Karty kredytowe Podkategoria: Karty kredytowe

 • Agent rozliczeniowy »

  Wszystkich przedsiębiorców, których interesuje sprawdzony agent rozliczeniowy, zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją wysuwaną przez eService. Jest to firma należąca do Grupy PKO BP S.A., która dostarcza terminale płatnicze POS umożliwiające swobodny przepływ środków pieniężnych w granicach naszego kraju. Więcej szczegółów na temat akceptacji kart i oferty eService znaleźć można w obrębie firmowej strony spółki.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sygma Bank opinie »

  Jako polska filia Sygma Bank jesteśmy członkiem spółki akcyjnej Sygma Banque Societe Anonyme. Zajmujemy się przede wszystkim dawaniem wsparcia klientom poprzez usługi finansowe i poza finansowe. Proces ten odbywa się między innymi poprzez karty Sygma Bank oraz kredyty ratalne czy pożyczki gotówkowe. Ponadto organizujemy akcje promocyjne i tworzymy programy kierowane specjalnie do posiadaczy kart. Jeżeli chcą Państwo wyrazić swoje opinie o Sygma Bank to zapraszamy do naszego Telefonicznego Centrum Obsługi. Wysłuchamy ich z wielką chęcią.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Karty plastikowe »

  Argo Card to znany dostawca i dystrybutor kart plastikowych. Karty plastikowe drukujemy technologią suchego offsetu, co zapewnia wysoką dokładność. Dopasowane są one do wytycznych dyktowanych standardami bankowymi. Propozycje firmy to odpowiedź na potrzeby współczesnych prądów w marketingu. Argo Card posiada najnowocześniejszą linię technologiczną do produkcji swoich wyrobów. Specjalnością producenta są także popularne karty upominkowe. Oferta obejmuje także: zarządzanie bazami danych, mailing oraz wysyłkę i sprzedaż.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Karty kredytowe

Karty kredytowe - nowa strona:

Adres: