Edukacja Nauka Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Jazda defensywna »

  Szkolenie jazdy defensywnej organizowane w dowolnym mieście na obszarze całej Polski. Kurs defensive driving zalecany jest dla wszystkich kierowców niezależnie od umiejętności, doświadczenia i płci. Obsługujemy największe floty samochodowe, które zapraszają kierowców na cykliczne szkolenie defensive driving. Defensywna jazda jest popularnym stylem jazdy wyróżniającym najlepszych kierowców. Istotą defensive driving jest wysoka kultura drogowa, wrażliwość społeczna a także świadomość skutków wypadków. Kurs jazdy defensywnej umożliwia wdrożenie najistotniejszych zasad techniki jazdy mających istotny wpływ na bezpieczeństwo. Szkolenie defensywnej jazdy koncentruje się na obserwacji drogi, taktyce jazdy, unikania zagrożeń, przewidywaniu ruchu, wzorowym wykonywaniu manewrów. Jazda defensywna jest ciekawym kursem teoretycznym i praktycznym wykorzystującym najnowocześniejsze technologie telemetryczne. Kurs defensive driving ogranicza wypadkowość kierowców redukując koszty utrzymania floty pojazdów.

  Data dodania: 25 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • FCE »

  Strona zawierająca materiały przydatne do egzaminu FCE, wszelkie niezbędne informacje i testy próbne. Nasze materiały możesz wykorzystać w przygotowaniach do egzaminu FCE i na bieżąco kontrolować swoje postępy.

  Data dodania: 09 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Symulatory dachowania »

  Nowy symulator dachowania jest dostępny na każdą imprezę plenerową. Realizujemy imprezy i kursy na terenie całej Polski. Wypożycz symulator już teraz i zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych. Nasza wypożyczalnia symulatorów dachowania ma kilka ruchomych zestawów na specjalnych przyczepach. Symulator dachowania może być używany też w trudno dostępnych terenach gdzie brak prądu. Mamy własne aparaty prądotwórcze którymi możemy zasilać nasze urządzenia. Najem symulatora dachowania dokonuje się po uzgodnieniu korzystnych warunków współpracy. Symulator dachowania – cena używania przenosi się nawet tysiąckrotnie na poprawę bezpieczeństwa. Wypadki drogowe są ogromnym obciążeniem dla budżetu a zdrowie i życie ludzi bezcenne. Symulator dachowania – wynajem krótkookresowy oraz długotrwały na wydarzenia i szkolenia cykliczne. Stwórz oryginalne wydarzenie i pokaż jego uczestnikom jak istotne jest bezpieczeństwo na drogach. Mobilny symulator dachowania upiększy każdą imprezę i stanie się najważniejszą atrakcją.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Eco driving »

  Szkoła bezpiecznej jazdy została stworzona w celu organizacji kursów oraz treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy przeprowadzane jest mobilnie w każdym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza zmniejszenie zdarzenie drogowego poprzez eco driving i defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy to szkolenie eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka bezpiecznej jazdy to szkolenie eko driving podczas zajęć w ruchu miejskim. Jazda defensywna polega na przewidywaniu zagrożeń i świadome ich unikanie przez taktykę i technikę jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej jest bardzo często wybierane przez firmy i organizacje. Szkolenie flotowe realizujemy na dowolnych pojazdach. Wielu kursantów naszych zajęć uważa szkolenie floty za najciekawsze zajęcia. Kluczowym produktem jest szkolenie antypoślizgowe, czyli jazda nieprzekraczająca granicy przyczepności. Trening poślizgu jest najbardziej efektownym szkoleniem wywołującym ogromne ilości endorfin. Moto szkolenie organizowane przez naszych instruktorów na długo zostanie w pamięci uczestników. Firma oferuje event motoryzacyjny jako promocję bezpieczeństwa na drodze w formie zabawy. Moto event jest tworzony dzięki symulatorom bezpiecznej jazdy.

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Verbis Online - Szkoła języka polskiego dla cudzoziemców online »

  Jesteś obywatelem świata i Twoją misja stała się Polska? Chcesz uczęszczać na lekcje polskiego? Serdecznie zapraszamy do szkoły nauki języków obcych Verbis Online, która organizuje zajęcia kameralne, aby zapewnić wysoki standard nauczania. Dodatkowo organizuje kursy w sieci, aby dotrzeć do wszystkich interesantów.
  Bez wątpienia szkoła Verbis Online dokłada wszelkich starań, aby efekty były na najwyższym poziomie i zatrudnia tylko wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, którzy kochają swoją pracę.

  Data dodania: 10 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Krakkursy.pl | Kursy taxi, BHP, wózki widłowe »

  Kurs licencja taxi Kraków - Aktualne Pytania Egzaminacyjne - KURS NON STOP - egzmain taxi – Szkolenie do egzaminu TAXI- testy na taxi - Zapisy: 513-687-367.
  Jak zostać taksówkarzem w Krakowie.
  Zacznijmy od listy czynności jakie musimy wykonać by wyjechać na miasto w pojeździe jako licencjonowany TaxiDriver.

  – szkolenie w zakresie licencjonowanego przewozu osób taksówką osobową,

  W Krakowie, zgodnie z uchwałą Rady Miasta Krakowa jest ono obowiązkowe. Musisz ukończyć szkolenie, format e-learning czyli przez Internet kwota od osoby to 189 zł. za oferowane szkolenie.

  W przypadku Krakowa polecam szkolenia e-learning gdyż wszystkie ( cała pula ) pytań na egzamin jest oficjalnie znana i trzeba się nauczyć pytań na pamięć. Ale pytania do egzaminu swoją drogą, w szkoleniu jest tez wiele informacji cennych dla przyszłego kierowcy TAXI. Zawsze polecam się z nimi zapoznać. Czas szkolenia to 20h ale to liczba, realny czas potrzebny do przygotowania się do egzaminu oraz zapoznaniu się z treścią szkolenia to 30-40h. Jeśli ktoś potrzebuje kursu stacjonarnego … nie odwodzę od tego pomysłu ale w przypadku Krakowa to zbędne. W swojej firmie prowadzę kursantów za rękę przez całą drogę zdobywania licencji … czasem nawet później wspieram wiedza też, jeśli mają taką potrzebę. Ale do sedna. Mamy załatwioną sprawę szkolenia.

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie okresowe Wadowice »

  Kwalifikacja wstępna jest obowiązkowym kursem dla kierowców zawodowych. Szkolenie okresowe jest ważne pięć lat. Kwalifikacja wstępna przyspieszona umożliwia szybszą realizację szkolenia i jest związana od wieku kursanta na dane kategorie. Szkolenia okresowe prowadzone są przez firmę Drivemat każdego dnia. Kwalifikacja wstępna Oświęcim prowadzona jest w postaci zajęć teoretycznych i praktycznych. Kwalifikacja wstępna Brzeszcze dotyczy przewozu osób lub przewozu rzeczy. Kwalifikacja wstępna Kęty może być realizowana systemem learningu. Nowoczesna metoda wykorzystująca technikę komputerową sprawia że kwalifikacja wstępna Wadowice jest bardziej dostępna i wygodna w nauce. Kwalifikacja wstępna Andrychów umożliwia rozpoczęcie kursu praktycznie od razu. Kursanci mogą niezależnie od siebie przyswajać materiał szkolenia kwalifikacja wstępna Tychy. Kwalifikacja wstępna Chrzanów składa się z kilku modułów szkoleniowych. Każdy moduł kończy się testem sprawdzającym dzięki czemu kwalifikacja wstępna Chełmek pozwala na ocenę przyswojonej wiedzy. Kwalifikacja wstępna Bieruń może być prowadzona tradycyjną metodą szkolenia. Pokaz, lub ćwiczenia praktyczne sprawiają że kwalifikacja wstępna Zator jest ciekawsza dla słuchaczy. Kwalifikacja wstępna Pszczyna to także zajęcia w ruchu drogowym oraz na płycie poślizgowej. Szkolenie okresowe Oświęcim poprzedzone będzie badaniem psychologicznym i lekarskim. Szkolenie okresowe Brzeszcze to kurs obejmujący część teoretyczną. Szkolenie okresowe Kęty nie kończy się egzaminem państwowym. Szkolenie okresowe Wadowice podzielone jest na moduły tematyczny. Szkolenie okresowe Andrychów dotyczy przewozu towarów i przewozu osób. Każdy kierowca ciężarówki musi ukończyć szkolenie okresowe Tychy najpóźniej co pięć lat. Taka sama zasada dotyczy kierowcy autobusu który w tym samym terminie musi zrealizować szkolenie okresowe Chrzanów. Szkolenie okresowe Chełmek to zajęcia w formie wykładu oraz pogadanki.

  Data dodania: 20 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Jazdy CARGO to najlepsze w jednym miejscu! »

  W Grupie CARGO prowadzone są szkolenia okresowe. Wszystkie kursy prowadzone są przez fachową i doświadczoną kadrę instruktorską. Nasz odtj oraz Akademia Jazdy CARGO umożliwia podnoszenia kwalifikacji i doskonalenie zdobytych umiejętności każdemu kierowcy zawodowemu. Zapraszamy nie tylko kierowców zawodowych, ale także wszystkich, a zwłaszcza osoby mało doświadczone, które prawo jazdy mają od niedawna. Mamy szkolenia dla osób prowadzących pojazdy uprzywilejowane. W ofercie naszej Firmy znajdziecie m.in.: doskonalenie techniki jazdy a także eventy motoryzacyjne. Pojęcie jazdy ekonomicznej (z ang. ecodriving) przywędrowało z krajów Europy Zachodniej i Skandynawii. Tam te zasady praktykuje się od lat. W Sztokholmie oraz Kopenhadze kierujący pojazdami jeżdżą tak płynnie, że przed skrzyżowaniami w ogóle się nie zatrzymują. Pojęcie jazdy defensywnej (defensive driving) wprowadził jako pierwszy Amerykanin Chris Imhoff z National Safety Council. Pierwszy kurs przeprowadzono w USA w 1964 roku. Defensive driving od 50 lat stosowane jest w krajach anglosaskich i skandynawskich. Szkolenie defensive driving pozwala unikać zagrożeń podczas jazdy. Easydrift oznacza taki sposób jazdy, który pozwala panować nad autem podczas poślizgu i bezpiecznie z niego wyjść. Wszystkie wyżej opisane „rodzaje” i „style” prowadzenia pojazdu pozwalają doskonalić technikę jazdy. U nas zdobędziecie prawo jazdy wszystkich kategorii. Nasi instruktorzy posiadają wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Są zawsze do waszej dyspozycji i wyjaśnią wszystkie niejasności, a swoimi umiejętnościami chętnie podzielą się z Wami. Prowadzimy również eventy motoryzacyjne. Nasza płyta poślizgowa jest jedynym takim urządzeniem na Śląsku, z którego może skorzystać kierowca zawodowy. Aktualnie bardzo mało ośrodków szkoleniowych dysponujemoże się pochwalić tym bardzo drogim, specjalistycznym urządzeniem.

  Data dodania: 20 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Europejskie centrum szkoleń z podatku VAT »

  Jest to strona internetowa, uwzględniająca ofertę szkoleń o charakterze podatkowym i związanych z zagadnieniami z obszaru kadrowo-płacowego.
  Wspomniane kwestie uwzględniane są między innymi w administracji publicznej, dlatego przedstawiona tu oferta dotyczy szkoleń dla jednostek samorządowych, ale również dla oświaty, czy spółek, w których z podatkami również się spotykamy. Ponadto, zaprezentowana tutaj oferta związana jest ze szkoleniami, które można przeprowadzić w zasadzie na obszarze każdego województwa w kraju, dlatego opłaca się tu zajrzeć i zapisać się na spotkanie.

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dziwne rowery to bombowa atrakcja na eventy plenerowe. »

  ZWARIOWANE ROWERY to idealna atrakcja na eventy oraz imprezy plenerowe. Nasze zabawy i śmieszne rowery dostarczą Waszym gościom całe mnóstwo rozrywki i sporą dawkę pozytywnej i zwariowanej energii. Na terenie eventu przygotujemy wystrzałowe stanowisko, które wyposażone jest m.in. w kilka różnych niekonwencjonalnych rowerów. Rower przeciwskretny (zwany również pijanym rowerem), rower o dwóch kierownicach, mini bike, torqway, symulator jazdy na rowerze i energorowery - to dopiero początek. Najlepsze jest to, że opanowanie jazdy tymi pojazdami nie jest łatwe. Rower przeciwskrętny skręca tam gdzie sam chce. Pijany rower oraz rower o dwóch kierownicach to zwariowane i dziwne pojazdy. Zastanawiasz się jak długo będziesz próbował opanować jazdę bicyklem? Przekonasz się o tym na evencie rowerowym - ZWARIOWANE ROWERY. Będzie dużo świetnej zabawy, kolorowych strojów i śmiesznych gadżetów nie tylko rowerowych. W strefie działania dziwnych rowerów czekają na Ciebie także: rowerowy tor przeszkód, bicykl i śmieszny rower, konkursy i testy z jazdy symulatorem i rowerem przeciwskrętnym. Tych atrakcji po prostu nie może zabraknąć na Waszym wydarzeniu.

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja Nauka