JKG Energy - Profesjonalna obsługa administracyjno - prawna projektów

Chcesz zbadać sprawność energetyczną w Twoim przedsiębiorstwie? Może szukasz konsultingu w kwestiach dostaw elektryczności? Skontaktuj się z niezależnym brokerem energetycznym, który dzięki ścisłej współpracy znacznie zmniejszy koszty zużycia elektryczności w Twoim biznesie.Dodatkowo inwestycja w nieszkodzące środowisku techniki pozyskiwania energii elektrycznej oraz inne nowe technologie, to przyszłościowy sposób na obniżenie rachunków i uniknięcie kłopotów podczas dystrybucji prądu.

Szczegóły strony www.jkgenergy.pl:

Podlinkuj stronę www.jkgenergy.pl:

JKG Energy - Profesjonalna obsługa administracyjno - prawna projektów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Elektryk Warszawanbsp;-nbsp;Instalacje Elektryczne Mirosław Targaszewski i Siostrzeńcy. »

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się wykonawstwem wszelkich prac elektroinstalacyjnych. Zapewniamy solidny i fachowy montaż oraz profesjonalne doradztwo. Posiadamy stosowne uprawnienia do prowadzenia prac remontowych, konserwacyjnych i pomiarowych w zakresie instalacji elektrycznych. Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta orazkontaktu z nami. Dobrze wykonane instalacje elektryczne mogą nam służyć przez długie lata.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary elektryczne »

  Witamy, wykonujemy w sposób profesjonalny standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie - pomiary elektryczne. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarowych posiadających zawsze aktualne certyfikaty. Wykonujemy następujące pomiary elektryczne instalacji i urządzeń elektrycznych: pomiary rezystancji izolacji, pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiary rezystancji uziemień, pomiary natężenia oświetlenia, badania wyłączników różnicowo-prądowych, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach - pomiary elektryczne. Przeglądy instalacji powinny obejmować w szczególności:- szczegółowe oględziny w zakresie podanym wyżej,- sprawdzenia ciągłości przewodów ochrony przeciwporażeniowej,- czynności konserwacyjne i naprawy zapewniające poprawną pracę instalacji,- pomiary w zakresie i terminach określonych w instrukcji eksploatacji.Różnica pomiędzy oględzinami a przeglądami polega na tym, że:- oględziny są to obserwacje i ocena urządzeń oraz instalacji elektrycznych bez przeprowadzania pomiarów i prób, dla wielu urządzeń oględziny są podstawową czynnością w prowadzeniu prawidłowej eksploatacji,- przeglądy są to kompleksowe czynności diagnostyczne i konserwacyjne, odtwarzające sprawność eksploatacyjną instalacji pomiary elektryczne.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Warszawa »

  Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicy i potrzebujesz pilnie elektryka, napisz do nas! Jesteśmy młodą firmą, która specjalizuje się w rozmaitych instalacjach elektrycznych. Podejmiemy się najtrudniejszego zlecenia. Nie istnieją dla nas słowa "niemożliwe i "nie do zrobienia". Sprostamy Twoim oczekiwaniom i bonusowo zaoferujemy Ci korzystną cenę za wykonane usługi. Praca jest jednocześnie naszą pasją, dlatego na każde wezwanie stawiamy się uśmiechnięci i w pełnej gotowości. Robimy pomiary, zakładamy systemy alarmowe, telewizję dozorową i oświetlenie dekoracyjne.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Docieplenia budynków »

  Na niniejszej stronie internetowej jest przedstawiona oferta firmy Artek. Proponujemy malowanie i montowanie sufitów podwieszanych. Wykonywane przez nas docieplenia budynków są najwyższej jakości. Do ocieplania poddaszy używamy tylko najnowsze materiały. Pracujemy z profesjonalnymi i niezawodnymi dekarzami. Prace przeprowadzamy solidnie i zawsze zdążamy przed końcem. Wszelki montaż okien i paneli podłogowych robimy bardzo sprawnie. Naszą główną dewizą jest zadowolenie klienta i spełnienie wszelkich wymagań.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny budynek Kraków »

  Naszą domeną są instalacje teletechniczne, instalacja alarmowa, pomiary odgromowe, pomiary oświetlenia ewakuacyjnego. Specjalnością firmy GM-System są pomiary elektryczne Kraków oraz instalacje elektryczne. Robimy intalacje elektryczne dla domów jednorodzinnych, bloków jak i dla spółdzielni mieszkaniowych. Pracujemy zwłaszcza na terenie Krakowa oraz całej Małopolski. Nasza firma dysponuje niezbędnymi uprawnieniami jak i praktyczne umiejętności. Zajmujemy się również instalacjami teletechnicznymi oraz tzw. inteligentnym domem. Wszyscy nasi pracownicy mają uprawnienia SEP.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Royal Audit - Portal Nowoczesnych Technologii »

  Royal Audit Portal Nowoczesnych Technologii dedykowany jest zagadnieniom związanym ze zrównoważonym rozwojem, ekologią i energooszczędnością, promocji nowoczesnych i innowacyjnych technologii oraz transferowi wiedzy do biznesu. Portal prezentuje nowoczesne technologie i wynalazki naukowe. Główne obszary tematyczne portalu nowoczesnych technologii to wiadomości i artykuły z takich zakresów, jak: zrównoważony rozwój, energooszczędność, nowoczesne technologie, nauka, odnawialne źródła energii, energooszczędne materiały i rozwiązania, budownictwo ekologiczne, budownictwo energooszczędne, kalkulatory on-line.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domofony Farfisa »

  W domofonach firmy Laskomex każdy mieszkaniec ma unikalny kod dostępu do swojego mieszkania. Commax znowu to dobra cena systemu. Urmet charakteryzuje piękna i niepowtarzalna włoska stylistyka. Na rynku dostępna jest ogromna ilość producentów już wspomniany Commax czy Urmet ale nie można zapomnieć o bardzo dobrym polskim producencie jakim jest Laskomex.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne, alarmy, awd instal, elektryk »

  Zajmujemy się instalacją elektryczną niskiego napięcia w domach jednorodzinnych a także wielorodzinnych, mieszkaniach i wiele innych prac.Montaż i wymiana instalacji elektrycznychMontaż oświetlenia Instalacje alarmowe i głośnikoweInstalacje odgromowe i uziemiająceTelewizja przemysłowa, monitoringPodłączenie kuchenek elektrycznych, ceramicznych indukcyjnych (podbicie gwarancji) Jesteśmy grupą ludzi zajmujących się instalacjami elektrycznymi, jak również instalacjami odgromowymi, telewizji przemysłowej i instalacją alarmową. Dziś trudno wyobrazić sobie życie bez elektryczności, jak również bez dobrze funkcjonującego systemu alarmowego. Od wykonawcy oczekujecie Państwo solidności wykonania, terminowości, estetyki i kreatywności. Wiemy że w dzisiejszych czasach dobrze mieć sprawdzonego partnera do którego można się zwrócić i mieć do niego całkowite zaufanie. Umiejętność dostosowywania się do wymagań stawianych przez inwestora pozwala nam z pełnymi sukcesami realizować powierzone nam zadania. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, jak też szeroką wiedzę na temat zasad doboru przewodów, oraz odpowiednich zabezpieczeń i norm w projektowaniu instalacji elektrycznych.Co nas wyróżnia to z całą pewnością solidność wykonania, umiejętność dostosowania się do wymagań stawianych przez klienta jak również atrakcyjna oferta cenowa. Pomagamy w projektowaniu instalacji, pomoc w doborze materiałów. Nasza dewiza to indywidualne podeście do każdego projektu.Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta i jest atrakcyjna prosimy o kontakt.Zapraszamy do wspólnej realizacji projektu.

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ellsaid - systemy teletechniczne Warszawa »

  Dystrybutor i instalator systemów teletechnicznych. Oferujemy szereg gotowych rozwiązań z branży zabezpieczeń, telekomunikacji, automatyki i urządzeń audiowizualnych. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie i czyste zasady sprzedaży gwarantują dobrą współpracę .
  Wieloletnie doświadczanie w branży i współpraca z inżynierami wielu dziedzin prowadzi do oferowania usług na najwyższym poziomie. Prowadzone prace projektowe, wdrożeniowe i usługi konsultingowe doprowadzają do powstania dedykowanych, unikalnych rozwiązań zadowalających naszych klientów.

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewody ekranowane »

  Przewody ekranowane, oprócz izolacji, zaopatrzone są w efektywny tryb zabezpieczenia przeciwko czynnikom zewnętrznym. Potocznie zwany ekran jest asekuracją umieszczoną pomiędzy izolatorem, a żyłą. Jego zadaniem jest przechwycenie indukowanych prądów będących skutkiem wywierającego wpływ pola magnetycznego. Dodatkowy izolator uziemia się. Dzięki temu uwidaczniające się w nim napięcia nie wpływają na właściwy sygnał transferowany łączem. Różnego rodzaju przewody ekranowane kupicie w witrynie www.kablesklep.pl.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »