to co odnajdziesz w domu czy też rośliny. Proponowane przez nas kolorowanki dla dzieci są zupełnie za darmo. Drukuj i baw się już dziś! Kolorowanki dla dzieci, które uczą jak i bawią.

  Labirynty, ludzie, połącz punkty bądź też ptaki. Co to? Kolorowanki dla dzieci! Atrakcyjne tematy, kształcące a także bawiące, czyli dokładnie takie, jakie potrzebuje Twe dziecko. Kolorowanki dla dzieci są niebywale proste do pobrania, wystarczy zapisać, wydrukować i ofiarować swemu dziecku. Kolorowanki dla dzieci wyłącznie u nas!

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobki w gdańsku »

  Pierwsze miesiące po urodzinach pociechy bardzo często spędzają z swoją mamą. Już wtedy można poszukać godny uwagi żłobek w okolicy.Rozwiązań jest w takich przypadkach kilka. Najlepiej, jeśli z niemowlakiem zostanie w domu jedna z babć, bo wtedy jesteśmy pewni, że będzie o nie troszczyć i pilnować. Jeśli jesteś z Gdańska lub okolic możesz spróbowac zapisac dziecko do żłobka. Rozwiązanie inne, to zatrudnienie pani do opieki w czasie, w którym kobieta jest w pracy. Wybór taki niesie niestety ze sobą niebezpieczeństwo tego, iż wynajęta osoba może źle pilnować dziecka, a poza tym wynajęcie opiekunki z reguły sporo kosztuje. Następnym rozwiązaniem jest oddanie maluszka do zlobka, do którego zapisywane są niemowlaki, które mają raptem kilka miesięcy. W żłobku liczymy na rzetelną i fachową opiekę, a comiesięczne koszty obecności naszych dzieci nie są wygórowane. Lecz niestety od jakiegoś czasu pojawiły się kłopoty z przyjęciem się do żłobków, gdyż żłobki przechodzą prawdziwe oblężenie dzieci.Dekadę wcześniej systematycznie likwidowano następne żłobki, ponieważ było w nich mało maluchów i utrzymanie ich było nieopłacalne. Lecz na szczęście oprócz żłobków pojawiła się jeszcze jedna możliwość, a mianowicie klub opieki nad dzieckiem. Nie jest to typowy żłobek i nie może tak się nazywać. Ale otwarcie takiego klubu jest obwarowane znacznie mniejszymi obwarowaniami, a przy tym bez problemów może wypełniać wszystko, co oferują żłobki, czyli przede wszystkim opiekować się małymi dziećmi od rana do popołudnia.Podchodzimy do dzieci indywidualnie, według jego potrzeb czyli np. dzieci śpią wtedy kiedy maja taka potrzebę a nie w ściśle określonym czasie. Plan dnia każdego dziecka zbliżony jest do tego jaki ma we własnym domu. Ten mieszczący się w Gdańsku żłobek to idealne miejsce dla Twojego Dziecka.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad dziećmi poznań »

  Nasz Klub Malucha Żuczki zapewni wszystkim dzieciom profesjonalną opiekę w oparciu o wysoki poziom wiedzy oraz doświadczenie. Żuczki to prywatne przedszkole i żłobek dostosowane do potrzeb najmłodszych klientów.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klub malucha »

  Tworząc przyjazną, rodzinną atmosferę chcemy zapewnić dzieciom wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.
  Działamy od 2005 roku i przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat.
  Dostosowując się do potrzeb aktywnych zawodowo rodziców przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wawer »

  Polecana witryna jest własnością warszawskiej placówki edukacyjnej. Przedszkole, gwarantujące dobrze wyposażone pomieszczenia, mieści się w dzielnicy Wawer. W ramach przedszkola działa także żłobek dla maluchów. Wychowawcy to osoby wykształcone, które charakteryzują się odpowiedzialnością. Nauczyciele proponują różnorodne zajęcia dydaktyczne, sportowe i muzyczne. Organizowane są zajęcia praktyczne w nowoczesnej pracowni. Popularnością cieszą się głównie piątkowe rozrywki, jak np. teatr.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferty Mielec »

  Portal ogłoszeniowy dla użytkowników z Serwisy ogłoszeniowe są obecnie najlepszym narzędziem stosowanym w celu sprzedaży wielu rzeczy. Taki rodzaj składania ofert jest bardzo wygodny, a przy tym nie generuje kosztów. Jeszcze do niedawna aby coś ogłosić lub sprzedać, trzeba się było udać do redakcji gazety i wykupić ogłoszenie. Poza tym ta forma ogłoszeń wcale nie była tania i w związku z czym dotyczyła jednego numeru gazety. Internetowe serwisy ogłoszeniowe mają olbrzymią przewagę nad prasowymi bo najczęściej są darmowe i ogłoszenie dodaje się samodzielnie. Ogłoszenie internetowe jest widoczne przez dłuższy czas i jeśli mamy tylko dostęp do internetu możemy do niego powrócić. Dlatego też, że jest darmowe można ogłaszać sprzedaż lub darmowe odstąpienie nawet drobnych rzeczy. Nasz serwis Ogłoszenia Mielec jest tak skonstruowany aby był wygody w użyciu. W nim dużo kategorii, które pozwalają wygodnie poruszać się pomiędzy ogłoszeniami i szybko wyławiać najlepsze. Między innymi działy: dla dzieci, motoryzacja, nieruchomości czy praca.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Częstochowa »

  Przedszkole i żłobek w Częstochowie posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, które okazuje ciepło i zaangażowanie w pracy. Masz dylemat do jakiego przedszkola czy też żłobka posłać swoją pociechę? Jeśli jesteś z Częstochowy lub okolic to zapewne już nie będziesz miał dylematu. Nasza placówka zapewni wszystko Twojemu dziecko do edukacji.

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Katowice »

  Ele Mele Dudki to prywatne przedszkole, istniejące w Katowicach. Gwarantuje swoim podopiecznym idealne warunki do rozwoju zdolności i kolejnych zainteresowań. Warsztaty, w których szkraby biorą udział, działają na ich wyobraźnię, uczą je dobrych manier i współistnienia z rówieśnikami. Instytucja przygotowała bogaty program edukacyjny, z którego mogą korzystać maluchy. Poprzez zabawę przyswajają języki obce, poznają abecadło. Na stronie internetowej ośrodka widnieje więcej informacji oraz cennik. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strona przedszkola »

  Witryna www przedszkola to narzędzie bardzo usprawniające jego prosperowanie. Promowane Chmurkowo nie tylko ułatwia kierowanie placówką jej dyrektorowi, ale również umożliwia sprawne komunikowanie się wychowawców z rodzicami maluchów. W internetowym dzienniku widnieją informacje dotyczące rozwoju dziecka, jego zdolności, nieobecności. Opiekunowie maluchów mogą na przykład zapoznać się z planem danego dnia w ośrodku przedszkolnym. Wygenerowana przez platformę wizytówka ułatwia lokalizację przedszkola.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Poznań »

  Nie zważając na to, czy interesują nas ciekawe zajęcia wychowawcze, czy fachowa opieka nad dzieckiem Poznań z udziałem prezentowanego żłobka gwarantuje pełną gamę usług w tym zakresie. Przedstawiany prywatny żłobek Poznań zapewnia muzykoterapię, zajęcia wokalne, ciekawe zabawy w ciastolinie i inne. Gdy kwestią jest dobry żłobek Poznań dostarcza satysfakcjonującą ofertę.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres: