Naprawa serwis Podkategoria: Naprawa serwis

 • SERWIS BĘDZIN ELKTRONIKA AUTOBUSY »

  Części i podzespoły elektroniczne do pojazdów autobusowych SOLARIS MAN NEOPLAN SETRA BOVA EOS VANHOOL MERCEDES i inne. Wyświetlacze LCD, deski rozdzielcze, pulpity, multipleksery, komputery centralne, sterowniki VDO, WABCO oraz wszelkie inne

  Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa telewizorów »

  Popsuta pralka, telewizor lub pozostały sprzęt gospodarstwa domowego? Nie masz kontaktu do eksperta w reperowaniu danego urządzenia? Jeżeli wejdziesz na naszą stronę Internetową odszukasz tam numer do fachowca, który będzie w stanie zreperować Twój sprzęt. Łatwa wyszukiwarka specjalistów pomoże w odnalezieniu specjalisty z danej dziedziny oraz miejscowości w jakim tego eksperta poszukujemy. Wystarczy w wyszukiwarkę na stronie wpisać naprawa telewizorów Kraków i już pojawią nam się profesjonaliści w reperowaniu pralek, jacy świadczą usługi w Krakowie.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa pralek Poznań »

  Pralki to skomplikowane urządzania i w wypadku awarii posiadamy do wyboru kupno nowej albo zamówienie ekipę która dokona naprawy. Ze 100% pewnością naprawa jest dużo tańsza niż kupno nowej pralki, przez co wielu ludzi decyduję się na tą opcję. Fachowy serwis oraz naprawę możecie zamówić w naszej firmię. Na naszej witrynie www dowiedz się dokładnie co oferujemy,, a dodatkowo będziesz posiadać tam sposobność uzupełnienia formularza by zamówić serwis bądź naprawę pralki. Działamy na terenie Poznania już od wielu lat i posiadamy w tej branży bardzo duże doświadczenie. Wszystkich którzy potrzebują profesjonalnego serwisu lub naprawy pralki z Poznania i okolic zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 04 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż i serwis kas i drukarek fiskalnych »

  Drukarki i kasy fiskalne czasami ulegają awarii. Posiadamy własny serwis drukarek i kas fiskalnych, część napraw może być wykonane na miejscu. Nasi wykwalifikowani pracownicy bez problemu poradzą sobie z każdą usterką. Serwisując u nas urządzenia fiskalne, masz pewność że posiadamy do tego odpowiedni sprzęt i wiedzę, a za naprawę sprzętu nie zapłacisz dużej ceny. Serwisujemy wszystkie urządzenia na terenie Poznania oraz najbliższych okolic. Nasz serwis znajduje się na ul. Rynkowej 58 w Przeźmierowie. Zapraszamy 61 8147616 lub mail biuro@fiskus.net.pl

  Usługa
  Dodatkowe informacje
  Cena
  Przegląd okresowy kasy fiskalnej (Urzędowy) na okres 1 roku
  W przypadku wykonywania rocznego przeglądu gwarancja na moduł fiskalny 5 lat!

  120zł
  Przegląd okresowy kasy fiskalnej (Urzędowy) na okres 2 lat


  200zł
  Zmiana nagłówka firmy

  80zł
  Programowanie towarów w kasie

  50zł za każde rozpoczęte 10 towarów
  Fiskalizacja (Ufiskalnienie kasy)

  100zł
  Usługi serwisowe

  100zł za pierwszą godzinę każda następna rozpoczęta 80zł

  Data dodania: 30 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt bez zaświadczeń »

  Na portalu Kasy Stefczyka możemy odnaleźć właściwy dla nas kredyt. Każdy zainteresowany może dostawać na e-maila informacje o zmianach w ofercie. Opisywana firma oferuje swoim klientom także kredyt bez zaświadczeń. Na stronie głównej znajdują się aktualności na temat działalności firmy. Strona dysponuje forum, gdzie klienci mogą wymienić się opiniami. Urozmaiceniem strony jest sonda na temat współczesnej sytuacji politycznej. Wielofunkcyjność i klarowny układ strony są jej dużym atutem.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • CopyNet Kraków - sprzedaż, dzierżawa, serwis kserokopiarek, drukarek, niszczarek, klimatyzatorów »

  Firma CopyNet z siedzibą w Krakowie zajmuje się branżą urządzeń biurowych z naciskiem na kserokopiarki, kopiarki, niszczarki, drukarki, klimatyzatory oraz faksy. Od wielu lat wiedziemy prym w środowisku z powodzeniem realizując sprzedaż, dzierżawę i naprawę maszyn. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz sprzęt nowy i poleasingowy z możliwością zakupu, zaproponujemy także korzystne kontrakty na wynajem urządzeń razem z dostawami materiałów eksploatacyjnych oraz pełną obsługą serwisową. Wiodący producenci sprzętu nie mają przed nami żadnych tajemnic, dlatego bez problemu poruszamy się w takich markach jak Konica Minolta, Xerox, Canon, Sharp, Kyocera, OKI, Oce, Lexmark, Samsung, Brother, HP, HSM, Ricoh i wielu innych. Nasze zaplecze serwisowe działa szybko i skutecznie – usuwając nawet najtrudniejsze awarie sprzętu pogwarancyjnego i gwarancyjnego. Dodatkowo, w naszym Salonie Firmowym dajemy możliwość skorzystania z usług poligraficznych polegających na kopiowaniu, kserowaniu, skanowaniu, drukowaniu i bindowaniu. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis kserokopiarek - Naprawa kserokopiarek - solidnie i z gwarancją !! »

  Niezawodny serwis i doskonale wykwalifikowany personel techniczny posiadający wieloletnią praktykę to podstawa naszego sukcesu.
  Nasi klienci wiedzą, że kupując urządzenie, zyskują jednocześnie dostęp do najlepszego serwisu i nie będą mieć żadnych problemów z jego eksploatacją.

  Profesjonalne podejście do naszej pracy, poparte szkoleniami sprawiły, że w krótkim czasie zyskaliśmy zaufanie klientów.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa drukarek Częstochowa - Serwis Drukarek HP »

  Naprawa drukarek Częstochowa.
  Specjalizujemy się głównie w serwisie i sprzedaży sprzętu biurowego w tym komputerowego, materiałów eksploatacyjnych itd. Posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis urządzeń Nashuatec oraz Develop. Naszym zadaniem jest nie tylko sprzedaż, ale przede wszystkim doradztwo przy wyborze urządzenia, tak, aby w pełni spełniało ono Państwa oczekiwania oraz w znacznym stopniu ułatwiało pracę. Mamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń biurowych takich jak drukarki, kopiarki i faksy większości znanych producentów, mamy stały dostęp do części i zaplecza technicznego. Od wielu lat stale współpracujemy z dziesiątkami firm z województwa, świadcząc nasze usługi na najwyższym poziomie ku zadowoleniu naszych klientów. Specjalizujemy się w naprawach i okresowych konserwacjach oraz remontach drukarek i kserokopiarek takich firm jak Canon, OKI, HP, Kyocera Mita; Ricoh, Toshiba, Konica Minolta oraz innych.
  Szczegóły naprawy urządzeń:


  1. Najpierw przeprowadzamy diagnozę i ustalamy listę części zamiennych do wymiany.
  2. Zakres wykonanych prac oraz wymienianych części uzgadniamy z klientem.
  3. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych lub zamiennych części.
  4. W czasie naprawy zawsze wykonujemy pełną konserwację urządzenia.
  5. Odpłatność za wykonaną usługę pobieramy przy odbiorze.
  6. Na naprawę i wymienione części udzielamy 3-miesięcznej gwarancji.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa drukarek Częstochowa - Serwis drukarek Brother - solidnie i z gwarancją !! »

  Naprawa drukarek laserowych, igłowych i atramentowych w Częstochowie

  Już od 18 lat zajmujemy się serwisowaniem urządzeń biurowych, w tym również zajmujemy się serwisowaniem drukarek.

  Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu oraz przebytym kursom i szkoleniom nie ma usterki której nie jesteśmy w stanie wyeliminować.

  Nasi technicy są w stanie serwisować każdy rodzaj sprzętu, począwszy od najstarszych modeli a kończąc na najnowszych modelach drukarek. Serwisujemy wszystkie marki urządzeń.

  Czas reakcji serwisu (diagnostyka) to zawsze max 24 godziny od otrzymania sprzętu do serwisu.

  Serwisujemy urządzenia:

  - kserokopiarki
  - niszczarki
  - faxy
  - plotery drukujące, tnące
  - sprzęt IT /komputery, monitory, zasilacze

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa drukarek Częstochowa - Naprawa Drukarek HP »

  Naprawa drukarek laserowych, igłowych i atramentowych w Częstochowie. zięki zdobytemu przez lata doświadczeniu oraz przebytym kursom i szkoleniom nie ma usterki której nie jesteśmy w stanie wyeliminować.Nasi technicy są w stanie serwisować każdy rodzaj sprzętu, począwszy od najstarszych modeli a kończąc na najnowszych modelach drukarek. Serwisujemy wszystkie marki urządzeń.Czas reakcji serwisu (diagnostyka) to zawsze max 24 godziny od otrzymania sprzętu do serwisu.Serwisujemy urządzenia: - kserokopiarki - niszczarki - faxy - plotery drukujące, tnące - sprzęt IT /komputery, monitory, zasilacze

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tech-Dom Sprzęt Gospodarstwa Domowego »

  Stawiamy na ciągły rozwój firmy. Gwarantujemy rzetelność i fachowość wykonywanych tworów, zgodnie z najwyższymi normami technicznymi, w zakresie konserwacji napraw wszelkiego rodzaju oprzyrządowania: chłodniczego, pralniczego, gazowo-elektrycznego także drobnego. Prace staramy się wykonywać w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od daty zgłoszenia. Pozwoliła nam na to dobrze rozbudowana siec logistyczna fabryki, która posiada 10 samochodów, w tym dwa dostawcze.Zapraszamy!

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • SERWIS APARATÓW CYFROWYCH i KAMER VIDEO ŁÓDŹ »

  Naprawiamy tanio aparaty cyfrowe, lampy błyskowe, obiektywy i kamery video wideo.

  Naprawy wykonujemy na miejscu, w każdej chwili możemy udzielić Państwu dokładnych informacji na temat statusu naprawy. Dysponujemy dużym magazynem części zamiennych co w wielu przypadkach skraca znacznie termin wykonania napraw.

  90-447 Łódź, ul. Piotrkowska 165
  (Biurowiec Społem)
  7 piętro, lokal 708.
  Tel. stacjonarny: (42) 672 04 41
  www.serwisfotowideo.pl

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis kserokopiarek - Naprawa kserokopiarek Częstochowa - solidnie i z gwarancją !! »

  Firma PC-NET specjalizuje się w rozwiązywaniu technicznych problemów z kserokopiarkami, wszystkich modeli dostępnych na rynku.

  Kładziemy nacisk na wysoki poziom świadczonych przez nas usług i dlatego nasi technicy serwisu systematycznie rozwijają swoje umiejętności poprzez różnorakie szkolenia.

  Dysponujemy dobrze wyposażonym magazynem materiałów eksploatacyjnych
  i części, w które zaopatrujemy się bezpośrednio u dystrybutorów producentów takich jak Ricoh, Toshiba, Konica, Sharp, Develop czy Canon.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Apple »

  Jako serwis apple zajmujemy się naprawą produktów związanych z komputerami. Natomiast jako serwis iphone specjalizujemy się w reperacji wielu innych urządzeń. Jeżeli chciałbyś się z nami skontaktować, wystarczy, że wpiszesz do wyszukiwarki następujące zwroty: „serwis apple Katowice” i „serwis iphone Katowice”. Jesteśmy do Waszej dyspozycji! Serdecznie zapraszamy! Zapewniamy, że naprawa iphone nie ma dla nas tajemnic i pomożemy Wam w najtrudniejszej awarii. Wychodząc naprzeciw kłopotom użytkowników urządzeń marki Apple postanowiliśmy stworzyć serwis mac, który pozwoli zminimalizować negatywne skutki uszkodzeń urządzeń oznakowanych jabłuszkiem. Jeśli uszkodziłeś ekran w swoim iPhone, możesz naprawić je korzystając z usługi „iphone ekran” lub z pomocy „szybka iphone”. Nasz serwis macbook obsługuje serię laptopów z rodziny Macintosh wyprodukowanych i wydawanych przez firmę Apple Inc. Rodzina komputerów MacBook jest następcą serii iBook. Pierwsza seria została wprowadzona na rynek 16 maja 2006 roku. W każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji możemy rozwiązać kłopoty ze sprzętem macbook, naprawa nigdy nie będzie zbyt długo trwała i będzie zawsze profesjonalna. Możesz liczyć na naszą pomoc bez względu na wiek i stan twojego urządzenia.

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa zmywarek Wrocław »

  Witryna internetowa serwisu oprzyrządowania AGD – nasza specjalność to między innymi naprawa zmywarek Wrcoław, ale modernizujemy też inne sprzęty domowe, zarówno małe jak i gigantyczne. Serwisujemy chłodziarki, pralki, kuchenki. Nie ma dla nas kwestii nie do wykonania – jeśli masz kłopoty ze swoją zmywarką, coś się w niej zepsuło, potrzebujesz rezerwowych części – skontaktuj się z nami, na sto procent jesteśmy w stanie ci pomóc. Sprzęt obserwujemy na miejscu, w domu u klienta i jeśli wolno, naprawiamy go od ręki. Zaufały nam już setki konsumentów, przystąp do zadowolonych oraz zadzwoń do nas, jeżeli masz kłopoty ze swoim oprzyrządowaniem AGD.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Drukarek - Naprawa Drukarek Częstochowa - solidnie i z gwarancją !! »

  Serwis drukarek Częstochowa.
  Oferujemy naprawy pogwarancyjne drukarek laserowych, atramentowych, igłowych oraz ploterów HP, a mając na uwadze bezawaryjność ich działania oferujemy umowy serwisowe. Naprawy sprzętu drukującego staramy się wykonywać w miejscu ich użytkowania, a jedynie w koniecznych przypadkach w serwisie. Wpływa to znacząco na skrócenie czasu naprawy, a tym samym czas oczekiwania na naprawione urządzenie jest możliwie krótki. Nasi pracownicy posiadają wysokie umiejętności, które potwierdzają certyfikaty otrzymane podczas szkoleń. Mamy specjalistów od konkretnych typów i modeli jak i poszczególnych producentów.

  Jaki rodzaj urządzeń serwisujemy ?

  Naprawiamy drukarki

  - atramentowe
  - laserowe
  - igłowe
  - termiczne
  - plotery drukujące

  Jakie marki serwisujemy ?

  - naprawa drukarek Lexmark Częstochowa
  - naprawa drukarek Canon Częstochowa
  - naprawa drukarek Hp Częstochowa
  - naprawa drukarek Epson Częstochowa
  - naprawa drukarek Brother Częstochowa
  - naprawa drukarek Oki Częstochowa
  - naprawa drukarek Samsung Częstochowa
  - naprawa drukarek Zebra Częstochowa
  - naprawa drukarek Panasonic Częstochowa
  - naprawa drukarek Minolta Częstochowa
  - naprawa drukarek Konica Minolta Częstochowa
  - naprawa drukarek Kyocera Częstochowa
  - naprawa drukarek Hewlet Packard Częstochowa
  http://agapo.pl/naprawa-komputerow-laptopow-drukarek-kserokopiarek-faksow-monitorow-c-1134.html?osCsid=4443e0a14b835a8810817ac0350f0769

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Laptopów - Naprawa laptopów Częstochowa - solidnie i z gwarancją !! »

  Jeżeli uważasz, że twój laptop nie działa właściwie; nadmiernie nagrzewa się, zawiesza, wolno pracuje, upadł lub został zalany, zapraszamy do naszego serwisu. Naprawą laptopów zajmujemy się od kilkunastu lat i nasze gruntowne doświadczenie pozwala szybko zlokalizować usterkę i podjąć odpowiednie kroki w celu naprawy. Co nas wyróżnia wśród konkurencji • diagnozujemy w 24 – 48h Wstępną wycenę naprawy konsultujemy z klientem aby wyraził zgodę na naprawę. • gwarancja na wykonane usługi nawet do 12 miesięcy Na wszystkie wymienione podzespoły dajemy osobna gwarancję producenta. • profesjonalnie wyposażenie Posiadamy najwyższej klasy urządzenie naprawcze do montażu i demontażu elementów typu PBGA, BGA, uBGA, CSP, Flip Cart oraz SMD. • szybkość i jakośćDysponujemy ogromnym zapleczem podzespołów zamiennych: nowych i używanych, do większości modeli laptopów. Każdy naprawiony laptop poddawany jest dokładnym testom przed wydaniem klientowi. Wielu zadowolonych klientów poleca naszą firmę innym. • naprawa laptopów wszystkich marek • naprawiamy i wymieniamy wszystkie podzespoły laptopa

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Naprawa serwis

Naprawa serwis - nowa strona:

Adres: