JKG Energy - Profesjonalna obsługa administracyjno - prawna projektów

Chcesz zbadać sprawność energetyczną w Twoim przedsiębiorstwie? Może szukasz konsultingu w kwestiach dostaw elektryczności? Skontaktuj się z niezależnym brokerem energetycznym, który dzięki ścisłej współpracy znacznie zmniejszy koszty zużycia elektryczności w Twoim biznesie.Dodatkowo inwestycja w nieszkodzące środowisku techniki pozyskiwania energii elektrycznej oraz inne nowe technologie, to przyszłościowy sposób na obniżenie rachunków i uniknięcie kłopotów podczas dystrybucji prądu.

Szczegóły strony www.jkgenergy.pl:

Podlinkuj stronę www.jkgenergy.pl:

JKG Energy - Profesjonalna obsługa administracyjno - prawna projektów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Elektryk Warszawanbsp;-nbsp;Instalacje Elektryczne Mirosław Targaszewski i Siostrzeńcy. »

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się wykonawstwem wszelkich prac elektroinstalacyjnych. Zapewniamy solidny i fachowy montaż oraz profesjonalne doradztwo. Posiadamy stosowne uprawnienia do prowadzenia prac remontowych, konserwacyjnych i pomiarowych w zakresie instalacji elektrycznych. Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta orazkontaktu z nami. Dobrze wykonane instalacje elektryczne mogą nam służyć przez długie lata.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary elektryczne »

  Witamy, wykonujemy w sposób profesjonalny standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie - pomiary elektryczne. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarowych posiadających zawsze aktualne certyfikaty. Wykonujemy następujące pomiary elektryczne instalacji i urządzeń elektrycznych: pomiary rezystancji izolacji, pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiary rezystancji uziemień, pomiary natężenia oświetlenia, badania wyłączników różnicowo-prądowych, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach - pomiary elektryczne. Przeglądy instalacji powinny obejmować w szczególności:- szczegółowe oględziny w zakresie podanym wyżej,- sprawdzenia ciągłości przewodów ochrony przeciwporażeniowej,- czynności konserwacyjne i naprawy zapewniające poprawną pracę instalacji,- pomiary w zakresie i terminach określonych w instrukcji eksploatacji.Różnica pomiędzy oględzinami a przeglądami polega na tym, że:- oględziny są to obserwacje i ocena urządzeń oraz instalacji elektrycznych bez przeprowadzania pomiarów i prób, dla wielu urządzeń oględziny są podstawową czynnością w prowadzeniu prawidłowej eksploatacji,- przeglądy są to kompleksowe czynności diagnostyczne i konserwacyjne, odtwarzające sprawność eksploatacyjną instalacji pomiary elektryczne.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Warszawa | Instalacje Elektryczne Warszawa | Pomiary Elektryczne - MATI »

  Elektryk Warszawa. Profesjonalna firma z branży elektrycznej wykona dla Państwa każdy rodzaj instalacji elektrycznej od A do Z. My jako elektrycy zaprojektujemy instalację, przygotujemy kosztorys prac elektrycznych z podziałem na materiały elektryczne oraz zabezpieczenia elektryczne jakie będą konieczne do rozdzielni elektrycznej. Po zakończonych pracach monterskich gdy elektryka jest już gotowa wykonujemy pomiary elektryczne na profesjonalnym certyfikowanych miernikach do pomiarów elektrycznych oraz wystawimy odpowiednie protokoły pomiarowe po zakończeniu pomiarów. Instalacje elektryczne są naszą wielką pasją.Na wszystkie nasze prace elektryczne udzielamy gwarancji oraz wystawiamy faktury VAT.Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą elektryczną w celu zapoznania się z naszą ofertą handlową na wykonanie instalacji elektrycznych pod numerem telefonu 517 334 724 lub poprzez naszą stronę internetową www.fmati.pl

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Piaseczno »

  O ile w tej chwili kierujesz prace budowlane swojego M, to najprawdopodobniej w krótkim czasie będziesz potrzebować usług elektryka. Właściwie poprowadzone instalacje elektryczne to rękojmia bezusterkowego funkcjonowania swojego M. Firma EBM Bukowski to elektryk Raszyn, zapewniający najwyższą postać wykonywanych usług elektrynczych. Więc, jeśli życzysz sobie dysponować dobrze wykonane instalacje elektryczne, to daj zlecenie tej firmie. Fakt, że zakład prowadzi prace bezustannie od ponad pół wieku mówi o wszystkim - prace tej firmy muszą być najlepszej jakości. Przystąp do licznego grona zadowolonych klientów i ciesz się bo wiesz, iż posiadasz precyzyjnie zrealizowane instalacje elektryczne Warszawa.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny budynek Kraków »

  Naszą domeną są instalacje teletechniczne, instalacja alarmowa, pomiary odgromowe, pomiary oświetlenia ewakuacyjnego. Specjalnością firmy GM-System są pomiary elektryczne Kraków oraz instalacje elektryczne. Robimy intalacje elektryczne dla domów jednorodzinnych, bloków jak i dla spółdzielni mieszkaniowych. Pracujemy zwłaszcza na terenie Krakowa oraz całej Małopolski. Nasza firma dysponuje niezbędnymi uprawnieniami jak i praktyczne umiejętności. Zajmujemy się również instalacjami teletechnicznymi oraz tzw. inteligentnym domem. Wszyscy nasi pracownicy mają uprawnienia SEP.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Royal Audit - Portal Nowoczesnych Technologii »

  Royal Audit Portal Nowoczesnych Technologii dedykowany jest zagadnieniom związanym ze zrównoważonym rozwojem, ekologią i energooszczędnością, promocji nowoczesnych i innowacyjnych technologii oraz transferowi wiedzy do biznesu. Portal prezentuje nowoczesne technologie i wynalazki naukowe. Główne obszary tematyczne portalu nowoczesnych technologii to wiadomości i artykuły z takich zakresów, jak: zrównoważony rozwój, energooszczędność, nowoczesne technologie, nauka, odnawialne źródła energii, energooszczędne materiały i rozwiązania, budownictwo ekologiczne, budownictwo energooszczędne, kalkulatory on-line.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Energy Flower - Centrum Wiedzy »

  Energy Flower - Centrum Wiedzy to pionierskie przedsięwzięcie - oparte na autorskim i bardzo oryginalnym projekcie architektonicznym. Do stworzenia Energy Flower - Centrum Wiedzy zostaną użyte przyjazne środowisku, najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. Wykorzystane do jego budowy energooszczędne i przyjazne środowisku urządzenia, materiały i technologie będą stale prezentowane i dostępne dla osób odwiedzających centrum w trakcie m. in. cyklicznych szkoleń, warsztatów, seminariów czy wystaw.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lębork robty ziemne sprzedaż, żwir »


  Roboty ziemne Lębork to gwarancja satysfakcji sama w sobie. Ogromnie biegła oraz perfekcyjna firma prowadzi roboty ziemne, sprzedaż oraz transport różnych materiałów sypkich. Przykładne wykonanie zatwierdził już niejeden kontrahent. W firmie tej zdołamy także zakupić olśniewające prefabrykaty budowlane oraz produkty z betonu jak na przykład pustaki betonowe czy beton towarowy. Roboty ziemne Lębork podejmą się każdej pracy i wykonają ją niezwykle odpowiednio oraz dokładnie i czysto. Satysfakcja każdego klienta gwarantowana.
  Roboty ziemne Lębork to najlepszy dobór dla każdego kto pragnie uprzątnąć gruz oraz inne tego typu odpady składające się w czasie rozbiórek rozlicznych budynków oraz wyburzeniach. Roboty ziemne Lębork bez problemu uporają się z wszelkim wyzwaniem. Ogromne doświadczenie oraz nadzwyczaj solenna kadra są gwarancją zadowolenia kontrahenta. Mimo tego roboty ziemne Lębork wiodą sprzedaż wszystkich wspaniałych wyrobów z betonu. Idealna i dbała firma zaprasza do współpracy na największym poziomie.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabezpieczenia antyterrorystyczne »

  Współpacujemy z takimi firmami jak : Faac, Satel, Farfisa, Bticino, Bosch, Siemens, Hager. Szlabany to również dobre wzbogacenie systemu bezpieczeństwa obok monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu, drogowych zapór antyterrorystycznych czy automatycznych słupków hydraulicznych blokujących wjazd. Bardzo duży asortyment szlabanów powoduje iż możemy ochronić każdy przejazd, od wąskich po bardzo szerokie oraz dużym cyklu otwarć. Robimy błyskawicznie, sprawnie i efektywnie.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne, alarmy, awd instal, elektryk »

  Zajmujemy się instalacją elektryczną niskiego napięcia w domach jednorodzinnych a także wielorodzinnych, mieszkaniach i wiele innych prac.Montaż i wymiana instalacji elektrycznychMontaż oświetlenia Instalacje alarmowe i głośnikoweInstalacje odgromowe i uziemiająceTelewizja przemysłowa, monitoringPodłączenie kuchenek elektrycznych, ceramicznych indukcyjnych (podbicie gwarancji) Jesteśmy grupą ludzi zajmujących się instalacjami elektrycznymi, jak również instalacjami odgromowymi, telewizji przemysłowej i instalacją alarmową. Dziś trudno wyobrazić sobie życie bez elektryczności, jak również bez dobrze funkcjonującego systemu alarmowego. Od wykonawcy oczekujecie Państwo solidności wykonania, terminowości, estetyki i kreatywności. Wiemy że w dzisiejszych czasach dobrze mieć sprawdzonego partnera do którego można się zwrócić i mieć do niego całkowite zaufanie. Umiejętność dostosowywania się do wymagań stawianych przez inwestora pozwala nam z pełnymi sukcesami realizować powierzone nam zadania. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, jak też szeroką wiedzę na temat zasad doboru przewodów, oraz odpowiednich zabezpieczeń i norm w projektowaniu instalacji elektrycznych.Co nas wyróżnia to z całą pewnością solidność wykonania, umiejętność dostosowania się do wymagań stawianych przez klienta jak również atrakcyjna oferta cenowa. Pomagamy w projektowaniu instalacji, pomoc w doborze materiałów. Nasza dewiza to indywidualne podeście do każdego projektu.Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta i jest atrakcyjna prosimy o kontakt.Zapraszamy do wspólnej realizacji projektu.

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »